Toplam 126 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ev Düzenleyiciler


R-box Battal Boy Kapak
R-box Battal Boy Kapak
Temin Edilemiyor

Ev Düzenleyiciler

Evde kullandığınız büyük ana eşyalar dışında çeşitli işlevlere sahip irili ufaklı eşyalar da bulunmaktadır. Çabuk kaybolabilen bu eşyaları depolamak için farklı tasarımlara sahip dolap içi düzenleyiciler mevcuttur. Dolap içi düzenleyici kutular bunlara en iyi örnektir.

Ev Düzenleyici Çeşitleri Nelerdir?

Hayata pratiklik katan bu ev düzenleyiciler oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Dolap düzenleyiciler, askılar, hurçlar ve organizerler bunlar arasında yer alır. Dolaplarınızda kullanabileceğiniz raf içi düzenleyici çeşitleri sayesinde de eşyalarınızın kaybolmasını engelleyerek onları kolay ulaşılabilir bir hale getirmeniz mümkün olacaktır.

Çekmecelerinizde kullanacağınız çekmece düzenleyiciler sayesinde çorap ya da diğer küçük giyim ürünlerinin düzenli bir bütünlük oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Ev düzenleyicilere bir diğer örnek olan ayakkabı kutuları ile ayakkabılarınızın derli toplu kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Düzenleyici Kullanım Alanları

Ev düzenleyicilerin kullanım alanları oldukça geniştir. En çok dolap içlerinde ya da çekmecelerde kullanılan bu ürünler çeşitlerine göre farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kozmetik eşyaların ya da takıların bir arada muhafaza etmek için kullanılan düzenleyiciler ile aradığınızı bulmak kolaylaşacaktır. Gardırop içi düzenleyici ürünler ise yatak odalarına düzen getirecektir.

Farklı ebat ve çeşitlere sahip hurçlar sayesinde fazla eşyalarınızı belirli alanlarda düzenli bir şekilde toplamanız mümkün olabilmektedir. Ayrıca dekoratif sepet modelleri ile evinize şıklık katarken fazla eşyaları da ortadan kaldırabilirsiniz.

Vakum Torbaları ve Çeşitleri

Evinizdeki karışıklıktan şikayetçi iseniz dolap düzenleyici vakumlu torba modelleri oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Büyük boyutlu eşyaları küçük ve dar alanlara sığdırmanızı sağlayacak vakum torbalar farklı ebatlarda üretilmektedir. Küçük alanlara daha çok eşya yerleştirmek hayal olmaktan çıkmaktadır.

Pratik ev düzenleyiciler sayesinde daha kolay hale gelen eşya toplama işi artık o kadar da zaman alıcı olmamaktadır. Kravat ve kemer gibi yer bulmakta zorluk çekilen aksesuarlar için üretilenlerden birisi de kravat ve kemer düzenleyicidir. Küçük alanlarda fazla eşya yerleştirmenizi sağlayan her bir tasarım hayatı kolaylaştırıyor.

Ayakkabı Düzenleyici Çeşitleri Nelerdir?

Ayakkabı düzenleyiciler plastik kutu ya da bez torba gibi farklı çeşitlerde üretilmektedir. Çiftli veya tekli olan düzenleyiciler kapaklı çeşitleri ile hijyenik saklama koşulları oluşturuyor. Ev tekstili ve dekorasyonu için vazgeçilmez olan düzenleyicilerden zevkinize uygun olan modeli Tekzen kalitesi ile temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT