Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Kamp Aksesuarları


Leva Kamp Ocağı-42283
Leva Kamp Ocağı-42283
Temin Edilemiyor

Kamp deneyiminiz için çok amaçlı çakı setlerinden cibinliğe kadar ihtiyacınız olan pek çok ürünü Spor & Outdoor ürünleri alt kategorisinde rahatlıkla bulabilir, ürünleri inceleyerek kamp alanında ihtiyaç duyacağınız ürünlere ulaşabilirsiniz.


Jenix, Ferrino, Estelia, Coghlans, Sturm gibi kaliteli markaların çeşitli ürünleri arasından ateş yakma aparatları, pusula, ilk yardım setleri gibi kamp için son derece önemli olan ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Kamp Aksesuarları kategorisinde bulunan magnezyum çubuklar ile kolaylıkla ateş yakabilir, çok amaçlı kamp çakı aksesuarları ile pek çok işi yapabilirsiniz. Gazlı tüpler, yemek setleri gibi kamp mutfağı araç gereçleri sayesinde doğada da enfes yiyecekler hazırlayabilirsiniz.


Kamp aksesuarları kategorisinde yer alan cibinlik ürünleri ile kamp maceranız kabusa dönmez. Sivri sinekleri ve haşereleri uzak tutmaya yardımcı olan cibinlik modelleri ile rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Su geçirmez çanta ve torba ürünleri ile eşyalarınızı sudan koruyabilirsiniz. İhtiyacınız olan battaniye ve havlu ürünleri de geniş seçenekler ile kategoride bulunmaktadır.


Kamp aksesuarları kategorisinde kamp sağlık aksesuarları da yer alıyor. Vahşi doğada karşılaşabilecek yılan sokmalarına karşı acil durum kiti gibi ürünler kategoride yer alıyor. Bunun yanı sıra temel ilk yardım ekipmanları, sargı bezi, dezenfektan, makas, gazlı bez gibi pek çok ürünün bir arada bulunduğu Sağlık çantalarını kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca mahsur kalma durumlarında yararlanabileceğiniz düdük ve fosforlu reflektör ürünlerini de kategoride bulabilirsiniz.


Kamp aksesuarları kategorisinde bulunan termal ısıtıcı türleri ile soğuk hava koşulları altında gerçekleştireceğiniz kamp aktivitelerinde vücudunuzu sıcak tutmak için kullanabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Tüm bu ürünlere Tekzen kalitesi ile ulaşabilir, inceleyebilir ve size en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT