Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

En Sağlam Beyaz Eşyalar Uygun Fiyatlarla Tekzen’de

Her evde birkaçı mutlaka bulunan beyaz eşyalar, uzun yıllar boyunca kullanılan dayanıklı ürünlerdir. Bu eşyaların yıllarca arızalanmadan ve deforme olmadan kullanılması için sağlam ve kaliteli olması gerekiyor. Beyaz eşya markaları, genellikle bu prensiple üretim yaparak alıcılara en iyi beyaz eşya ürünlerini sunuyor. Bilinçli tüketiciler de alışverişlerini yalnızca fiyat odaklı yapmayıp satın alacakları ürünlerin kalitesine ve performansına da dikkat ediyor. Beyaz eşya kategorisinde, dünyaca ünlü markaların gelişmiş teknolojiyle ürettiği kaliteli ve sağlam ürünler uygun fiyatlarla Tekzen’de beğeninize sunuluyor.

Bulaşık Makineleri ile Derinlemesine Temizlik

Mutfakların büyük yardımcısı bulaşık makinesi, herkesin ihtiyaç duyduğu beyaz eşyalardan biridir. Beyaz eşya seçimi nasıl yapılır diye düşünüp araştırma yapılırken bulaşık makinesi seçiminde evdeki kişi sayısının ve günlük bulaşık miktarının önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Birçok evde hemen hemen her gün çalışan bulaşık makinesi, program çeşitliliğine göre farklılık gösteriyor. Enerji ve su tasarrufu sağlayan programlar, bulaşık miktarına ve kirliliğine göre kullanıcılar tarafından manuel olarak değiştirilebildiği gibi, otomatik program ayarı yapabilen makineler de Tekzen’de bulunuyor. Bunun yanında ankastre mutfaklara uyumlu yarı ankastre, tam ankastre, tezgah altı modeller ya da klasik mutfaklar için solo modeller de tercih edilebiliyor. Mutfaktaki diğer beyaz eşyalarla uyum sağlaması için bulaşık makineleri, siyah, inox, beyaz gibi renk seçenekleriyle sunuluyor. Mutfağınız için doğru renk ve ihtiyacınıza uygun özellikteki bulaşık makinesini seçtikten sonra size bulaşıklar yıkanırken kendinize zaman ayırmak kalıyor.

Kolay Kullanımı ile Çamaşır ve Kurutma Makineleri

Çamaşır yıkama ve kurutma makineleri ayrı ayrı satın alınabileceği gibi, iki özelliğin tek bir makinede birleştiği modeller de bulunuyor. İki makinenin sığabileceği alanların mevcut olduğu evlerde çamaşır makinesi ve kurutma makinesi ayrı olarak tercih ediliyor. İki ayrı makine alınacağı durumlarda beyaz eşya seti içindeki modellerin değerlendirilmesi daha kârlı görünüyor. Kurutma ve çamaşır makinesi alırken enerji ve su tasarruflu olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Bunun dışında bu makinelerin kapasitesi de kullanışlı olmalarında büyük önem taşıyor. Fazla miktarda çamaşırı olan kalabalık aileler için yüksek kapasiteli, küçük aileler içinse kapasitesi düşük çamaşır yıkama ve kurutma makineleri öneriliyor. Aksi durumda makineleri arka arkaya birkaç kez çalıştırmak ya da yeterli miktarda çamaşır olmasa bile dolmadan kullanmak zorunda kalınıyor ve bu da enerji ve su israfına sebep oluyor. 

Evlerin Olmazsa Olmazı Fırınlar

Mutfaklardan gelen lezzetli yemek kokularının kaynağı fırınlar, son teknolojik imkanlarla harikalar yaratıyor. Enerji tasarrufunun üst düzeyde olduğu turbo fırın çeşitlerinde aynı anda birden fazla yemek pişirilebiliyor. Üstelik bu yemeklerin kokuları, pişirme sırasında, birbirine karışmıyor. Turbo fırın modelleri, bu yönleriyle hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlıyor. Tekzen kalitesinde sunulan bu modeller hem solo hem de ankastre fırın olarak sunuluyor. Fırınların çok kullanılmadığı ya da eski usûllerden vazgeçilmeyen evler içinse uzun yıllardır nefis yemek ve hamur işlerinin kahramanı davul fırın modelleri bulunuyor. Yıllar önce her evde görmeye alışılan camlı yuvarlak davul fırın hâlâ mutfaklarda harikalar yaratmaya devam ediyor. Pişirilen yemek miktarının az olduğu durumlar için ise midi ve mini fırınlar ya da acil durumlarda can kurtacı olan mikrodalga fırın tercih ediliyor. Hangi tipte ve özellikte olursa olsun mutfakların lezzet kaynağı, fırınlar amatör ellerle ustaca yemekler pişirmeyi başarıyor.

Sağlıklı Buzdolabı ve Derin Dondurucular

Buzdolabı ve derin dondurucular, yiyecek ve içeceklerin uzun ömürlü olabilmesi için mutfakların gerekli parçaları arasında geliyor. Böyle önemli bir işlevi olan ürünlerin elbette kaliteli ve yüksek performanslı olmasına özen göstermek gerekiyor. Çünkü aniden bozulan bir buzdolabı ya da derin dondurucu, uğraştırıcı ve can sıkıcı sonuçlar doğurabiliyor. Bu ürünler de kapasitelerine ve tiplerine göre farklılık gösteriyor. Kalabalık aileler için geniş kapasiteli, gardırop tipi çift kapılı buzdolabı ile büro tipi mini buzdolabı arasında soğutucu bölümünün üstte, dondurucu bölümünün altta olduğu kombi tipi buzdolabı; klasik tek kapılı buzdolabı gibi çok çeşitli modeller bulunuyor. Bunun yanında yeni nesil teknoloji ürünlerinden sayılan akıllı buzdolapları da kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Derin dondurucular ise kullanacağınız alana ve kullanım tercihlerinize göre seçebileceğiniz yatay ve dikey gibi modellerle Tekzen üzerinden sizlere sunuluyor. 

Leziz Yemekler için Ocak ve Davlumbazlar

Ocaklı fırınlar en çok tercih edilen modeller arasında gelirken şartlara, kullanım alışkanlıklarına ve zevklere göre ankastre ocak ya da set üstü ocaklar da tercih edilebiliyor. Fırın, davlumbaz ve ocakların bir arada bulunduğu üçlü ankastre set seçenekleri, birbiriyle uyumlu ürünleri tek pakette sunduğu için hem modeller arasında tercih yapmayı kolaylaştırıyor hem de daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Ocaklar ve davlumbazlar da diğer beyaz eşyalar gibi kullanıcıların karşısına birçok yeni özellikle çıkıyor. Elektrikli ocak modelleri, gazın olmadığı durumlarda elektrikle çalışabildiği için fark yaratıyor. Tamamen elektrikle çalışan ocaklar olduğu gibi, bazı gözleri gazlı bazı gözleri elektrikli ocaklar da bulunabiliyor. Ocakların üzerinde görmeye alışık olunan aspiratörün yerini alan davlumbazlar ise duvar tipi, ada tipi; camlı ve camsız olarak farklı modellerle sunuluyor.

Şık Mutfaklar için Ankastre Ürünler

Mutfaklarda beyaz eşyalarla mutfak dolapları arasında bütünlük yaratan ankastreler, son yılların trend ürünleri arasındaki yerini koruyor. Ankastreler, dolapların arasında oluşturulan özel bölümlere yerleştirildikleri için hiçbir çıkıntı olmadan estetik bir görüntü sağlamanın yanında beyaz eşyaların kaplayacağı alanları da en aza indirerek mutfaklara genişlik katıyor. Özellikle tam ankastre beyaz eşya modelleri, tamamen mutfak dolabının içine girdiği için dolaplardaki bütünlüğü bozmuyor ve minimal tarzda mutfaklar yaratıyor. Ankastre davlumbaz ise estetik duruşlarıyla mutfaklarda büyük ve şık birer aksesuar gibi boy gösteriyor. Bu tasarım özelliklerinin yanı sıra ankastre eşyaların da klasik beyaz eşyalar gibi işlevlerine, kapasitelerine ve programlarına göre çeşitleri bulunuyor. Tıpkı Tekzen farkıyla sunulan diğer beyaz eşyalar gibi ankastre eşyaların da iç hacimleri, teknik özellikleri, ölçüleri, renkleri ve enerji kaynakları kullanıcının tercihlerine göre değişiklik gösteriyor.

Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz eşya alışverişi öncesinde ihtiyaç listesi hazırlayıp bütçe belirlemek işleri büyük ölçüde kolaylaştırır. Bütçe planından sonra küçük çaplı bir araştırma yapılabilir. Beyaz eşya alırken nelere dikkat edilir diye merak edip araştırıldığında Tekzen kullanıcıları tarafından yapılan birçok yorum ve öneriyle karşılaşılır. Fiyatlar ve markalarla ilgili bilgi sahibi olmak için tecrübeli insanların fikirlerini almak gerekir fakat her söyleneni de dikkate almak çoğu zaman kafa karışıklığına sebep olur. Bu yüzden güvenilir birkaç kaynaktan bilgi almak yeterlidir. Yine alışveriş öncesinde eşyaların yerleştirileceği alanların ölçüsünü almak ve alışveriş sırasında bu ölçülere uygun ürünler seçmek gerekir. Ankastre ürünler son zamanlarda çokça tercih edildiği için eşyalar yeni bir eve alınıyorsa yeni evin mutfağı görülmeden beyaz eşya alınmamalı. Böyle mutfaklar için birbirleriyle uyumlu ankastre set modelleri tercih edilebilir. Birden fazla eşya alınacaksa beyaz eşya paketi fırsatlarından faydalanmak akıllıca olacaktır. Beyaz eşya seçiminde önemli bir başka husus da renk seçimidir. Mutfaktaki renk uyumunu sağlamak ve bütünlüğü bozmamak için beyaz eşyaların renklerinin aynı olması gerekiyor fakat aynı renkte olsalar bile modeller arasında ton farkı bulunabiliyor. Bunun için de yine aynı renkteki beyaz eşyaların birlikte sunulduğu paketler tercih edilebilir. Mutfağınıza zevkli bir hava katmak ve işlevsel ürünlere sahip olmak için siz de hemen şimdi Tekzen ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT