Toplam 294 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Genç Odası


Genç Odası

Genç Odası 

Mobilya kategorisi altından ulaşabileceğiniz genç odası kategorisinde, gençlerin ihtiyaçlarına yönelik şık tasarımlara sahip takımları detaylı bir şekilde inceleme imkanına sahip olacaksınız. Özgürlük, dinamizm, konfor ve işlevsellik göz önünde bulundurularak yerinde duramayan gençler için tasarlanan mobilyalar ile ihtiyaç duyulan konforu yaşamak mümkün olacak.

 

Genç odası setleri, kitaplıklar ve ranzalar alt kategorilerinde bulunan ve gençlerin yaşam alanlarındaki ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan karyola, gardırop, bilgisayar masası, komodin, şifonyer ve raf kitaplık modellerine göz atabilirsiniz. Ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun mobilyayı seçmek için yüksek kaliteli görselleri ve ürün özelliklerini inceleyerek fikir edinebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Farklı modellere sahip genç odası mobilyaları arasında hem kız hem de erkek çocukları için özel olarak araba şeklinde tasarlanmış karyolaları da bulabilirsiniz. Genç odası ranza modellerine de ulaşabileceğiniz kategori altında yer alan tüm ürünler Avrupa kalite standartlarına uygun, çevreye ve çocuklarınızın sağlığına da önem veren insan sağlığına dost malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

 

Çekiç ve matkap gibi montajda yaygın kullanılan el aletlerine gerek duyulmadan özel olarak üretilmiş sıkma çubuğu ile sorunsuzca ve kısa sürede kurulum imkanı tanıyan ürünlerin montaj işlemini, mümkün olduğunda pratik ve kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Defalarca sökülüp takılma özelliği ile kolayca yeniden demonte haline gelebilen genç odası takımları, taşınma ve yer değiştirme aşamalarında size büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

Gençlerin sağlıklı bir uyku ortamına, sessiz bir çalışma köşesine, optimum oyun ve aktivite alanına sahip olmaları için genç odası fiyatları ve modelleri arasından bütçenize ve zevkinize en uygun ürünlere kategorimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT