Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Ankastre Davlumbazlar


Mutfağınız için En İyi Ankastre Davlumbaz Modelleri Tekzen'de!

Davlumbaz, yemek yaptığınız esnada mutfakta oluşan kokunun evinize sinmesini önlemeye, kokuyu içerisine çekerek evinizden uzaklaştırmaya ve oluşan yoğun buharı dağıtmaya yarayan bir üründür. Pek çok evde tercih edilen ankastre ürünler arasında davlumbazlar da olmazsa olmaz olarak görülmektedir. Mutfaklarda sanılandan çok daha fazla fonksiyon gösteren bu cihazlar aspiratör olarak da bilinir. Çeşitli tasarımlara sahip olan ürünler farklı renk ve modelleri ile kullanıcıların mutfaklarında vazgeçilmez hale gelmektedir. Davlumbaz ölçüleri değişiklik göstermekle beraber çoğunlukla ortalama 60 cm civarında olmaktadır. Tekzen, her daim olduğu gibi bu alanda ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sunmakta, gereksinimlerinize en uygun modelleri ulaşılabilir kılmakta.

Davlumbazlar En Fonksiyonel Halleriyle Tekzen’de!

Ankastre davlumbaz, mutfağınızdaki ankastre eşyalara gömülü olarak kullanılabileceği gibi ayrı şekillerde de kullanılabilmektedir. İşlevi itibariyle ocağın üzerinde konumlandırılan bu ürünler pis ve yoğun kokunun uzaklaşmasını sağlamakta, sizlere ferah bir mutfak kullanımı imkanı tanımaktadır. Özellikle sessiz çalışan modelleri ile son zamanlarda oldukça popüler olan yeni seçenekler, Tekzen beyaz eşya modelleri arasında yer almakta, sizlere gürültüsüz bir havalandırmanın keyfi sunulmaktadır. Ankastre ocak, davlumbazla bir bütün oluşturabileceği gibi farklı ve ayrı modellerden de tercih edilebilmektedir. Mutfağınızda şık bir görünüm ve dekoratif bir hava yaratan ankastrenin modern dokunuşlarını hissetmek için siz de Tekzen doğru adres!

Davlumbaz Renk ve Modelleri ile Dekoratif Mutfaklar

Ferre D004 Beyaz Davlumbaz özellikle açık renkli ürünlerin yer aldığı mutfaklarda çokça tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bacalı kullanıma elverişli olduğu gibi bacasız davlumbaz olarak da kullanılabilmektedir. İçerisinde yer alan filtre yıkanarak temizlenebilen bir özellik sunmakta ve alüminyum malzemelerden elde edilmektedir. Birden fazla aydınlatma lambası mevcut olmakla beraber oldukça fonksiyonel bir kullanım alanı yaratmaktadır. Ferre D003 Siyah Davlumbaz ise daha koyu renkli mutfakların vazgeçilmez, modern görünüşlü ve eğimli bir yapıya sahip olan modelleri arasında yer almaktadır. Özelliklerine ek olarak görünümü ile de beğenileri toplayan bu renkler dışında gri ankastre davlumbaz seçenekleri de kullanıcılarına sunulmaktadır.

Ankastre Davlumbaz ile Mutfağınıza Modern Bir Dokunuş

Ocak, fırın, davlumbazlar gibi mutfak beyaz eşyalarını içeren ankastre setler modern mutfakların vazgeçilmezi haline gelmektedir. Ankastre davlumbazları de içine alan bu setler, hem çok daha az yer kaplamaları hem de modern görünüşlerinin yanı sıra kolayca temizlenebilmektedirler. Örneğin ankastre fırın kaplamış olduğu yerin az olmasına ek olarak gömülü bir yapı sağladığı için yalnızca bir yüzeyinin temizlenmesine gereksinim duymaktadır. Ankastre aspiratör seçenekleri de hem mutfağınızın havasına modern bir dokunuş sağlayacak hem de kullanım pratikliği ile size zaman tasarrufu yaptıracak.

Davlumbaz Seçeneklerinde Gürültüye Son

Farklı kademelerde çalışma yapabilen gri, siyah veya beyaz ankastre davlumbaz seçenekleri, gürültü önleyici yapıları sayesinde eski modellere oranlara çok daha sessiz bir çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede davlumbazlarınız çalışırken dahi mutfağınızda oturabilir, yemek yiyebilir hatta yemek sonrası masa sohbeti yapabilirsiniz. Her kademesinde farklı bir ses derecesi ile çalışan modeller, son derece gürültüsüz seçenekler olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sayede uzun süreler çalıştırılabilen bu davlumbazlar konforlu bir yemek yapma deneyimi için sıklıkla kullanılır.

Davlumbaz Modelleri Modern Çizgiler

Dekoratif camlı davlumbaz gibi seçenekler sayesinde mutfaklarınız adeta modern bir sanat alanına dönüşmekte, zengin görünüşleri ile sizleri mutfağınıza bağlamaktadır. Cam yapısı sayesinde daha şık görünen bu modeller aynı zamanda oldukça kolay temizlenebilmekte ve uzun yıllar boyunca da kullanılabilmektedir. Beyaz, gri veya siyah ankastre davlumbaz modelleri arasında cam materyallerden elde edilen ürünlerin fiyat ve özelliklerini incelemek için siz de Tekzen’in kaliteli dünyasına adım atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT