Toplam 478 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ev Düzenleyiciler


Hemen hemen herkes evinin düzenli, derli toplu olmasına özen göstermektedir. Bazen evler ne kadar toplanırsa toplansın, temizlik ne kadar yapılırsa yapılsın maalesef yapılan işler kendisini göstermemektedir. Bunun nedeni ise doğru düzene oturtulamamış eşyalardan kaynaklanmaktadır. Ev tekstili ve dekorasyonu kategorisinde yer alan ev düzenleyiciler, pratik kullanımları ve yer kaplamayan eşyalar olmasıyla kullanıcılarına çeşitli kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Tercihinize göre ister makyaj malzemelerinizi isterseniz de takılarınızı koyabileceğiniz akrilik makyaj ve takı organizesi ile karışan takılarınıza çözüm bulabilirsiniz. Evinizde, dolabınızda eşyalarınızı düzenli bir şekilde koyabileceğiniz, yeriniz yoksa ayaklı konfeksiyon askılar ile hem kendinize ev içi düzeniniz için daha fazla alan açabilir, hem de eşyalarınızı düzgün bir şekilde askıda muhafaza edebilirsiniz. Evinize sahip olduğu tasarımıyla kolaylıkla sağlayacak, birbirinden farklı desenlere sahip sandık tipi hurçlara da dilediğiniz kıyafetinizi ya da eşyanızı koyarak hem kıyafetlerinizi uzun zamanlı koruyabilir hem de istediğiniz düzene ulaşabilirsiniz. Çok amaçlı duvar askıları ise evinizin dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayabilecek, duvara monte edilen modellerdir. Çantalarınızı, aksesuarlarınızı, kıyafetlerinizi pratik bir şekilde duvar askılarına asabilirsiniz.

Özenle ütüleyip, katlayıp, dolabınıza yerleştirdiğiniz ürünler dolabınızın kalabalıklığından dolayı, siz istemeden kırışabilir. İstediğiniz eşyaya ulaşmaya çalışırken diğer eşyalarınızın düzenini bozabilirsiniz. Bu gibi sorunlara son veren dolap içi düzenleyici ürünler kolay kullanım imkanıyla birlikte beğeninize sunuluyor. Dolap içerisinde bulunduracağınız daha çok askı ile kıyafetlerinizi üst üste asmayarak ütülerini daha uzun süreli koruyabilirsiniz. Bez dolap düzenleyici raflar ile dolabınızda kullanabileceğiniz daha çok alan yaratabilir, bu sayede kıyafetlerinizi dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Ayakkabılara kullanıldığı sırada bakıldığı gibi kullanılmadığı zamanlarda da özen göstermek gerekir. Ayakkabı dolabında üst üste, sıkışmış ayakkabılar yerine şeffaf ayakkabı kutularından yararlanarak uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Vakumlu saklama torbalarıyla da kendinize ekstra boş bir alan elde edebilirsiniz.

Evinizde hayatı kolaylaştıracak, size pratik kullanım olanağı sağlayacak ürünlerle ilgili Tekzen kalitesi ve güvencesiyle birlikte tercihinize göre ürünlerin üzerine tıklayarak, detaylı bilgi edinebilir ve siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT