Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.
İlgili Aramalar:

Raf ve Duvar Ünitesi Modelleri Tekzen'de!

İç mekanları daha dekoratif hale getirebilmek için birbirinden farklı model avantajına sahip olan raflardan yararlanılır. Mimari açıdan estetik görünüşler elde edilmesini sağlayan raf ünitesi çeşitleri, kitap, biblo ve çeşitli aksesuarlar için güçlü bir alternatiftir. Ev dekorasyonunda detaylara yer vermeyi arzu eden kullanıcılar, evlerinde çeşitli duvar ünitesi modellerini tercih edebilir. Raf ve duvar üniteleri üzerine yerleştirilen minimal objeler sayesinde evinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Siz de arzu ettiğiniz Tekzen raf ünitesi çeşitlerini uygun fiyata temin edebilir, evinize farklı bir dokunuş katabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Raf ve Duvar Ünitesi Çeşitleri

Geniş bir kullanım alanına sahip olan raf ve duvar üniteleri, kullanışlı yapıları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Evinize farklı bir hava katmanıza yardımcı olan Tekzen duvar ünitesi modelleri, oldukça kullanışlı malzemelerden üretilir. Duvara monte edilen raf ünitesi modelleri, aydınlatma ürünleri, kitap, biblo ve objeler için uygunluk gösterir. Çeşitli eşyalar eşliğinde süsleyeceğiniz raf üniteleri, iç mekana hareketlilik kazandırma amacıyla tasarlanmıştır. Raf ve duvar üniteleri demonte olarak temin edildikten sonra özel aparat sayesinde arzu edilen alana yerleştirilir. Sunta ve ahşap gibi malzemeler eşliğinde üretilen duvar ünitesi modelleri kaliteli yapısı gereği uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir.

Evinize Farklı Dokunuş Kazandıracak Raf ve Duvar Üniteleri

İç mekanda farklı bir dokunuş arzu eden kullanıcıların tercihi olan TV ünitesi rafları, mekanın havasını değiştirmeye yardımcı olur. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen raf modelleri, dar alanların kurtarıcısı olarak ifade edilir. Duvara monte edilen raflar, ufak iç mekanlarda estetik dokunuşlar elde edilmesine katkı sağlar. Dayanıklı malzemelerden meydana gelen raf seçenekleri, işlevsel özellikleri nedeniyle oldukça popülerdir. Modern bir iç mekan teması oluşturan kullanıcıların tercihi haline gelen Tekzen duvar rafı modelleri, TV ünitesi olarak da tercih edilmeye uygundur.

Farklı Renk ve Model Avantajına Sahip Raf ve Duvar Üniteleri

Tekzen’de yer alan raf ve duvar üniteleri birbirinden farklı renk ve model avantajına sahiptir. Dayanıklı malzemelerden oluşan açık raf ünitesi modelleri, kitaplık köşesi oluşturmayı arzu eden kullanıcıların tercihleri arasında yer alır. Oturma odasında TV ünitesi oluşturmayı isteyen kullanıcılar için metal raf modelleri güçlü bir alternatif olarak ifade edilir. Metal raflar, açık mutfak sahipleri için de kurtarıcı niteliğindedir. Metal raf çeşitleri, açık mutfak ile oturma odası arasında bölme oluşturmak için tercih edilebilir.

Çok Amaçlı Raf ve Duvar Ünitesi Modelleri

Ortamın sıcak bir havaya bürünmesini destekleyen raf modelleri, iç mekan dekorasyonuna da katkı sağlamaktadır. Tekzen bünyesinde yer alan duvar rafı modelleri çok amaçlı kullanım avantajına sahiptir. Çiçek rafı, canlı ya da cansız bitkileri sergilemek için tercih edilen raf modelleri arasında bulunur. Agromak ikili raf seti beyaz modelini, asimetrik şekilde monte ederek farklı şekillerde sergileyebilirsiniz. Çok amaçlı raflardan biri olan Modilayn Nergis 4'lü duvar rafı modelini oturma odası ya da mutfak gibi alanlarda tercih ederek ortama yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Raf ve Duvar Ünitesi Modelleri Tekzen’de!

Duvar rafı ve duvar ünitesi modellerini birbirinden farklı mekanlarda tercih etmeniz mümkündür. Bu mekanlardan biri olan mutfak, plastik raflar için son derece uygundur. Plastik raflarda sergileyeceğiniz baharatlık ya da fincan bölümü, mutfağınızın hareketlenmesine yardımcı olur. Tekzen mobilya modelleri bünyesinde yer alan raf ve duvar üniteleri fiyat açısından da kullanıcıları memnun eder. Duvar ünitesi fiyatları, her kullanıcının bütçesine hitap eder. Siz de uygun fiyatlı raf ve duvar ünitesi modellerini Tekzen aracılığıyla tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT