Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Dekoratif Yastıklar Modelleri

Ev, ofis ve iş yerlerinde kullanılabilecek, şık tasarımlı, ve zarif koltuk yastık modelleri Tekzen.com’da sizlerin beğenisine sunuluyor. Ev tekstili ve dekorasyonu ana kategorisi altında bulabileceğiniz binlerce çeşit içeren alt kategoriler bulunmaktadır. Çiçek motifleri, çocuk dünyası, dekoratif yastık kılıfları, deniz klübü, düz renkler, gençlik notları alt kategoriler içerisinde yer almaktadır.

Koltuğa Uygun Yastık Seçimi Nasıl Olmalı?

Koltuğa uygun yastık seçimi yapılırken birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Eğer salon takımı için kırlent bakıyorsanız dekoratif kırlent çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Koltuk takımınız daha klasik tarzda ise canlı renklerle bezenmiş çiçek motifli yastıklardan alabilirsiniz. Ayrıca deniz feneri, farklı renklerle boyanmış evler ve geometrik şekillerle tasarlanmış yastıklar da özellikle daha sakin renklerle dizayn edilmiş salonlara renk katmaktadır.

Spor tarzda ve daha canlı renklerle tasarlanmış koltuk takımınız varsa desensiz ve tek renk kırlentler koltukların canlı renkleriyle uyum sağlayacaktır. Başka bir seçenek olarak da otantik desenli kırlentler alarak odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Koltuk Rengine Uygun Yastık Seçimi Nasıl Olmalı?

Koltuk rengine uygun yastık seçimi koltukların, odanın ve evinizin tarzını komple değiştireceği için dikkatli olunmalıdır. Tekzen’de bulunan birbirinden şık ve kaliteli koltuk yastık modelleri, sahip olduğu geniş renk skalası sayesinde her koltuğa uyum sağlayabilecek tarzdadır. Eğer koltuklarınız sade renkli ise daha renkli kırlentler tercih edebilirsiniz. Salon takımlarında sık sık görülen modellerde kanepelerin ve berjerlerin farklı renkli olması durumunda koltuk ve berjer renklerini içeren yastık salon takımınızla uyum sağlayacaktır.

Koltuk rengine uygun yastık seçimi koltuğun hangi odada olduğuyla da yakından ilgilidir. Örneğin, çocuk odasındaki kanepeler için yastık seçimi yapacaksanız çocuğun yatak odası takımıyla veya nevresimleriyle uyumlu yastıklar seçerek odanın bütünlüğünü tamamlayabilirsiniz. Ayrıca elinizdeki rengin hangi renklerin karışımı olduğunu bilirseniz (gri renk siyahla beyazın karışımıdır gibi) tamamlayıcı renk seçimini daha kolay yapabilirsiniz.

Koltuk Yastıkları Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk yastık modelleri örnekleri içerisinden seçeceğiniz ürünün temizliğini doğru yapmanız ürünün doğru kullanımı ve ürünün uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Özellikle koltuk ve kanepelerin yastıkları kanepelere nazaran daha çok kullanıldığı için daha fazla kir ve lekelenmelere maruz kalabilir. Bu nedenle belirli aralıklarla yastıkları temizlemeniz gerekmektedir. Öncelikle yastıkların makinede yıkanıp yıkanmayacağını kontrol etmelisiniz.

Koltuk yastıkları modelleri temizlenirken ürünün çamaşır makinesinde yıkamaya uyumlu ise makinada seçeceğiniz programın, deterjanın, sıcaklığın ve diğer ayarların ürüne zarar vermeyecek nitelikte olması gerekir. Eğer ürün makinede yıkamaya uyumlu değilse elde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Bazı yastık modelleri fermuarlı olup kılıfı kolayca çıkarıp yıkayabilirsiniz. Eğer kılıfı çıkaramıyorsanız yastık içerisinde bulunan materyalin de yıkanabilir olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Koltuk Yastıkları Fiyatları Nasıldır?

Koltuk yastık modelleri örnekleri ve şık tasarımları ile beğeninizi kazanırken uygun fiyatları ile de gönlünüzü kazanacak. Ürünler geniş fiyat aralıkları sayesinde her kesime hitap etmektedir. Fiyatlar ürünlerin tekli veya set halinde olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca dekoratif yastıkların da fiyatları diğer türlere göre farklılık göstermektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT