Toplam 35 üründen, 1-35 arası gösteriliyor.

İğneler


Balık malzemesi alt kategorisinde bulunan olta iğnesi ürünleri ile balık avlarınızda fark yaratabilirsiniz. Pek çok farklı özellikte ürünün bulunduğu kategoride avlanacak balığın cinsine uygun modeldeki ürünü bulabilirsiniz.

Outdoor ekipman sektöründe oldukça tanınmış ve piyasaya kaliteli ürünler sağlayan Crown ve Mustad markalarının farklı numaralardaki ürünlerini görebilir ve balık avında ihtiyacınız olan ekipmanı temin edebilirsiniz. Bu firmalar kullanıcılarının güvenle tercih ettiği lider firmalardır. Olta malzemeleri kategorisinde bulunan siyah, beyaz, altın gibi farklı renklerdeki iğneler ile tatlı veya tuzlu suda yaşayan balıklara uygun olan seçenekleri inceleyebilirsiniz. İstavrit, çinakop ve levrek gibi tuzlu su balıklarına uygun olan modelleri bulabileceğiniz gibi, alabalık, kadife ve sazan gibi tatlı su balıklarına uygun modelleri de bulabilirsiniz.

Olta iğnesi fiyatları konusunda oldukça hesaplı seçenekler bulabilirsiniz. Üstelik kategoride bulunan ürünler hesaplı olmalarının yanı sıra kaliteli malzemeden imal edilmişlerdir ve paslanmaya karşı dayanıklıdırlar. Uzun süre kullanabileceğiniz ve memnun kalacağınız ürünlerdir. Balık avında ekipman seçimi oldukça önemlidir. Avlanacak balığın türüne göre modeller de dizayn renk ve malzemelerine göre seçilmelidir. Kategoride farklı özelliklerde ürünleri bulabilirsiniz. Bu sayede en uygun seçimi yaparak şansınızı arttırabilirsiniz.

Olta gereçleri içinde geniş bir numara yelpazesi ile de ihtiyacınız olan numaraya sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Balık türüne en uygun numaradaki ürünü bu kategoride bulabilirsiniz. Siz de Tekzen güvencesi ve kalitesi ile balık avında ihtiyacınız olan ekipmanları bu kategori altında rahatlıkla bulabilir, ayrıntılı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri internetten üzerlerine tıklayarak da inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT