Toplam 108 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Masa Lambaları


Ev ve ofislerin vazgeçilmezleri arasında yer alan masa lambaları, Tekzen "Elektrik & Aydınlatma" kategorisi içinde yer alan masa lambası fiyatları ile kullanıcılar için pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Salonlar, oturma odaları, yatak odaları, çalışma odaları ve ofisler için farklı malzemelerle üretilmiş farklı modellerdeki ürün yelpazesi içinde, sizin de tarzınıza, ev ve ofis dekorasyonunuza uygun seçenekler yer alıyor.

 

Tekzen "Elektrik & Aydınlatma" kategorisi içerisinde bulunan masa lambaları kategorisinde bulacağınız Agromak, Lumexx, Mecer, Pelsan, Rem Market, Tekzen, Tekzen Home, Tekzen Home Lite gibi pek çok markanın ürünlerini ve özelliklerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz, karşılaştırabilirsiniz ve size uygun olanını belirleyebilirsiniz.

 

Silinebilir kumaş özellikleri, metal krom gövde ve cam ya da metal gövde kristal taş seçenekleri, iPhone-iPod docking station radyolu ve alarmlı olanları, seramik alternatifleri ile masa lambaları çeşitlerinden istediğiniz bir ürünle hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretebilirsiniz.

 

Okumalarınızı kolaylaştırmaya yönelik ergonomik modellerin yanı sıra, mekanlarınızı hareketlendirecek ve dekoratif özellikleri ile de öne çıkacak, ayrıca masa lambası alırken dikkat edilmesi gereken, farklı renk ve tasarımları ile işlevsellik ve estetiğin yanı sıra  gözlerinizi yormayacak yoğunlukta olmasına dikkat etmek gerekir. Seçtiğiniz Masa lambası için ısı vermeyen led sistem bir ampul önerebiliriz. Böylece hem tasarruf etmiş hem de göz sağlığınızı korumuş olursunuz.

 

Saat, radyo, müzik çalar, ışık kapanma zamanı ayarlama gibi özelliklere sahip olan modellerin, pek çok işlevi bir arada sunuyor olması, hem ofislerde hem de yaşam alanlarında tercihini bu tarz ürünlerden yana yapmak isteyenler için kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile "Elektrik & Aydınlatma" kategorisinin altında bulunan masa lambası kategorisinden çok sayıda ürünü daha detaylıca inceleyebilir ve hayatınızı kolaylaştırırken hem estetik hem de konfor sağlayacak bu ürünlerden size uygun olanını hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT