Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Çadırlar


Tekzen Home Çadır 2 Kişilik
Tekzen Home Çadır
Temin Edilemiyor
Rem 2 Kişilik Çadır
Rem 2 Kişilik Çadır
Temin Edilemiyor
Üç Kişilik Çadır 120x200x180 cm
Üç Kişilik Çadır 120x200x180 cm
Sadece Mağazada
899,90 TL

Doğada Macera Arayanlar Sizin İçin Çadır Modelleri Tekzen’de!

Doğa etkinliklerinde güvenli bir barınma imkanı sağlayan Tekzen çadır, maceraseverlerin olmazsa olmazı oluyor. Bu ürünler, her koşul ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanıyor. Farklı fonksiyonlar ve kapasitelere sahip kamp çadırı modelleri, her kullanıcıya hitap ediyor.

Outdoor Aktivitelerinde Vazgeçilmeziniz Tekzen Çadırlar

İki oda bir salon içten kurmalı mutfaklı kamp çadırı, geniş kullanım özellikleriyle Tekzen kullanıcılarına özel bir deneyim sunuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen kumaşı sıvı geçirmez, yanmaya ve bakterilere dayanıklı olmasıyla beğenileri kazanıyor. Geniş kapasitesi sayesinde doğadaki maceranızda sizlere yardımcı oluyor. İskelet yapısında paslanmaya ve küflenmeye karşı dayanıklı demir malzeme kullanılıyor. Sıcak ve soğuk hava şartlarında sizleri yalnız bırakmayan bu ürünler her an yanınızda taşınabiliyor.

Her İhtiyaca Uygun Tekzen Çadır Modelleri

Kamp yapmak için ihtiyacınız olan en önemli malzeme kaliteli bir çadır oluyor. Geniş ürün yelpazesiyle Tekzen çadırlar, her kullanıcı tipine uygun bir deneyim sunuyor. Husky çadır, kapasite seçenekleriyle ihtiyacınızı doğru bir şekilde karşılıyor. İki kişilik çadır en küçük modellerden biri oluyor. Doğada yapılacak kısa süreli aktivitelerde sıklıkla kullanılıyor. Polyester kumaşı sayesinde yırtılmalara ve darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Hava alabilen yapısı, içerisinde konforlu bir barınma deneyimi sunuyor. Uzmanlar tarafından titizlikle tasarlanan tüm çadırlar, ergonomik yapıları sayesinde kolayca taşınabiliyor ve kurulumu yapılabiliyor. 

Tekzen Çadırlar İzcilerin de Tercihi Oluyor

Her mevsim doğada kamp yapan kullanıcılara sunulan Tekzen izci tipi kamp çadırı özel olarak üretiliyor. Genellikle 3-4 kişilik olan bu model, çift açılır fermuarı ve penceresiyle rahat bir kullanım sunuyor. İleri teknolojiyle çift dikiş olarak tasarlanması zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılığı da beraberinde getiriyor. Su geçirmez çadır özelliği sayesinde yağmurlu havalarda bile yüksek performans sergiliyor. Estetik görünümü ve farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. 

Doğada İhtiyacınız Olan Tekzen Çadırlar ve Outdoor Malzemeler

Spor outdoor malzemeleri, benzersiz maceralarınızda sizlere yardımcı oluyor. Zorlu koşullarda, köpeklerden korunma cihazı sayesinde çadırınızda güvenli bir şekilde kalabiliyorsunuz. Katlanabilir masa ve sandalye ile kaliteli vakit geçirebiliyorsunuz. Tekzen uyku tulumları da her koşulda sizlere sağlıklı ve konforlu bir uyku sunuyor. Hafif ve kolay taşınabilir bolca tercih ediliyor. Doğada keyifli vakit geçirmeniz için gerekli kamp malzemeleri de en büyük yardımcınız oluyor. Katlanabilir sandalyeler, uyku tulumları, el aleti setleri, portatif kamp masaları, kamp mutfağı malzemeleri olarak bilinen gazlı ocak, ateş başlatıcı, yemek seti ve daha birçok ürün kamp yaparken sizlerin kurtarıcısı oluyor. Vücut yapısına uygun outdoor çantalar da geniş kapasiteleriyle uzun yürüyüşlerde çokça tercih ediliyor. Tekzen, kamp yaparken ihtiyacınız olan her malzemeyi geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunuyor. 

Geniş Kapasite Seçenekleriyle Tekzen Çadırlar

Arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli bir doğa aktivitesi yaptığınızda beş kişilik çadır modelleri kurtarıcınız oluyor. Kalitesi ve her mevsime uyum sağlayabilen yapısıyla ön plana çıkıyor. Dört kişilik çadır seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen Marmot çadır ise ev konforunda bir deneyim sunuyor. Kolay kurulum özelliğine sahip bu model, sizlere tüm eşyalarınızı saklayabilecek geniş bir kapasite sağlıyor. İki büyük kapısıyla birden çok kişinin rahatlıkla içeri girebilmesine yardımcı oluyor. Tüm fonksiyonları, sizlere güvenilir ve sağlıklı bir ortam hazırlıyor. 

Eşsiz Maceraları Tekzen Çadırlar ile Yaşayın

Kişisel kullanıma uygun tek kişilik çadırlar ile beraber Tekzen, özel ihtiyacınıza uygun birçok çadır modellerini sunuyor. Farklı büyüklükteki çadırlar için brandalar da sizleri olumsuz hava şartlarından koruyor.

Kamp sandalyeleri ve yatakları sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilmenizi sağlıyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun hamaklarla konforlu bir deneyim sağlıyor. Tüm Tekzen kamp malzemeleri ve çadır fiyatları hakkında daha fazla bilgi için ürün sayfasına göz atabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT