Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Isı izolasyonu


Isıtma & soğutma kategorisinin altındaki bu bölümde ısı tasarrufu sağlamak amacıyla kullanılan boru izolasyonu, kapı altı rüzgâr önleyici, kapı ve pencere bantı ve radyatör arkalığı olmak üzere farklı izolasyon malzemeleri bulabilirsiniz.


Agromak, Gerok, Maestro, Rem Market, Zen Home, Tesa ve Thermaflex markalı ısı izolasyonu ürünleri arasından dilediğiniz markayı seçebilir, böylece evinizde ve iş yerinizde yakıt tasarrufu yapabilirsiniz.


Kapı altı rüzgar önleyici bölümünde tek taraflı ya da çift taraflı olarak kullanılarak altındaki boşluktan hava girişini engelleyen ürünler yer alıyor. Bu ürünler, oda ısısını içeride tutarken dışarıdan odaya hava girişini önlediği için soğuğu ve rüzgarı sizden uzak tutmayı amaçlıyor.


Kapı ve pencere bandı bölümünde inceleyebileceğiniz ürünler kapı ve pencerelerde yer alan 1 ile 3,5 mm arasındaki küçük boşlukları kapatarak ısı kayıplarının önüne geçiyor ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Farklı kalınlık ve uzunlukta bulabileceğiniz bu ürünler, kendinden yapışkanlı olduğu için dayanıklı ve kolay kullanılabiliyor.


Radyatör arkalığı ürünü ise, soba, radyatör ve fırın gibi ısınma araçlarının arkasına konularak sıcak havanın odada kalmasını sağlıyor. Ayrıca, soba yakınındaki mobilya ve diğer eşyalarınızı da ısı harabiyetine karşı koruyor. Alüminyum folyo ile kaplı bu ürün alüminyumun yansıtma özelliğini kullanarak sıcağı odada tutuyor. Bu kategoride yer alan ısı yalıtım malzemeleri çeşitlerinin genel kullanım amacı soğuk havayı dışarıda, sıcak havayı da içeride tutmak olduğu için hangi ürünü alırsanız alın enerji tasarruf yapmanız kolaylaşıyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyaç duyduğunuz ürünleri inceleyebilir, arzu ederseniz satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT