Toplam 141 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kamp Mutfağı


Eğer kamp yapma niyetindeyseniz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü Kamp Malzemeleri bölümünden bulabilirsiniz. Kamp hayatınızı kolaylaştırmanın önemli bir kısmını elbette kamp mutfağı oluşturuyor. Bu konuyla ilgili ihtiyaçlarınızı gidermek ve tavsiyeler almak için Kamp Mutfak Gereçleri bölümüne bakmanız yeterli olacaktır.


Kamp Mutfak Gereçleri bölümüne geldiğinizde, sizi kamp yaşamına, kamp mutfağına uygun olarak tasarlanmış çaydanlıklar, bardaklar, çok amaçlı çatal-bıçak-kaşıklar, özel ve hafif yapılarıyla yemek pişirme, piknik ve tencere setleri, yiyecek ve içecek termosları, gazla, benzinle ya da alkolle çalışan ocaklar bekliyor olacak. Katlanır paslanmaz mangal ile keyif yaparken rüzgar önleyicilerden kullanarak rahat edebilirsiniz. Ateşle uğraşmak istemezseniz alevsiz yemek pişirme setinin keyfini sürebilirsiniz. Suyunuzu ısıtmak için güneş enerjisini kullanmaktan yanaysanız ısıtıcı torbalardan kullanabilirsiniz. Su kaynağından şüpheliyseniz, yine bu kategoride su filtreleri ve arıtma tabletlerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.


Tüm bunların yanında, Tekzen yılların getirdiği tecrübesi ve özeniyle, kamp mutfağında eksikliğini hissedebileceğiniz detayları da unutmuyor. Yine aynı bölümde hem tuzluk hem biberlik işlevi gören tasarımları rahatlıkla bulabilirsiniz. Yumurta taşıma kaplarıyla kırılma riski olmaksızın istediğiniz kadar yumurta taşıyabilirsiniz. Ateşteki-ocaktaki tencere ya da kabınızı yanma tehlikesi olmadan rahatça alabilmek için sepetinize portatif tutamaklardan ekleyebilirsiniz. Suya dayanıklı kibritler ile her şey ıslandığında bile ateş yakabilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Güvenilir markalar, ürün çeşitliliği, ödeme kolaylıkları da cabası. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, istediğiniz ürünü Tekzen güvencesi ve kalitesiyle kolayca satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT