Toplam 320 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Raf Ve Duvar Üniteleri


İlgili Aramalar:

Raf ve Duvar Üniteleri Modelleri

Evinizin çeşitli yerlerinde raf ve duvar üniteleri kullanarak duvarlarınıza şık bir görüntü katabilir, onları daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Salon ya da odalarınızda kullanacağınız duvar ünitesi aksesuarları ile bütün evin tarzını tek bir duvara yansıtmanız mümkün olmaktadır.

Raf ve Duvar Ünitesi Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüz teknolojisi ile televizyonların boyutlarının büyümesiyle eski TV sehpalarının yerini duvar üniteleri aldı. Duvar üniteleri genellikle televizyonun bulunduğu duvarlarda kullanılırken raflar ise evin her alanında kullanım olanağı sağlamaktadır. Duvarlara estetik bir görünüm vermeyi sağlamakla kalmayan raflı üniteler aksesuarların sergilendiği alanlar olarak kullanılabildiği gibi kitaplık gibi de kullanılabilen kullanışlı ürünlerdir. Kapaklı duvar rafı modelleri sayesinde ise evdeki kalabalık objelerden, dağınıklıktan uzaklaşabilirsiniz.

Rafların kullanım alanları salon, mutfak, banyo, yatak odası gibi oldukça çeşitlidir. Dekorasyon ve zevkinize göre konumlandıracağınız rafları dekorasyon objesi olarak kullanabildiğiniz gibi depolama alanı olarak da kullanmanız mümkündür. Mobilya ve tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz duvar üniteleri ise salonunuzu büyük göstermenize yardımcı olurken yeni depolama alanları oluşturmanızı sağlar.

Raf ve Duvar Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Raf ve duvar üniteleri seçimi yapılırken tabi ki evinizin stili ve kullanacağınız alanın özellikleri önemlidir. Örneğin duvarlarınız koyu renkli ise açık renkli raf ve ünitelerle duvarlara derinlik kazandırabilirsiniz. Ya da raflarınızda sergileyebileceğiniz aksesuarlarınızın rengine ve tarzına uygun dokunuşlar yapabilirsiniz. Çocuk odalarında canlı renkli raflar tercih edebilir, çocuğunuzun odasına bambaşka hava katabilirsiniz.

Raf ve duvar üniteleri mutfaklarda da yeni kullanım alanları oluşturur. Mutfağınızda kavanozlarınızı veya aksesuarlarınızı yerleştirdiğiniz raflarla havalı bir görüntü oluştururken, duvarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Çeşitli ve pratik olan raflardan ve duvar ünitelerinden evinize uygun olanını seçerek duvarlarınızı görsel şölene dönüştürebilirsiniz.

Raf Nasıl Dekore Edilir?

Alışılagelmiş rafların yerini alan modern duvar rafları sayesinde evinizin boş duvarlarına hareketlilik katabilirsiniz. Duvar raf modellerini oldukça farklı çeşitlerle dekore etmeniz mümkün olmaktadır. Farklı aksesuarlar yerleştirerek görünümünü tamamladığınız duvar raflarıyla duvarlarınızda farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Duvar raflarınızda ağır ve büyük objeler tercih edecekseniz rafınızı ona göre seçmeniz gerekir. Kütüphane, CD'lik olarak raflardan yararlanabileceğiniz gibi yemek odalarınızda gümüşlerinizi sergileyeceğiniz bir gümüşlük, konsol olarak da yararlanabilirsiniz. Televizyon üzerinde ya da yanlarında kullanacağınız kapaklı duvar rafı ile TV ünitesi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Duvar Ünitesi Nasıl Süslenir?

Sahip olduğunuz duvar ünitelerini farklı tasarımlarla süslemeniz mümkündür. Ünitelerinizde kullanacağınız vazolara ya da fotoğraf çerçeveleriyle duvarlarınıza bambaşka görünümler kazandırabilirsiniz. Duvar raf modellerinde süslü bir tercih yaparak üzerine koyduğunuz objeleri sade seçerek şık görünümler oluşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT