Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Kafa Fenerleri (Lambaları)


Spor & Outdoor Ürünleri kategorisinde yer alan kafa fenerleri & lambaları, kamp malzemeleri alt kategorisinde yer alıyor. Çeşitli model ve markalar ile geniş bir yelpazede seçenekler ile sunulan ürünler arasında; şarjlı, led, outdoor, akülü ve madenci ürünler olarak en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Profesyonel kafa lambaları, başın ergonomik yapısına uygun kelepçeli sistemleri ile kafaya tam oturarak pratik ve konforlu kullanım imkanı sunuyor. 


Uzun şarj ömürleri ile dikkatleri çeken modellerin pilli çeşitleri de bulunuyor. Yeniden şarj edilebilir pillerin yanı sıra kullan at pilli çeşitleri de bulunan outdoor malzemeler, zorlu koşullara uygun sağlam materyali ile dış etkenlere karşı direnç gösteriyor. Özellikle yağmur, fırtına, çamur, kar ve rüzgar gibi hava şartlarında dahi bozulmayan güçlü ürünler, trekking, rafting, dağcılık ve kampçılık gibi doğa sporları tutkunlarını memnun ediyor. 


BD, Coghlans, Trekmates, Fenix, Edelweiss ve V-Max gibi dünyaca ünlü markalara ait modellerin bulunduğu bölümden uygun kafa lamba fiyatları ile alışveriş yapılıyor. Büyük ve küçük aydınlatma elemanları ile opsiyonel aydınlık sağlayan kafalıklar doğrudan kaska ya da kafaya takılabiliyor. Köpük, tekstil ya da plastik kordonları ile başa tam oturan modellerin, klipsli çeşitleri ise pratik kullanımları nedeni ile özellikle kampçılar tarafından çok tercih ediliyor. 


Her ihtiyaca uygun bir aydınlatma alternatifinin bulunduğu Tekzen'de, aktif doğa sporları ile uğraşanlar için uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı profesyonel ürünler satılıyor. Şarjlı, pilli ve akülü modeller tercihe göre LED olarak da seçilebiliyor. Alışverişe başlamak ve bilgi almak için hemen Tekzen mağazasını ziyaret edebilir, farklı alternatifler içerisinden en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT