Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Mutfak Tezgahları


Fly Mutfak Tezgahı Gri 161 cm
Fly Mutfak Tezgahı Gri
Temin Edilemiyor

Her Renk ve Malzemeden Mutfak Tezgahı Modelleri Tekzen'de!

Evin en temel ihtiyaçları arasında mutfak dolapları ve tezgahı yer alır. Mutfak tezgahları , şıklık ve işlevsellik katan önemli ürünlerdir. Bu mobilyalar zengin renk seçenekleri ile şık bir dekorasyon yaratmanın olmazsa olmazlarındandır. Renk ve kullanılan malzemeler açısından zengin alternatiflere ev sahipliği yapan ürün çeşitleri, estetik zevklerinize hitap etmeyi başarır. Genellikle evye ile birlikte satın alınan mutfak tezgahı görsel açıdan son derece tatmin edicidir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan evyeler ise değişen ölçüleri sayesinde işlevsellik ortaya koyar.

Her Eve Uygun Mutfak Tezgahı Modelleri

Tekzen mutfak tezgahı siyah, gri, beyaz, krem, ahşap rengi başta olmak üzere birçok renk alternatifine sahiptir. Renk seçeneklerinin fazla olması hem dolaplara hem de mobilyalara uygun seçim yapmanıza imkan tanır. Standartlara uygun olarak üretilen tezgah çeşitlerinin boyutları değişiklik gösterir. Ayrıca, her ürün çeşidinde kullanılan malzeme ve kalınlık derecesi de farklıdır. Mutfak tezgahı seçimi yaparken ürünün sahip olduğu özellikleri incelemeniz oldukça önemlidir.

Mutfak Tezgahı Özellikleri Nelerdir?

Mutfak tezgahı seçiminde bulunurken kalınlık ve incelik kontrol edilmelidir. Tüm tezgah modelleri nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla silinebilir. Tezgahlar arasında yerli üretim seçenekler bulunur. Birçok mutfak tezgahı TSE onaylı ve E1 kalitesindedir. Demonte olarak gelen tezgahların kurulumunu kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Her tezgahın kurulum şekli şeması ile birlikte gönderilir. Bu sayede birkaç saat içinde hayallerinizdeki mutfağı ellerinizle inşa edebilir, mutfak tezgahını mobilya ve halı ile kombin edebilirsiniz. Her detayı titizlikle uygulayarak kendinize estetik bir alan yaratabilirsiniz. Ayrıca, Tekzen üzerinden mutfak mobilyaları ve halı da satın alarak evinizin tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Mutfak Tezgahı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak tezgahı seçiminde dikkat edilmesi gereken iki konu vardır: Birincisi ürünün uyumu, ikincisi ise kalitesidir. Uyum söz konusu olduğunda dolaplar, yerler, pencereler, mobilya , hatta halı bile önemlidir. Tezgah seçiminde mutfağınızdaki hakim renkleri dikkate almanız oldukça önemlidir. Kalite konusu ise tezgahın dayanıklılık süresini etkiler. Bazı tezgah modelleri kısa süre deformasyona uğrayarak sizi yarı yolda bırakabilir. Bu nedenle tezgahın yapımında kullanılan malzemeyi incelemeniz gerekir. Ayrıca, tezgahın kolayca temizlenebilen özellikte olması uzun ömürlü kullanım açısından önemlidir.

Mutfak Tezgahı Fiyatları Nasıldır?

Mutfak tezgahı fiyatları değişiklik gösterir. Fiyatlar, mutfak tezgahında kullanılan malzeme, büyüklük, kalınlık ve renk doğrultusunda farklı segmentlere ev sahipliği yapar. Genel olarak ince kalınlığa sahip ürünler ekonomik seviyede yer alırken kalın mermer tezgahlar yüksek segmenttedir. Bütçenize uygun mutfak tezgahı modelleri arasından seçim yapabilir, en uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahibi olabilirsiniz. Ayrıca mutfak tekstili alışverişinizi uyumlu olacak şekilde yaparak dekoratif görünüm elde edebilirsiniz.

Mutfak Tezgahı Nasıl Temizlenir?

Birçok kişi için en önemli konu tezgahın kolay temizlenebilme özelliğine sahip olup olmadığıdır. Gün içinde defalarca kirlenen mutfak mermeri, doğru şekilde temizlenmediği sürede kısa sürede eski ve kirli görünür. Bu nedenle mutfak tezgahını temizlerken dikkatli olmak gerekir. Tezgah temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta deterjan seçimidir. Eğer çamaşır suyu ya da tuzruhu gibi ağır kimyasal içeren deterjanlarla temizlik yaparsanız kısa sürede sararma ve bozarma problemi ile karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca, tezgahı sert şekilde ovmanız da yanlış bir harekettir. Tezgah temizliğinde en ideal şekil çamaşır suyu içermeyen bir ürün ile yumuşak hareketlerle silmektir. Tezgahı sildikten sonra lavabo bataryası da silinmeli, gerek görülürse kurulanmalıdır. Siz de birçok kategoride olduğu gibi mutfağınız için de gereken her ürünü Tekzen üzerinden bulabilir, ekonomik ve kaliteli alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT