Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Spor Branşları


Futbol Topu Spear Mavi
Futbol Topu Spear Mavi
Temin Edilemiyor

Spor & Outdoor ürünleri alt kategorisi olan spor branşları kategorisinde tenis, jimnastik, boks, futbol, voleybol, basketbol, yüzme, kaykay, vücut geliştirme ve daha pek çok farklı spor ürününü bir arada bulabilir ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Tüm spor faaliyetlerine hitap eden ürünleriyle, spor malzemeleri Tekzen'de sizleri bekliyor. İlgilendiğiniz tüm branşlardaki sporlar için gerekli spor ürünlerini, kategori içinde bulabilir, aynı ürünün farklı markalara ait çeşitlerini de karşılaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylece dilerseniz, herhangi bir spor mekanına gitmeden evinizin bir köşesini sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz spora ait kılabilirsiniz. Boks sporu ile ilgilenenlerin sporu icra edebilmek için ihtiyaç duyabileceği, kauçuk refleks sistemli ray standını, ayaklı veya tavana asılabilen kum torbalarını bulabilirsiniz.

Spor branşları kategorisinde basketbol için en ideal basketbol toplarını ve duvara monte edilebilen basket potalarını, masa tenisi keyfini dilediğiniz her mekana taşıyabilmek için tekerlekli taşınabilir ve katlanabilir iç mekan masa tenisi masalarını, her çeşit ve ebatta jimnastik minderlerini, yüzme, kayak gibi sporlar için ihtiyaç duyabileceğiniz gözlük ve ekipmanları ve diğer branşlardan spor malzemeleri bulabilir, spora ait ne varsa temin edebilirsiniz. Öte yandan spor yaparken sağlığınız ve güvenliğiniz için sahip olmanız gereken pek çok ürüne de buradan ulaşabilirsiniz.

İlginize ve yeteneğinize en uygun spor dalları arasında seçim yaptıktan sonra, ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar için Tekzen yardımınıza koşuyor. Spor yaparken tercih edebileceğiniz, markalı ve kaliteli spor ürünleri ile performansınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz spor, ister vücut geliştirme olsun, ister tenis; ister futbol olsun, ister yüzme; hepsi için en ideal ürünler spor branşları kategorisinde yer alıyor. Hem evde/ bahçede, hem de özel mekanlarda spor faaliyetleri gerçekleştirmek isteyenler için her koşula uygun, tüm spor gruplarına ait ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Üstelik almak istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak, her anlamda detaylı bilgiye ulaşabilir, ürün performansı ve ihtiyacınızı karşılama boyutunu çok daha iyi analiz edebilirsiniz.

Küçük çocuklarınızı farklı spor dalları ile tanıştırmayı düşünüyorsanız, mini scooter, çocuk paten takımı, kaykay, çocukların yaşlarına uygun olarak üretilen yüzücü gözlükleri ve şnorkel setleri, bahçe basket potası gibi spor ekipmanları edinebilir, çocuğunuzu erken yaşta sporun eğlenceli ve geliştiren yüzü ile tanıştırabilirsiniz. Ayrıca, çocukların güvenli bir şekilde spor faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için çocuk güvenlik setleri de spor ürünleri arasında bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT