Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Kondisyon Aletleri


Kondisyon Aletleri ve Modelleri

Kondisyon ve spor aletleri zayıflamak, form tutmak ve sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmezler arasındadır. Birbirinden farklı çeşit ve kalitede olan Tekzen spor aletleri ile hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak artık çok kolay. Dambıl, mekik sehpası ve yürüyüş bandı gibi aletleri bütçenize uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Kondisyon ve Egzersiz Aletleri Nelerdir?

Kondisyon aletleri, vücudunuzun farklı bölgelerini veya tüm bedeni çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle farklı kategorilere ayrılır. Fitness yapan kişilerin sıkça kullandığı ağırlık eldiveni ve mekik aletleri bunlar arasında yer alır. Yürüyüş bantları ise genellikle kardiyo yapmak ve yağ yakmak amacıyla tercih edilir. Ayrıca kondisyon amacıyla kullanılan diğer spor gereçleri arasında kürek aleti, trampolin, pilates ve yoga malzemeleri gibi ürünler de yer alır.

Kilo verme ve yağ yakma için sıkça tercih edilen diğer bir alet ise kondisyon bisikletleridir. Kategoride birçok farklı modeli inceleyip bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz. Evinize kolayca kurarak boş vakitlerinizi spor yaparak geçirebilirsiniz.

Barfix Aleti Kapıya Nasıl Takılır?

Sırt ve omuz bölgesindeki kaslar vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişilerin vazgeçilmezidir. Çoğu zaman dambıl ile çalıştırılan bu bölgeler, alternatif olarak barfiks aleti ile de geliştirilebilir. Kategoride yer alan barfiks aletlerinden tercihinize uygun olanı satın alarak odanızın kapısına kolayca monte edebilirsiniz. Demir malzemeden üretilen barfiks barı, uzayıp kısalan mekanizması sayesinde her kapı türüne uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Kapıya doğrudan monte edilmek üzere hazır bir şekilde gelen barfiks barının kutu içeriğinde, vidalar yer alır. Bu vidaları kullanım talimatlarını okuyarak hızlı bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Tutma yerleri kauçuk ile yapıldığın dolayı elinize zarar vermez ve sıkı bir kavrama sağlar. Çocuk ve kadınlar dahil herkesin kullanımı için uygundur.

Egzersiz Aletleri Nasıl Kullanılır?

Kardiyovasküler sisteminizin daha sağlıklı çalışmasını sağlayan egzersiz aletleri kullanılırken bazı noktalara dikkat etmekte fayda var. Çünkü yanlış kullanımlar sağlık problemlerine neden olabilir. Koşu bandı ve kondisyon bisikleti gibi yağ yakımını hızlandıran aletleri kullanırken öncelikle düşük hızlarda başlamanız gerekiyor. Spora başladığınızda henüz soğuk olan kaslar, ani hareketler sebebiyle yırtılabiliyor.

Önemli bir egzersiz olan mekik hareketinde ise mekik aletleri hareketi kolaylaştırıcı bir etkiye sahiptir. Mekik aletini kullanırken omurganızı ve sırtınızı düz bir şekilde tutmanız gerekir. Aynı zamanda boynunuz da düz olmalı ve nefes alış verişinizi doğru yapmalısınız. Egzersiz aletleri, doğru ve düzenli kullanıldığında sizi istediğiniz forma sokarak hayalini kurduğunuz vücuda ulaşmanızı sağlar. Doğru bir kullanım için bir profesyonelden de destek alabilirsiniz.

Kondisyon Aletleri Nereden Alınır?

Birbirinden farklı çeşidin yanı sıra, yüksek kalitedeki egzersiz aletlerini Tekzen.com.tr'den satın alabilirsiniz. Hem internete özel indirimlerden faydalanırken hem de ücretsiz kargo seçeneğiyle avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Ağırlık ve bar çeşitlerinden masaj aletlerine, step aletlerinden pilates ve yoga malzemelerine kadar aradığınız birçok ürünü bu kategoride bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT