Toplam 81 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ankastre Davlumbazlar


Modern ve estetik tasarımları yanı sıra fonksiyonel özellikleri dikkat çeken ankastre davlumbaz ürünler Tekzen’de! Beyaz eşya kategorisi altında yer alan ankastre ürünler altından ulaşabileceğiniz bu ürünler, çeşitli tasarımları ve birbirinden farklı modelleri ile mutfaklarınızda yer almak için tercihinizi bekliyor.

 

Size sunulan marka çeşitliliği arasından Vestel, Termikel, Eminçelik, White Daisy, Alveus, Simfer gibi adını duyurmuş isimlerin ada ve duvar tipi tasarımları içinden farklı ve modern tasarımlarına ulaşabilir, en ucuz ankastre davlumbaz fiyatları ile dilediğiniz markanın ürününe sahip olabilirsiniz.

Tekzen’in beyaz eşya kategorisinde yer verdiği ankastre ürünler kategorisinden davlumbaz yanı sıra farklı ankastre ürünler de tercih edebilirsiniz. Kategoride yer alan ankastre setler bölümünden dilediğiniz kombinasyonu seçebileceğiniz gibi ankastre fırınlar ve ankastre ocaklar kategorisinden kendi isteklerinize göre farklı tercihler de yapabilirsiniz.

 

Ankastre davlumbaz modellerinin kontrol edilebilme açısından sahip oldukları; gösterge veya zaman ayarlı olma, açık unutulduğunda otomatik kapanma, tuşlu veya mekanik olma, dokunmatik kontrol ya da uzaktan kumanda edilebilme gibi dikkat çekici özellikler ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra sahip oldukları çeşitli filtre özellikleri ile temizlik konusunda da kullanıcılarına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra filtresi yıkanabilir veya yıkanamaz olma, karbon ya da alüminyum olma ve yıkanabilir alüminyum filtre gibi seçeneklerle alıcılarına farklı seçenekler sunuyor.

 

Montaj konusunda da yine alıcılarına çeşitli seçenekler sunan ankastre davlumbazlar, sabit olabildiği gibi ayarlanabilir boyu ile monte edildiği yerden yükselip-alçalabilme özelliklerine sahip. Tekzen'in müşterilerine sunduğu ankastre davlumbaz ürünleri, yine Tekzen kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Çeşitliliği ve estetik tasarımları ile son model ürünler sizi bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT