Toplam 110 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Şişme Yataklar & Matlar


Şişme Yatak Modelleri ve Matlar

Şişme yataklar ve matlar ev, bahçe, kamp gibi farklı ortamlarda kullanılabilmektedir. Yoga, pilates gibi sporları yaparken kullanmak üzere tasarlanan spor mat modellerinden misafir ağırlarken kullanabileceğiniz geniş üç kişilik şişme yatak modellerine kadar pek çok çeşit bulmak mümkündür.

Ev İçinde Kullanım

Evinizde az yer var ama misafir mi ağırlamak istiyorsunuz? Intex şişme yatak modelleri tam size göre. Katlandığında ufak bir kutuya sığabilen bu yataklar tam bir kurtarıcı. Son derece de rahatlar. Tek kişilik, çift kişilik ve queen modelleri olan şişme yatakların kullanımı da oldukça kolay. Yine misafirleriniz için tercih edebileceğiniz şeffaf, rengarenk tekli şişme koltuk modelleri de evinizde oldukça şık ve modern duracak. Üstelik tek kişilik şişme koltuk modellerinin bir kısmı tek kişilik yatak olarak da kullanılabilmekte.

Şişme Yatak ve Matları Şişirmek İçin Kullanabileceğiniz Pompa Çeşitleri

Şişme yatak ve matlar farklı şişirme yöntemleri ile tüketiciye sunulmaktadır. Bazı yatak ve matlar entegre pompa sistemine sahipken bazıları da harici pompa ile şişirilmektedir. Kullanım amacınıza uygun pompa seçimi önemlidir. Kampta veya açık havada kullanılacak ürünler için ayak pompası veya çakmak şarjlı el pompası modellerini tercih edebilirsiniz.

Ev içi kullanım için ise elektrikli pompa modelleri büyük kolaylık sağlar. İki veya üç kişilik şişme yatak elektrikli pompa vasıtasıyla çok kısa bir sürede şişirilebilir veya yatağın havası indirilebilir. Tek bir elektrikli pompa farklı uçları sayesinde farklı ürünler için kullanılabilir.

Kamp ve Seyahatleriniz İçin

Kamp şişme mat modelleri ve çadır içine sığabilecek büyüklükteki hava yatakları konforlu bir kamp için vazgeçilmezdir. Üstelik şişme yastıklarla bu konforu arttırmak da mümkün. Kamp tatilinizi planlamadan önce Tekzen'deki farklı boy ve özelliklerdeki mat ve hava yatağı modellerini incelemeyi unutmayın.

Otobüs ve uçak seyahatleriniz için ise Go Travel boyun yastıklarını kullanabilirsiniz. Renk renk, değişik malzemeler kullanılarak üretilen boyun yastıkları yolculuğu boyun ağrısı çekmeden, rahatça uyuyarak tamamlamanızı sağlar. Go Travel yastıkların aslan, kaplan, maymun gibi hayvanlar şeklinde tasarlanmış son derece şirin bebek ve çocuk modelleri de vardır.

Tekli Şişme Koltuk Modelleri

Tekli şişme koltuklar evinizde, bahçenizde, balkonunuzda, plajda, istediğiniz her yerde pratik bir şekilde kullanımınız için tasarlanmıştır. Saklanması ve taşınması kolaydır. Kolayca şişirilebilir, indirilebilir ve saklanabilirler. Farklı renklerde ve farklı malzemelerle üretilen tekli şişme koltuklar oldukça dayanıklı ve rahattır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT