}
Toplam 2055 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tablolar


Tablo Modelleri

Ev dekorasyonu ve tekstilinin, sınırsız seçeneklerinden biri de tablolardır. Siz de birbirinden farklı duvar tablosu modelleriyle, evinizi süsleyebilirsiniz. Değişik boyutlara sahip tablolar sayesinde duvarlarınıza karakter kazandırabilirsiniz. Tasarım ve dizayn harikası temalara sahip ev tabloları, Tekzen'de beğeninize sunuluyor.

Evinizdeki Tablo Seçimi Nasıl Olmalı?

Ev dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası olan dekoratif tablolar, odanın büyüklüğüne göre farklı boyut ve şekillerde kullanılabilir. Duvarınızı birden fazla küçük duvar tablosu modelleri ile süsleyebilir, yaratmak istediğiniz konsepte uygun hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz tek ve büyük ölçekli bir tablo tercih ederek sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvar rengiyle uyumlu kontrast renkli tablolar ile de doğal ve zarif bir odaya kavuşabilirsiniz. Ortamdaki mobilyaların stiline uygun temalara sahip tablolar kullanarak dekoratif açıdan tamamlayıcı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dekorasyonda Tablo Seçiminin Önemi

İç mekanda duvarların süslemesinde sıklıkla tercih edilen tablolar içerisinde kanvastan, baskılı modellere ya da kabartmalı modellerden vintage özelliğe sahip modellere kadar her zevke ve her ortama uyum sağlayan alternatifler bir arada bulunuyor. Dekoratif tablo seçerken duvarın boyutlarından mobilyanın rengine hatta tarzına kadar her bir detay düşünülmelidir.

Özellikle sportif bir ortam için modern tablolara yer verirken daha klasik mobilyalar ile dekore edilmiş bir ortam için retro ev tabloları kullanılabilir. Geniş bir duvar için ise 5 parçaya kadar bölünmüş özelliğe sahip tablo modelleri değerlendirilebilir.

Salon Dekorasyonunda Tablo Nasıl Kullanılır?

Sanata değer verenlerin ev dekorasyonlarında vazgeçemediği parçaların başında tablo bulunuyor. Tablolar doğa manzaralı, insan temalı ya da aşk temalı modellerden oluşabiliyor. Salon için büyük tablolar tercih ediyorsanız bu tabloyu masanızın bulunduğu duvara ya da tekli koltukların arasında bir noktaya asabilirsiniz.

Tercihiniz parçalı tablolar ise salonun en açıkta kalan duvarı kullanılabilir. Otantik ve yaşanmışlığı olan bir salon duvarlarına sahip olabilmek için ise orijinal temalara sahip olan tablocenter tasarımlar tercih edilebilir. Duvar tablosu modelleri içerisinde 3D özelliğe sahip olanlar ise son yıllarda salonlarda en sık tercih edilen ürünleri arasındadır.

Dekoratif Tablo Seçenekleri

Dekoratif tablolar, her bir detayı ile hayatın bir parçasını simgeler niteliktedir. Yaşam alanlarınızı farklı dokunuşlarla daha keyifli ve estetik bir hale getirebilmeniz için birbirinden farklı seçenekler Tekzen kalitesi ile sunuluyor. Duvarlar ile uyumlu bir model yaşam alanınızı sanat galerisine çevirebilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT