Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Boy Aynasından Ahşap Aynalara, Ayna Modelleri Tekzen'de!

Ev, herkes için en çok vakit geçirilen ve en özel alandır. Evinizin dekorasyonu stilinizi ve kişiliğinizi yansıtan önemli ayrıntılardan biridir. Ayrıca içerisinde sürekli olarak bulunduğunuz için, evinizin dekorasyonu ruh haliniz üzerinde de etkili olur. Özellikle kullandığınız aksesuarlar dekorasyon üzerinde büyük etkiye sahip parçalardır. Bu konuda aynalar oldukça büyük öneme sahip ürünler olarak karşımıza çıkar. Aynalar, sahip oldukları ışığı yansıtma özellikleri sayesinde bulundukları mekana çok daha ferah ve aydınlık bir görünüm sağlar. Ayrıca görüntüyü de yansıttıkları için yerleştirildikleri odayı çok daha geniş göstermeye yardımcı olur. Tekzen ayna modelleri ev tekstili ve dekorasyonu ürünleri arasında dikkat çekici özelliklere sahip ürünlerdendir. Otantik bir görünüme sahip ahşap aynalar bu alanda kendilerini göstermektedir. Siz de Tekzen kalitesiyle sunulan ayna seçeneklerini kullanarak dekorasyonunuzla övgülerin tümünü üzerine toplayın.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Ayna Modelleri

Ayna modelleri, oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan aynaların tümü farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Boy aynaları çok sık kullanılan oldukça kullanışlı ürünlerden biridir. Özellikle evin giriş ve antre bölümü için çok uygun olan bu modeller duvar aynası şeklinde kullanılabilir. Bu ürünler duvara sabitlenerek son derece güvenli bir hale getirilir. Dikkat çekici tasarımlardan hoşlananlar için oldukça uygun ürünlerden biri de varaklı ayna seçenekleridir. Tekzen farkıyla sunulan varaklı aynalar son derece sofistike bir hava yaratmaları sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Evlerin Olmazsa Olmazı Ayna Çeşitleri Tekzen’de Sizlerle

Aynalar, aynı zamanda çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen önemli aksesuarlardır. Tekzen uzmanlığı ile tasarlanan çerçeveli aynalar oldukça kaliteli materyallerden üretilmektedir. Çerçeveli ayna çeşitleri çok farklı materyallerden üretilmiş kenarlıklara sahip modeller bulundurur. Bu alanda öne çıkan ahşap ayna, otantik görüntüsü ve sağlam yapısıyla dikkat çeker. Bu ürünlerin aynalı bölümleri çizilmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Çerçeve kısımları cam kısmın korunmasına yardımcı olurken ayrıca aynanın duvara asılmasını da çok daha kolay hale getirir. Uzun süre kullanım sunan bu alternatifler çeşitli tasarımlara da sahiptir.

Kolaylıkla Temizleyebileceğiniz Ayna Modellerinin Tümü Tekzen’de

Evinizin en önemli dekorasyon malzemelerinden biri olan aynaların temizliği ve bakımı da oldukça büyük bir önem taşır. Ürünlerin temizliğinin aksatılması estetik açıdan kötü bir görünüm oluşturabilir. Özellikle makyaj aynası çok çabuk kirlenen ürünler arasında yer alır. Bu ürünler makyaj yaparken kullanıldığı için pudra gibi ürünler yüzünden kolaylıkla kirlenebilir. Tekzen’de bulunan makyaj aynası modelleri rahatlıkla temizlenebilen tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bu sayede ürünü makyaj yaptıktan sonra kolaylıkla temizleyerek maksimum verimle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tekzen’de bulunan düz ayna modelleri de aynı şekilde kolaylıkla temizlenerek uzun yıllar kullanılabilecek modellerdendir.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Aynalar

Ayna fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan fiyatların tümü ürünlerin farklı özelliklerden etkilenerek değişebilir. Farklı niteliklere sahip modellerin fiyatları da farklı olacaktır. Bu sayede ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünler arasından tercih yapmanız kolaylaşmaktadır. Çerçevesiz ayna gibi modeller oldukça yalnızca camdan oluşmalarından ötürü oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen ürünler olmalarıyla dikkat çeker. Bu bağlamda çerçeveye sahip modellerin fiyatları çerçevesiz alternatiflerden farklı olur. Dekorister exclusive beyaz ayna gibi modeller kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılan çerçeveli seçeneklerden biridir.

Tekzen Aynalar ile Eviniz Işıldasın

Eviniz için doğru aynayı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Bu noktalar arasında evinizde kullandığınız mobilyaların tarzı, ürünün tasarımı ve ürünü kullanacağınız alan bulunur. Örneğin boy aynaları, ev girişlerinde kullanmak için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Boy aynası ayrıca ayaklı ve ihtişamlı çerçevelere sahip modelleriyle yatak odalarında da kullanılabilir. Tekzen’de bulunan yuvarlak ayna seçenekleri oldukça modern bir görünüm yaratır. Zen Home yuvarlak ayna bu tür modellerden biridir. Siz de Tekzen aynaları tercih ederek evinizin dekorasyonunu çok daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT