Toplam 42 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Isıtma


Sobadan Şömineye Isıtıcı Modelleri Tekzen’de!

Kış aylarında her evin ihtiyacı olan ısıtıcı modelleri, farklı formları ve yapıları ile gerek eve gerek ihtiyaç duyulan duruma göre seçiliyor. Yaşam alanlarının yeterli düzeyde bir ısıya ulaşmasında tüketicilerin beğenisini kazanan Tekzen ısıtıcı çeşitleri, evlerden ofislere, mağazalardan iş yerlerine kadar pek çok alanın istenen sıcaklığa ulaşmasına yardımcı oluyor. Isıtma soğutma sisteminin kullanıldığı çeşitleri, yeni nesil teknolojiye bağlı kalınarak üretiliyor ve elektrikli ısıtıcı gereksinimi duyan kullanıcıların tercihi oluyor. Doğal kaz bulunan evlerde tercih edilen kombiler, alternatif olarak yerini elektrikli soba, fanlı ısıtıcılara yerini bırakıyor. Farklı ısıtma teknolojilerini barındıran bu ürünler, farklı çözümler sunmakla beraber, yenilikçi olmaları sayesinde modern bir çalışma sergiliyor. Sabit ya da taşınabilir olarak tasarlanan ısıtıcı çeşitleri, Tekzen aracılığı ile sizlerle buluşuyor.

Kullanım Alanına Göre Bir Isıtıcı Tercih Edin

Zengin koleksiyonlar ile kullanıcı karşısına çıkan farklı ısıtma ve soğutma sistemlerinin kullandığı ürünler, kullanım alanına göre tam verim sağlıyor. Kişiler kendi kullanım alanlarını belirleyerek tercih ettiği modeller sayesinde her zaman istenen düzeyde bir sıcaklığın hâkim olduğu bir ortama sahip olabiliyor. Şömine soba, kumtel ısıtıcı ve duvar tipi ısıtıcı çeşitleri arasından ortama uygunluğu en yüksek olanı seçmek, Tekzen ürün listesinin kolay çözülebilir ve anlaşılır yapısı sayesinde mümkün oluyor. Boyut ve fiyat olarak da farklı şekilde kullanıcı karşısına çıkan ürünler, şık tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri ile Sıcak Ortamlara Kavuşun

Tekzen’de elektrikli soba veya farklı bir ısıtıcı çeşidi seçimi yaparken dikkat edilecek hususların başında, kullanım alanının ardından amaç geliyor. Kısa süreli ısıtma işlemleri için uzun vadede ve yavaş bir şekilde ısıtma gösteren sobalardan uzak durulması gerekiyor. Aynı zaman enerji tasarrufu sağlayan ürünlerden biri olan Vigo EPK-4590E20B Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı sayesinde bütçe dostu bir performansa tanıklık edilebiliyor. Çok fazla yer kaplamaması ve kullanılacak alanda istenen yere konulabilmesi ile kolaylık yaşatan Vigo ısıtıcı modelleri, ergonomisiyle kullanıcıları kendisine çekiyor. Tüketilen enerji göstergesiyle de teknolojik olarak ön plana çıkan bu elektrikli ısıtıcılar Tekzen güvencesi ile piyasada yer alıyor.

Bütçenizi Gözeten Isıtıcı Seçenekleri

Açık ve kapalı alanlara göre uygunluk gösteren ısıtıcı türlerinden yeterli ısı verimi sağlayan ve ısı izolasyonu açısından üstün performans gösteren bir üründen yana seçim yapılması avantaj sağlıyor. Açık mekânlara uygun infrared ısıtıcı çeşitleri tercih edilirlik olarak ideal ürünlerden oluyor. Duvara monte edilebilen ve ayaklı olan bu ürünler, ısıyı ışık yolu ile iletiyor ve açık alanda olunmasına rağmen doğrudan sıcaklığı kişilere aktarıyorlar. Almayı düşündüğünüz ısıtıcı fiyatları başta olmak üzere ısı ayarı olan çeşitler sayesinde ekonomik ve enerji tasarrufu sağlayan donanımda bir ürüne sahip olabiliyorsunuz. Bu özelliğin bulunduğu ayak ısıtıcıları veya bazı tüplü ısıtıcı çeşitleri, fiyat anlamında da ihtiyaçları tam olarak karşılıyor.

Yaşam Alanlarınıza Son Teknolojiye Sahip Isıtıcıları Dâhil Edin

Kuruldukları ve kullanıldıkları alanlarda hem dekoratif hem de şık bir hava yaratan şömineler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha minimal ve elektrikli formlarda üretiliyor. Genelde evlerde tercih edilen ürünler, ortamı ısıtırken öte yandan evlerde dikkat çekici bir dekorasyon sağlamanın da öncüsü oluyor. Ebatlara ve özelliğe göre çeşitlenen elektrikli şömine çeşitleri hem büyük hem de küçük boyutlarda bulunuyor. Uzaktan kumanda ile yönetilebilen Tek Tes Plazma Önden Üflemeli Elektrikli Şömine modelleri, dijital göstergesiyle kolaylıkla takip edilebiliyor. Tüm ısıtıcı modellerini incelemek için Tekzen ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT