Toplam 526 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Isıtma


Isıtıcı Modelleri


Kış günlerinde içinizi ısıtacak birbirinden zevkli ve şık elektrik ısıtıcı modelleri Tekzen'de sizlerin beğenisine sunuluyor. Ariston, Agromak, Akel, Arnica, Bosch, Demirdöküm ve daha birbirinden kaliteli markaları bünyesinde barındıran koleksiyonda fanlı ısıtıcılar, şömine yakıt sobaları ve daha birbirinden farlı ürün bulabilirsiniz.


Tekzen Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?


Isıtıcı çeşitliliği olarak oldukça zengin bir koleksiyona sahip olan Tekzen.com'da bulunan ürünlerden farklı kullanım amaçlarına uygun ısıtıcılar bulabilirsiniz. Şömine soba, küçük elektrikli ısıtıcı, yağlı radyatör, elektrikli panel konvektör ısıtıcı, kuzine yakıt sobası, kumtel ısıtıcı, duvar tipi ısıtıcı çeşitleri ve daha birbirinden farklı ürünler bulabilirsiniz.

Tekzenin ısıtıcı çeşitleri içerisinde farklı boyutlarda ve fiyat aralıklarında kuzineli şömineli katı yakıtlı kalorifer, infrared ısıtıcı, şömine plazma yakıt sobası, buharlı ısıtıcı, elektrikli tablet ısıtıcı ve daha birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran ürünler bulabilirsiniz.


Elektrikli Isıtıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Elektrikli ısıtıcı seçerken dikkat edilmesi gereken en temel nokta ısıtıcıyı kullanacağınız alana ve kullanım amacınıza uygun bir elektrikli soba seçmenizdir. Eğer kısa bir sürede ısınma istiyorsanız uzun sürede ısıtan ısıtıcıları tercih etmemelisiniz. Ayrıca alacağınız ısıtıcının enerji tasarruflu olması bütçenizi de sarsmayacak.

Alacağınız ısıtıcının ısı ayarlı olması odanızı istediğiniz sıcaklıkta tutmanıza yardımcı olur. Ortam soğuduğunda ısıtıcı çalışır, istenilen sıcaklığa ulaşınca da ısıtıcı bekleme moduna geçer. Bu tür ısıtıcılar enerji tasarrufu sağlayacak uygun donanıma sahiptir.


Kapalı ve Açık Alana Uygun Isıtıcı Nasıl Seçilir?


Açık alana uygun ısıtıcı arıyorsanız infrared ısıtıcı tercih edebilirsiniz. Simfer gibi markaları da bulabileceğiniz infrared ısıtıcılar ısıyı ışık yoluyla iletirler. Böylece açık alanın tamamını ısıtmaya gerek kalmadan doğrudan kişilerin ısınması sağlanabilir.

Kapalı alanlar için yağlı radyatör, konvektör ısıtıcı veya fanlı ısıtıcılar tercih edebilirsiniz. Yağlı radyatörler odayı yavaş yavaş ısıtarak ortamın hemen soğumasına engel olur. Fanlı küçük ısıtıcılar hızlı bir şekilde ısıtma sağlarlar ancak ortamın uzun süre sıcak kalması bu ısıtıcılarda çok gözlenmez. Konvektör ısıtıcılar ortamın havasını da temizleyerek alerjisi olanlar için daha uygun ortam hazırlıyor.


Tekzen Isıtıcı Nasıl Kurulur?


Simfer gibi markaları da bulabileceğiniz elektrikli ısıtıcıların kurulumu da gayet kolaydır. Öncelikle ısıtıcınızı kullanacağınız prizin topraklı olmasına özen gösteriniz. Kuracağınız zeminin düz olması oluşabilecek kazaları önlemede etkin rol oynayacaktır. Isıtıcınızı fişe takmadan önce açma kapama düğmelerinin kapalı olmasına önem veriniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT