Toplam 3911 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tablolar


Tekzen, ev tekstili ve dekorasyon ürünleri konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunarak yaşadığınız mekanları pratik bir şekilde güzelleştirmenize ve değiştirmenize yardımcı oluyor.

 

Bu kategori içinde, kullanacağınız odanın büyüklüğüne uygun olarak seçebileceğiniz tek parça tablolar olduğu gibi 2 parçalı, 3 parçalı, 4 parçalı ve 5 parçalı kanvas seçenekler de bulunuyor. Parçalı tablolar tek bir resmin bölünmüş hallerinden oluşabildiği gibi birbirinden farklı ama içlerinde uyumlu resimler de bir araya gelebiliyor. Birden çok parçalı olanları eşit yükseklikte yan yana asabileceğiniz gibi farklı yüksekliklerde asarak daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

 

Bu kategori içinde özellikle ofislere uygun renkli veya siyah beyaz Atatürk tablolarını da bulabilirsiniz. Evinizde cıvıl cıvıl bir hava yaratabileceğiniz çiçek ve floral seçenekler odalarınızı renklendirmek için tercih edilebilir. Sade koltuk takımlarıyla kullanıldığında ortama hareket katacak bu ürünler, bekleme salonları veya restoranlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Hem duvarınızı renklendiren hem de saat özelliği taşıyan iki amaçlı ürünler evlerde olduğu kadar ofislerde ve diğer mekanlarda da sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

 

Mekanlara enerji vermek için şehir resimlerini de inceleyebilirsiniz. Kalabalık şehir sokaklarından, doğal güzellikleriyle göze çarpan şehirlere kadar geniş seçenekler arasından İstanbul'a ait harika görseller bulabilirsiniz. Sevgililer gününe özel hazırlanmış tablolar ise hem o özel günde hem de sevginizi göstermek istediğiniz her özel günde rahatlıkla tercih edebileceğiniz hediye seçenekleri arasına girebilir.

 

Modern ve sade tablo modelleri arasından, post-modern ve renkli olanlara kadar evinize veya ofisinize uygun dekoratif ürünleri seçebilirsiniz. Bütçenize en uygun tablo fiyatları için hemen incelemeye başlayın.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT