Toplam 78 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Ankastre Davlumbazlar


Ankastre Davlumbaz Modelleri

Her mutfak için uyum sağlayabilecek davlumbaz modellerine, tekzen.com.tr'nin beyaz eşya kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Duvar tipi ve çift motorlu davlumbaz modellerinin yanı sıra camlı aspiratör gibi farklı tasarımları olan ürünler, mutfaklarınıza modern bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur.

Mutfağınıza Uygu Davlumbaz Seçimi Nasıl Olmalı?

Mutfaktaki yemek kokularını engellemek amaçlı kullanılan davlumbazlar farklı seviyelerde çekim güçlerine sahiptir. Mutfağınızda sık yemek pişiriyorsanız yüksek çekim gücüne sahip davlumbaz modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Klasik davlumbaz modelleri dışında mutfağınızın rengine uyumlu olabilecek renkli davlumbaz modelleri ile mutfağınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ankastre davlumbaz seçerken mutfağınızın ölçülerine uygun olan bir modeli tercih etmeniz cihazın verimliliği açısından önemlidir. Farklı boyut ve teknik özelliklere sahip olan davlumbaz modelleri içinde sessiz çalışma özelliğine sahip olan modeller daha konforlu ve rahat bir kullanım sağlar.

Ankastre Davlumbaz Ölçüleri

Değişik teknik özelliklerin yanı sıra farklı boyutlara sahip olan davlumbaz seçenekleri arasından kullanım alanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Filtreli ankastre davlumbaz modelleri içinden bir seçim yapmak isterseniz, kolay temizlenmesi açısından filtresinin çıkabilen yıkanabilen özellikte olup olmadığına dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

Pratik bir biçimde kullanılabilen ve değişik ayar seçeneklerine sahip olan davlumbaz modelleri mutfaklarınızın temiz bir havaya sahip olmasını sağlar. Farklı seviyelerdeki çekim güçlerinin yanı sıra tuşlu ya da dokunmatik göstergelere sahip olan modeller içinde tercihinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Kurulumu

Tekzen ankastre davlumbaz seçenekleri arasında duvar tipi, ada tipi ya da dolap altı gibi farklı davlumbaz modellerini bulabilirsiniz. Her model için farklı şekillerde gerçekleşen davlumbaz kurulumu için uzman bir servis elemanından yardım almanız güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.

Üretiminde son dönem teknolojik özelliklerin kullanıldığı davlumbaz modelleri, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekoratif açıdan da hoş görünümler elde etmenizi sağlar. Arçelik, Ferre, Emin Çelik, Kugerr Kumtel, Simfer, Roehler ve Tekzen gibi markaların en yeni davlumbaz modelleri içinden beğeninize hitap eden modeli kolayca seçebilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Nasıl Temizlenir?

Davlumbazınızı temizlemeye başlamadan önce cihazı fişten çıkarmalısınız. Ardından uygun bir deterjan ve yumuşak bir bez yardımı ile cihazı temizleyebilirsiniz. Filtresi çıkarılıp yıkanabilen modellerin de yer aldığı Tekzen ankastre davlumbaz seçenekleri arasından dilediğinizi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT