Toplam 73 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kamp Lambaları


Kamp Lambası
Kamp Lambası
Temin Edilemiyor
Kamp Lambası 23 Led-Lp-6350 56Hm2
Kamp Lambası 23 Led-Lp-6350 56Hm2
Sadece Mağazada
15,99 TL

Zorlu doğa şartlarına karşı kalite ve dayanıklılıkla tasarlanan kamp lambaları; doğa sporu tutkunlarının tüm ihtiyaçlarına hitap ediyor. Farklı şekil, batarya ve ışık türünde özellikler taşıyan ürünler; kamp yaptığınız ortam neresi olursa olsun yanınıza yer alarak aydınlığını sizinle paylaşıyor. Çarpma, düşme gibi beklenmeyen durumlara karşı dayanıklılığıyla dikkat çeken ürünler, doğanın her koşulunda yanınızda yer alıyor.


Pelsan, Coast, Ferrino,Bushnell, National Geographic gibi ünlü markaların ürünlerinin de yer aldığı zengin ürün yelpazesi her türlü zor koşulda kullanılabilecek özellikleri taşıyor. Şarjlı, solar, ledli kamp lambaları; askılı, silikonlu, kafa-el monteli vb. seçeneklerle ışığa her daim ulaşabilmenizi sağlıyor. Kara haricinde su altında da kullanabileceğiniz aydınlatma ürünleri; dikkat çeken kamp malzemeleri arasında yerini koruyor. Gaz lambası, kandil, şarjlı, pilli gibi batarya özelliklerinin yanı sıra güneş enerjisi yardımıyla çalışan modeller ise hem işlevleri hem de tasarımlarıyla göz dolduruyor.


Ürünlerin mini-büyük gibi farklı boyutları olsa da hepsi kolay taşınabilerek çantada en az yeri kaplamayı hedefliyor. Anahtarlık aparatıyla desteklenen ürün alternatifleri sayesinde ışığınızı cebinizde taşımanız dahi mümkün oluyor. Modeller arasında ayrıca akıllı şarj gibi yardımcı aletler de bulunuyor. Karşılaşabileceğiniz tüm olumsuz durumlar göz önünde bulundurularak üretilen aydınlatmalar sayesinde konaklama esnasında karanlıkta kalma endişeniz sona eriyor. Doğada hayatta kalmak için gerekli tüm detayları üzerinde taşıyan aydınlatma ürünleri; gerçek bir doğa konaklaması deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor.


Kaliteli, her koşula dayanıklı ve kolay taşınabilir kamp lambası modelleri arasından dilediğinizi detaylı inceleyebilir ve spor &outdoor kategorisi altından sepetinize ekleyerek hemen şimdi Tekzen güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT