Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Seyahat Çantaları ve Modelleri

Seyahatlerin vazgeçilmez parçası olan çantalar, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun modellerle tekzen.com.tr'de! Kamp malzemeleri kategorisinde bulabileceğiniz yüzlerce çeşit çanta ve bavula avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Modeller arasında ister su geçirmez çanta, ister spor veya omuz çantalarını bulabilirsiniz. Ayrıca tercihinize bağlı olarak tekerlekli geniş çantaları da tercih edebilirsiniz.

Seyahat Çantası Nasıl Olmalı?

Tatiller veya iş seyahatlerinde birçok kişinin ihtiyacı olan seyahat çantası seçiminde en önemli nokta işlevsel olmasıdır. Örneğin iş seyahati için alacağınız bir çantada içindeki bölmelere dikkat edebilirsiniz. Bölmelerin çıtçıtlı olması kıyafetlerinizin sabit kalmasını sağlayarak dağılıp kırışmasını önleyecektir. Bununla birlikte eğer içine fazla eşya koyacaksanız tutmalı ve tekerlekli bir çanta tercih etmenizi öneririz. Böylece uzun yürüyüşler için daha uygun olacaktır.

Hafif yükleriniz için ise omuz veya el çantalarını tercih edebilirsiniz. Bu tür çantalar ayarlanabilir tutma kısmı sayesinde rahatça taşımanıza olanak tanır. Kategoride farklı litre boyutlarında çantaları ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

Seyahat Çantası Nasıl Hazırlanır?

Uzun iş gezileri veya tatillerin en zor aşamalarından biri de seyahat çantasını hazırlama aşamasıdır. Çoğu kez özen gösterilmeden geçilen bu aşama aceleci davranışlar nedeniyle çantanızın dağınık olmasına sebep olabilir. Ayrıca bu durum bir kıyafetinizi dakikalarca aramanıza neden olacaktır. Çantanıza öncelikle pasaport, kimlik ve cüzdanınız gibi birincil ihtiyaçlarınızı yerleştirmeyi unutmayın! Bu tür ihtiyaçlarınızı yerleştirebileceğiniz Go Travel gibi markaların çantalarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

Gömleklerinizi, pantolonlarınızı, tişörtlerinizi veya çoraplarınızı ayrı ayrı ve düzenli bir şekilde yerleştirmelisiniz. Aksi takdirde herhangi bir ihtiyacınızı ararken tüm çantayı tekrar dağıtmak zorunda kalabilirsiniz! Çanta seçiminizde su geçirmez çantaları tercih ederek, olası kazalarda veya ani yağmurlara karşı önlem alabilirsiniz. Kıyafetlerinizi ve elektronik eşyalarınızı ıslanmaktan koruyabilirsiniz.

Çanta Temizliği Nasıl Yapılır?

Çantalar uzun süreli kullanımlarda toz, duman ve hava koşullardan etkilenir. Bu süreçte çantanın hem içinde hem de dış tarafında gözle görülür kirlenmeler meydana gelebilir. Özellikle tekerlekli çanta modelleri, yere daha yakın olduğundan bu koşullardan daha fazla etkilenir. Kumaş çantaları sıcak olmayan, ılık veya soğuk su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Bu tür seyahat çantalarını çamaşır makinesine atmadan önce kullanma talimatlarını okumanızı öneririz. Aşırı sıcak suda polyester ve kumaş çantalar deformasyona uğrayabilir. Kolay çıkabilecek toz kirleri için ıslak bez kullanabilirsiniz. Çamur kirleri için ise önce kuru fırça ile temizleyin. Ardından ıslak bez yardımı ile kalan kiri yavaşça silerek temizleyebilirsiniz. Temizlik malzemelerinizi çantanızın dokusuna uygun seçmeyi unutmayın!

Seyahat Çantaları Nereden Alınır?

Birbirinden kaliteli çanta modellerini tekzen.com.tr'den satın alabilirsiniz. Ferrino, Haveco, Marmot ve Deuter gibi kaliteli markaların ürünlerini inceleyin. Kategoride tekerlekli çanta, su geçirmez çanta, seyahat çantası ve spor çantası modelleri yer alıyor. Her bütçeye uygun çeşitleri internete özel indirimler ve ücretsiz kargo seçeneğiyle kolayca sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT