Toplam 348 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Aplikler


Ev dekorasyonunda, evin tasarımının ruhunu ortaya çıkaran, evin atmosferine büyülü bir el gibi dokunan sihirli bir öğedir aydınlatma. Genel aydınlatmanın dışında lokal aydınlatma ve dekoratif aydınlatma işlevi gören iç mekan aplikler, klasik, otantik, egzotik, modern tasarım çizgileriyle eski duvar şamdanlarının yerini alıyor. Evinizin dekorasyon tarzına en uygun renk ve tasarımda modele buradan ulaşabilir, eski şamdanlara ya da abajur başlıklarına gönderme yapan tasarımlarının yanında stilize edilmiş, modern ve minimal tasarımlı modelleri de bu kategoriden rahatlıkla bularak sipariş edebilirsiniz. Duvar tipi ve tavan tipi ürünlerin tüm modelleri, geniş tasarım çeşitliliği içerisinde bu kategoride bulunuyorlar.

 

Aplik modellerinin kullanım alanları biraz da hayal gücünüze bağlı olarak artıyor. Antre, koridor ve hol aydınlatmalarında kullanabileceğiniz gibi duvardaki resim ve tablolarınızı aydınlatmaya yönelik lokal bir aydınlatma alanı sağlamak için de kullanabilirsiniz. Salonda dresuarın ya da vitrinin üzerinde bir noktaya sabitleyebilir veya kitaplığınızın üzerine konumlandırarak kitaplarınızı aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel olarak aydınlanmasını istediğiniz bir bölgeye odaklayıp orayı aydınlatabilir, değişik noktalarda tavan aplik avizeler kullanılarak ışık gölge oyunları yaratabilirsiniz.

Tek ışık kaynaklı aplik çeşitleri ile daha lokal ve daha loş aydınlatma sağlayabileceğiniz gibi iki, üç ya da daha fazla ışık kaynaklı modelleriyle aydınlatma alanınızı genişletebilir hatta spot aplik lambalar ile nokta ışık elde ederek tek ürün ile daha farklı noktalara ışık düşürebilirsiniz.

 

Ev dekorasyonunuzu ön plana çıkaracak bu ürünlere, Elektrik & Aydınlatma kategorisi altında bu kategoriden ulaşabilir, Mora, Lumexx, Gür, Layla, Panama, Baron gibi markalar arasından beğendiğiniz modeli Tekzen güvencesi ve kalitesiyle ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT