Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Gurme & Organik Gıda


Sağlıklı beslenmeniz adına süpermarket kategorisinin altındaki Gurme & Organik Gıda bölümünde yer alan organik ürünler özel tesislerde üretilip sizlere sunuluyor. Özellikle peynir açısından birçok alternatifi bulabileceğiniz kategoride tereyağ, kaparilere de yer veriliyor


Damak tadına güvenen bireylerin tercihleri arasına girecek bu ürünler lezzetleri ile baş döndürüyor. Herhangi bir katkı maddesi olmadan üretilen doğal gıdalar, lezzet kaybına uğramadan sofralarınıza misafir oluyor.


Gurme gıda, arzulanan lezzeti sağladığı gibi rengi ve kokusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı lezzetleri sevenler için birçok peynir çeşidine yer verilen kategoride  geniş bir yelpaze sunuluyor. Siz de kaliteli ve güvenilir bir marka olan Saklı Cennet'in ürünlerinin bulunduğu kategoride birçok ürün ile sofralarınızda lezzet patlaması yaratabilirsiniz. 


Hızla artan hastalıklar ve beslenme bozuklarının başında gıdalar geliyor. Üretim aşamasında maliyeti düşürmek adına gıdalara çeşitli işlemler uygulanarak sağlığımızı olumsuz etkiliyor. Organik gıdalar ise özel bölgelerde yetiştirilip herhangi bir müdahale ile karşılaşmıyor. Böylelikle lezzetleri bir adım öne çıkan doğal ürünler sağlığımızı da koruyor. Kimyasal katkı maddeleri içermeyen ürünler ile beslenmenizin kalitesi de artıyor. Organik olarak sertifikalı ürünler ısı geçirmeyen özel poşetlerde muhafaza edilen buz aküleri içerisinde sizlere gönderiliyor. Böylelikle hijyen koşulları korunmuş olup ürün taze olarak sunuluyor. Çocuklarınızı da bu ürünler ile besleyerek büyüme ve gelişmesini yaşına uygun olarak sağlayıp, sağlıklı bir nesil elde edebilirsiniz.  


Eğer siz de sağlıklı beslenip mutlu yaşamak istiyorsanız, kategoride size sunulan ürünlerden dilediğinizi Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sepete ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT