Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Omuz Çantası Modelleri

Yoğun günlerde gideceğimiz yerlere zamanında gidebilme ve işlerimizle başa çıkma çabası içerisindeyiz. İşte bu durumlarda sürekli yanımızda taşıdığımız çantalar da çok önemlidir. Rahatça kolumuzda taşıyabileceğimiz ve aynı zamanda yapmamız gereken işleri de yapabileceğimiz bir çantaya ihtiyaç duyarız. Tekzen.com’da “kamp malzemeleri” kategorisi altında bulacağınız outdoor omuz çantası modelleri sizlerin beğenisine sunuluyor.

Omuz Çantası Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Askılı çanta seçerken ilk dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi çantanın omzunuza uygun olmasıdır. Boyunuza ve çantayı takma şeklinize bağlı olarak alacağınız çanta boyutu farklılık gösterecektir. Bu nedenle aradığınız ölçülere bağlı olarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Ayrıca omuzdan asılan çantaların yanı sıra sırt çantalarını da tercih edebilirsiniz. Sırt çantaları özellikle çarşıya veya pazara gittiğinizde kolaylık sağlayacak ellerinizi rahatça kullanmanıza olanak sağlayacaklardır.

Omuz çantalarının birbirinden farklı çeşitleri sayesinde aradığınız amaca uygun modeli seçebilirsiniz. Eğer çantanıza kitap veya not defteri gibi kırtasiye malzemeleri koymak istiyorsanız daha büyük boyutlu ve kapaklı çantalar sizin için birebir olacak.

Omuz Çantası Renk Çeşitleri

Tekzen.com’da outdoor omuz çantası kategorisi altında görebileceğiniz farklı tasarımlar her zevke ve kullanım amacına hitap etmektedir. Sade renkli omuz çantalarının fermuar kısımları canlı renklerle hareketlendirilmiştir. Kırmızıdan maviye, ahudududan siyaha geniş renk yelpazesine sahip olan askılı çantalar farklı boyutları ile bu koleksiyonda mevcuttur. Kapaklı ve daha büyük boyutlara sahip olan omuz çantaları hem sade renklerde hem de karışık renklerde tasarlanmıştır.

Kapaklı omuz çantalarının kapak kısımları çanta ile aynı renge sahip parlak şeritlerle, köşe kısımları da beyaz renk ile işlenmiş marka logosu ile hareketlendiril modelleri mevcuttur. Boot bag çantalar daha çok sade ve canlı renklerde göze çarparken, tek omuz sırt çantalarında da fermuar kısımları çanta ile uyumlu renklerde olduğunu görebilirsiniz.

Omuz Çantası Temizliği Nasıldır?

Omuz çantalarınızı temizlemeden önce çantayla birlikte verilen kullanma talimatını okumalı ve temizlemeye dair ibareler bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz. Bazı askılı çantalar yıkamaya uygun değildir. Bu nedenle çantayı uygun bir bez yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz. Sileceğiniz bezi de dikkatli seçmelisiniz. Sert dokulu bezler tercih ederseniz çanta yüzeyi zarar görebilir.

Yıkamaya uygun çantaların yıkanmasında da dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar bulunmaktadır. Öncelikle çantanızın makinede yıkanıp yıkanmayacağına dikkat etmelisiniz. Makinede yıkayabileceğiniz çantalar için yıkama programını, sıcaklığı ve deterjan seçimini doğru ayarlamanız gerekir. Aksi takdirde çanta kumaşında bozulmalar meydana gelebilir. Makinede yıkamaya uyumlu olmayan çantaları elde hassas bir şekilde yıkamalısınız. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da çantaları tam olarak kurutmaktır.

Omuz Çantası Fiyatları Nasıldır?

Tekzen farkıyla sizlere sunulan seyahat çantası, outdoor çanta ve daha birbirinden farklı model ve renklerde omuz çantaları fiyatları ile de gönlünüzü fethedecek. Ürünler geniş fiyat aralığı sayesinde her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com’da bulunan marka, kategori ve model filtreleme seçenekleri ile aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT