Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Mug & Termos & Buzluklar


Kale Termos Buz Aküsü
Kale Termos Buz Aküsü
Temin Edilemiyor
Leva Buz Aküsü-52190
Leva Buz Aküsü-52190
Temin Edilemiyor

Kamp malzemeleri kategorisi altında yer alan Mug & Termos & Buzluklar yiyecek ve içeceklerinizi daha uzun süre istediğiniz sıcaklıkta koruyabilmenizi sağlayan ürünlerdir. Mug & Termos & Buzluklar yalnız kampta değil, işte seyahatte, sporda ve evde de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

 

Mug termos çeşitleri, doğa sporları tutkunlarına büyük kolaylık sağlayan tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Termos bardak modelleri elinizle kavramanızı kolaylaştıran şişe veya bardağa benzeyen tasarımları, kullanım kolaylığı sağlayan otomatik veya manuel olarak kapatılabilen kapak tasarımları ve içeceğinizi daha uzun süre soğuk veya sıcak tutmanızı sağlayan yalıtım özellikleri sayesinde hem sporda hem de günlük kullanımda hayatınızı kolaylaştırıyor.

 

Termos matara çeşitlerinin pek çoğunda kolay açılan çevir aç kapak bulunuyor. Bu kapak aynı zamanda bardak olarak da kullanılabiliyor. Kolay yıkanabilen iç hazne, cam, plastik veya metal dış gözde, vakumlu veya düz iç kapak tasarımı gibi farklı termos özellikleri bulunan ürünlerin şık tasarımları da dikkat çekiyor. Mataraların ve bardakların pek çoğu araçların bardak koyma bölümüne uygun ebatlarda üretiliyor. Kamp sandalyelerinin bardaklıklarına da kolayca yerleştirebileceğiniz bu ürünler içeceklerinizin istediğiniz sıcaklıkta kalmasını sağlıyor.

 

Pek çok farklı tasarım detayına sahip buzluk modelleri elektriğin bulunmadığı ortamlarda yiyeceklerinizin soğuk kalmasını ve bozulmamasını sağlıyor. Buzluk dolap çeşitlerini kullanmak oldukça kolaydır. Bir miktar buzu paketlenmiş yiyeceklerinizle birlikte dolabın içerisine koyup hava ve ışık geçişini önleyen kapağı üzerine yerleştirdiğinizde yiyeceklerinizi uzun süre bozulmadan saklayabileceğiniz ortamı oluşturmuş olursunuz.

 

Bu kategoride yer alan Mug & Termos & Buzluklar, çanta suluğu, buz aküsü gibi ürünleri inceleyebilir, zevkinize hitap eden ve ihtiyaç duyduğunuz ürünü Tekzen farıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT