Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Evinize Şıklık Katacak Aplikler Tekzen'de!

Elektrik ve Aydınlatma sistemleri içerisinde yardımcı bir aydınlatma elemanı olarak, duvara monteli şekilde kullanılan çeşitli lambalar bulunur. Aplik olarak da adlandırılan bu ürünlerin farklı model ve desenleri evinizi veya iş yerlerinizi hem aydınlatmanıza hem de estetik bir görünüm yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

En Popüler Aplik Modelleri Nelerdir?

Aplik modelleri herkesin zevkini yansıtabileceği, farklı dekoratif dokunuşlar yapabileceği zengin bir yelpazedir. Bu nedenle her ne kadar popülerleşen ürünler olsa da birbirinden farklı farklı modeller çeşitli kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir. Genel olarak en çok kullanılan ve popüler hale gelen modeller arasında ışığı daha da kısmanıza ve dağıtmanıza yardımcı olan abajur başlıklı modeller bulunmaktadır. Diğer bir yandan başlıkları yukarı doğru, aşağı doğru olmak üzere çeşitli seçenekler de ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Klasik Aplik modelleri ahşap ve ağaç renklerini, dokularını zaman içerisinde modern ve minimal çizgili seçeneklerle paylaşsa da her zaman tercih edilen ürünler arasındaki yerini korumaktadır.

Aplikler Nerelerde Kullanılır?

Aplik aydınlatma pek çok alanda kullanılabilen hem dekoratif hem de işlevsel ev eşyaları arasındadır. Odalarda kullanılan modeller çoğu zaman duvar gece lambası olarak yatak odalarında tercih edilebilmektedir. Hem okuma ışığı hem de gece lambası olarak kullanmanın yanı sıra dekorasyonunuza da katkı sağlamaktadır. Diğer bir yandan banyo aplikleri de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Uygun ışıklandırmayı sağlamak ve hoş bir hava yaratmak için kullanışlı olan bu modeller arasında ayna üstü aplik modelleri de dikkat çeken ürünler arasında bulunmaktadır. Bunun dışında girişlerde ve koridorlarda da avizeler ek olarak aydınlatma sağlamaktadır.

Aplik Aydınlatma Kullanılan Dekoratif Öneriler

Tekzen aplik kategorisi sizlere yalnızca aydınlatma değil dekorasyonunuza farklı havalar kazandıran modeller de sunmaktadır. Değişiklik yapmak istediğiniz yerlerde küçük bir dokunuş gibi görünen ancak büyük değişiklikler yaratan ışıklandırmalar yepyeni bir görünüm oluşturmanızı sağlayabilmektedir. Yatak başı aplik seçenekleri ise odanızın havasına hem şık hem de sıcak bir dokunuş yapmaktadır. Aynı zamanda okuma ışığı olarak da kullanabileceğiniz bu modeller, oda takımınıza uygun renk ve dokularda seçerek tamamlayıcı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Nostaljik hava yaratmak istiyorsanız eskitme aplik seçeneklerini dilerseniz iç dilerseniz dış mekanda da kullanabilirsiniz.

Dış Mekanda Kullanılan Aplikler

Duvar aplik modelleri farklı alanlarda ve odalarda kullanıma elverişlidir. Banyolarda, odalarda, koridorlarda kullanılan bu ürünler tıpkı iç mekanda olduğu gibi dış mekanda da kullanılabilmektedir. Özellikle balkonlarda kullanılan bu modeller hem bölgesel olarak aydınlatma sağlamakta hem de dış mekanınızın tasarımına katkı sağlamaktadır. Aplik lamba dış mekanlarda yalnızca balkonlarda değil; ev girişlerinde, havuz başlarında ve bahçelerde de sıklıkla tercih edilebilmektedir. Ortamın havasını değiştirmek ve loş ışıklandırmalar yapmak için kullanılan bu seçenekler dış mekana uygun olarak daha korunaklı ve sağlam şekilde üretilmektedir. Ampul kısımları dış etkenlere karşı daha korunaklı, kimi zaman da fanuslu olabilmektedir.

Modern Aplik Modelleri ile Evinizi Aydınlatın

Nur Seda Beyaz Avize Aplik modeli sadeliği, minimalliği ve şıklığı yakalamak isteyen kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıldığı odayı daha da geniş ve ferah göstermesi sayesinde dar alanlarda da kullanımı uygundur. Mutlusan Dolunay Opay Aplik ise klasik modellerden biraz daha farklı olarak banyo gibi alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilen oldukça sade ve fanuslu modellerden biridir. Işığı dağıtma konusunda etkisi daha fazla olan bu tarz modellerin nemli alanlarda kullanımı ise oldukça kolaydır. Modern Aplik seçenekleri arasında bunlar gibi pek çok modeli incelemek, klasik modellere göz atabilmek ve daha fazlası için siz de şimdi Tekzen’i inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT