Toplam 34 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Ütü Masaları


Liza Ütü Masası Best
Liza Ütü Masası Best
Temin Edilemiyor
İlgili Aramalar:

Ütü Masası Modelleri

Ütülü bir gömlek ve pantolonun şıklığı sizin için vazgeçilmezse pratik ve portatif ütü masası evinizin olmazsa olmazıdır. Tekzen kalitesiyle size sunulan ütü masaları arasından evinizin ihtiyacına göre geniş veya mini ütü masası bulmak oldukça kolay.

Ütü Masası Seçimi Nasıl Olmalı?

İhtiyacınıza uygun bir ütü masası seçerken ütü yapma sıklığınız, ütü tipiniz ve evinizin genişliği gibi hesaba katmanız gereken bazı unsurlar vardır. Örneğin sık sık ütü yapıyorsanız kazanlı ütü masası sizin için doğru bir tercih olacaktır. Haftada bir ütü yapan birisiyseniz standart ütü masası modelleri arasından sizin için uygun bir tanesini tercih edebilirsiniz. Masa üzerinde ütünüzü koyduğunuz yuva ütünüzle uyumlu olmalıdır.Yuvaya oturan ütünün devrilmemesi gerekmektedir. Satın aldığınız ütü masasının pratiklik, dayanıklılık ve kullanışlılığını da göz önünde bulundurmalısınız.

Kullanışlı Ütü Masası Nasıl Olmalı?

Kullanışlı ütü masaları sağlam ve dayanıklı olmalıdır. Masa ayakları ütüleme esnasında üzerine uygulanan ağırlığı rahatlıkla kaldırabilmelidir. Ayrıca masanın yüksekliğinin de ütü yapan kişinin boyuna göre ayarlanabiliyor olması gerekmektedir. İdeal ve rahat bir ütü için masanın bel hizasına gelmesi doğru olacaktır. Masa ayaklarının kaymaz olması da ütüleme esnasında size rahatlık sağlayacaktır.

Priz uzantısı, askılık ve kolluk gibi aksesuarlar portatif ütü masası için kullanışlılığı arttıran eklentilerdir. Masa üzerinde bulunan priz ütünüzün erişimini kısıtlamayacak, askılık işi biten kıyafetlerinizi asarak ütünüze devam edebilmenizi sağlayacak, kolluk ise gömlek ve kıyafetlerinizin kollarının ütüsü için işinizi kolaylaştıracaktır.

Ütü Masası Ölçüsü Seçimi Neye Göre Yapılmalı?

Bazı ütü masaları diğerlerine göre nispeten daha geniştir. Lorenzo ütü masası gibi geniş modeller gömleklerinizin yan ve arka taraflarını tek seferde ütülemenize yardımcı olmaktadır. Eğer örtü ve kılıf gibi geniş ürünleri de sık sık ütülüyorsanız böyle bir model işinizi kolaylaştıracaktır.

Evinize en uygun ütü masasını ararken ölçülerin doğru olmasına da dikkat etmelisiniz. Kapı arkasında muhafaza edeceğiniz veya dar alanda kullanacağınız ütü masaları için daha küçük ölçüler ve kolayca taşınabilecek bir model önem kazanmaktadır. Alan probleminiz yoksa ütüleme işlemini kolaylaştıran geniş bir model satın almayı düşünebilirsiniz.

Doğru Kılıf Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Her ne kadar ütü masası kılıflarını ayrı olarak alabilseniz de, standart veya mini ütü masası ile tercih edilen kılıfın da kaliteli olması gerekir. İyi bir kılıf ütü yapmanızı kolaylaştıracak şekilde dolgulu olmalıdır. Tüm bu seçenekleri Tekzen'de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT