Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Ankastre Ürünler


Günümüzde mutfaklar da evin diğer bölümleri gibi daha itinalı bir dekorasyon ile tasarlanıyor. Beyaz eşyalarda mutfak tasarımına uygun renklerde ve modellerde seçiliyor. Ankastre ürünler ise yine mutfağın en önemli parçaları arasında yer alıyor.


Ankastre ürünler kategorisi içinde ankastre davlumbazlar, ankastre fırınlar, ankastre ocaklar yer almaktadır. Bu kategoride, Vestel'den Kumtel'e, Simfer'den Termikel'e ayrıca, Luxell, Arçelik, Alveus, Eminçelik gibi pek çok farklı markanın ürünlerini bulabilmek mümkün.


Ankastre davlumbazlar kategorisinden her metre kareye uygun davlumbaz modelleri yer alıyor. Bunun yanı sıra farklı renk ve tasarıma sahip modelleri ve ayrıca uzaktan kumandalı, dokunmatik, led aydınlatmalı modelleri de bulabilirsiniz. Ankastre fırın kategorisinde ise, farklı özelliklere sahip seçenekleri sunan fırın modelleri yer alıyor. Ayrıca mutfaklarına değişik dokunuşlarda bulunmak isteyenler için desenli veya manzara baskılı fırın modelleri de bulunuyor. Ankastre ürünler kategorisinden dilersiniz ankastre ocak bölümünden ikili, üçlü, dörtlü ocaklar, elektrikli ya da doğal gaz uyumlu ocak seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


Ankastre setler kategorisi içinden sizin için hazırlanmış 3'lü setler de bulunuyor. Bu setler arasında farklı renk ve model seçeneği sunan markaları bulabilmeniz mümkün. Ankastre ürünler hakkında bilgi almak için bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Ankastre üçlü set ürünlerden tercih edebileceğiniz gibi kendi istediğiniz ocak, fırın ve davlumbazlardan zevkinize ve ihtiyacınıza göre bir set de oluşturabilirsiniz.


Ankastre ürünler ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye, beyaz eşya kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli markaların, farklı model ve özellikte sunduğu ürünleri, mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız her şeyi Tekzen'de bulabilir, size en uygun ankastre ürünleri Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT