Toplam 119 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Masa Lambaları


Masa Lambaları

Ev ve ofis aydınlatmasında önemli bir yere sahip olan masa lambaları, Tekzen kalitesiyle beğeninize sunuluyor. Rahat çalışma imkanı sağlayan masa lambası modelleri, ev tasarımlarınızı tamamlayacak başucu lambası modelleri ve çok daha fazlası Tekzen'de.

İdeal Masa Lambası Nasıl Olmalı?

İdeal masa lambası, fonksiyonel ve kullanım amacına uygun modeller arasından seçilmelidir. Tekzen'in zengin seçenekleri arasında bulabileceğiniz masa üstü lambası modelleri, çalışma masası modellerinin kullanışlılığını arttırmak için idealdir. İdeal masa lambasının ihtiyaç duyulan ışığı sağlamasına dikkat edilmelidir. Ayarlanabilir ve hareket ettirilebilir modeller seçerek, ışığı istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. Masa lambası seçiminde kullanılacak olan masanın büyülüğü de göz önüne alınmalıdır. Küçük masalar için yer kaplamayacak modeller tercih edilmelidir. Büyük bir masaya sahipseniz seçiminiz çok daha kolay olacaktır.

Masa Lambası Nasıl Kullanılmalı?

Masa Lambaları, isteğe göre çalışma sırasında gerekli olan ışığı sağlayabilmek için isteğe göre ise dekorasyon amacıyla kullanılabilir. Tekzen farkıyla satın alabileceğiniz onlarca farklı model arasından tarzınıza ve dekorasyonunuza uygun olan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Pilli ya da elektrikli modeller arasından, ihtiyaç duyduğunuz özelliğe göre seçim yapabilirsiniz.

Dekoratif masa lambası modelleri seçilirken aydınlatma oranı ve kullanılabilecek ampul seçeneklerine de dikkat edilmelidir. İsteğe göre loş ya da parlak ışık elde edebilmek için bu özellik önem teşkil etmektedir. Bu bilgiler için ürün özellikleri bölümünü okuyabilirsiniz.

Masa Lambası Nasıl Konumlandırılmalı?

Masa lambası konumlandırılırken öncelikle kullanım amacı düşünülmelidir. Dekorasyon amacıyla alınan masa lambaları, arzu edildiği şekilde konumlandırılabilir. Çalışma amacıyla alınan çalışma masası lambası modelleri ise ihtiyaç duyulan aydınlık yönünde konumlandırılmalıdır. Çalışma masasına gölgenizin düşmemesi bu konuda önemli bir detaydır aksi takdirde dikkat dağınıklığı yaratabilir.

Masa lambaları yerleştirilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise satın aldığınız ürünün özelliğidir. Pilli modeller, istenildiği şekilde yerleştirilebilir. Elektrikli modellerde ise ürünün prize yakın olması önemlidir. Ayrıca masa üstü lambasının konumu çalışma masasının konumuna da uygun olmalıdır. Masanın en az ışık alan bölümü, lamba ile aydınlatılabilir.

Masa Lambası Modelleri

Tekzen'in zengin dünyasında bulunan masa lambası modelleri, her zevke ve tarza hitap edecek şekilde sunulmuştur. Modern çizgilere sahip tasarımlardan klasik modellere kadar pek çok seçeneği elektrik ve aydınlatma kategorisinde bulunan masa lambaları arasında bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT