Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Duvar Stickerları


Sticker 3d
Sticker 3d
Temin Edilemiyor

Duvar Sticker Çeşitleri

Ev Tekstili & Dekorasyonu ürün kategorisinin önemli parçalarından olan sticker modelleri, kullanıldıkları ortama estetik bir hava kazandırıyor. Ürün grubu içerisinde oturma odası, mutfak ya da 3D sticker çeşitlerine Tekzen kalitesiyle ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Duvar Stickerı Nasıl Seçilmeli?

3 boyutlu duvar sticker modelleri son yıllarda sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle ofis ya da klasik bir salon için ortama kusursuz bir görüntü kazandırıyor. Zengin bir ürün grubu bulunan ayna sticker seçenekleri de talep gören modellerden biridir.

Kullanım alanına göre çeşitlilik gösteren modeller arasında en uygun ürünü bulabilmek zor gibi görünse de oldukça eğlenceli oluyor. Oturma odası ya da klasik bir salonda daha modern ve estetik yanı güçlü tasarımlar kullanılabiliyor. Çocuk odaları için ise eğlenceli tasarımlar öne çıkıyor.

Duvar Stickerı Nasıl Yapıştırılır?

Duvar stickeri seçimi yapmak isteyenlerin en çok zorlandıkları konu ürünün yapıştırılması konusudur. Oysa ki basit uygulama yöntemi sayesinde her bir üründen istenen sonuç rahatlıkla alınır. Öncelikle tercih edilen modelin yapıştırılacağı duvarı belirlemek ile işe başlamak gerekir. Tabii ki seçtiğiniz modelden de emin olduktan sonra yapıştırma aşamasına geçebilirsiniz.

Her bir modelin arka kısmında yapışkanlı bir alan bulunur. Öncelikle yapışkanlı kısımda bulunan kağıdı stickerden ayırmak gerekir. Sonrasında ise yüzeyi temiz olan duvara uygun bir biçimde dikkatlice yapıştırmak yeterli olur. Böylece kısa süre içerisinde ortamın havası değişecektir.

Duvar Stickerı Nasıl Temizlenir?

Son yılların yükselen trendleri arasında bulunan duvar sticker modellerinin temizlikleri de merak konusu oluyor. Uygulaması kadar kolay bir temizleme yöntemi bulunur. Fakat unutmamak gerekir ki uygulama yapmadan önce de alanın öncelikle temizlenmiş olması gerekir.

Gerek duvar sticker modelleri gerekse de dolap sticker modelleri sadece nemli bir bez yardımı ile belli aralıklar ile silinebilir. Eğer daha derinlemesine bir temizlikten yanaysanız bir miktar bitkisel temizleyici de kullanılabilir. Silme işlemi sonrasında ürünleri ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Herhangi bir yıpranma meydana gelmez.

Duvar Sticker Modellerinde Fiyat Aralığı

Ev dekorasyonuna zenginlik kazandıran ve büyüklü küçüklü tasarımlardan oluşan sticker modelleri zengin bir ürün yelpazesi ile satışa çıkıyor. Ürün grubundaki çeşitlilik fiyatların da değişkenlik göstermesini etkiler. Fakat bütçeleri zorlamayan seçenekler herkesi memnun etmeyi amaçlar.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT