Toplam 901 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Dalış Malzemeleri


Spor & Outdoor Ürünleri kategorisinde yer alan bu bölümde dalış sporuyla ilgilenenlerin ihtiyacı olan malzemelere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda denize girerken ve plajda vakit geçirirken kullanabileceğiniz ürünler de bu bölümde yer almaktadır. Plaj ayakkabıları ve deniz gözlüklerinden deniz elbisesi ve zıpkına kadar geniş yelpazede dalış malzemeleri beğeninize sunulmuştur.


Denizin derinlerine dalanlar için gerekli dalış ağırlığı, tüpleri, su altı deniz fenerleri, yüzme paletleri, maske, şnorkel gibi birçok farklı ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı renk ve modelde yüzlerce ürün bu kategori altında beğeninize sunulmuştur. 


Akona, Coltri Sub, Dive System, Faberi Ratio Sherwood gibi dünyanın önde gelen spor ekipmanı üreticilerinin en çok tercih edilen ürünlerini rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Trilamine malzemeden yapılmış esnek ve tam kuru tip elbiseler ile su altında güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayabilir, alüminyum alaşımlı paslanmaz çelik zıpkınlar ile su altı etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Su geçirmez dalgıç bilgisayarları, konsol, pusula ve manometre gibi araçlar ile su altında da teknolojiden faydalanabilirsiniz. Derinlik göstergeleri ile dalış seviyenizi kontrol edebilir, pusulalar ile su altındayken yönünüzü belirleyebilirsiniz. Dalış ürünleri arasındaki bağlantıyı kurmak, konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için kemer tokası, tüp vanası, regülatör, ağırlık kemeri gibi teknik parçalara da bu kategoriden ulaşabilirsiniz.


Su altına profesyonel olarak dalanların yanında yüzmeyi seven herkes için şnorkel, yüzme paleti gibi denize girmeyi daha da eğlenceli hale getirecek malzemelere de buradan ulaşabilirsiniz. Ürünleri inceleyin ve denizde ihtiyacınız olacak yüzlerce seçenek arasından zevkinize göre dilediğiniz ekipmanı edinin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT