Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

Şişme Yataklar & Matlar


Rem Kamp Minderi
Rem Kamp Minderi
Temin Edilemiyor
Bestway Hava Yatağı Jr Twin 67000
Bestway Hava Yatağı Jr Twin 67000
Sadece Mağazada
549,00 TL
Bestway Hava Yatağı Full 67002
Bestway Hava Yatağı Full 67002
Sadece Mağazada
499,90 TL

En İyi Şişme Yatak ve Mat Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Bahçe, ev ve kamp gibi birçok ortamda kullanabileceğiniz Tekzen şişme yatak ve mat modelleri pratik ve fonksiyonel bir kullanım sunar. Pilates ve yoga gibi sporları yaparken kullanılmak için özel olarak tasarlanan mat modellerinin yanı sıra evinize misafir geldiğinde ek alan elde etmek için kullanabileceğiniz şişme yatak çeşitleri de bulunur. Konforlu bir kullanım sunan bu ürünler şık ve estetik tasarımlara sahiptir. Kurtarıcı parçalar arasında yer alan şişme yatak modelleri kolaylıkla kaldırılabilir formları sayesinde oldukça kolay bir kullanım sunar. Ergonomik yapılara sahip olan bu ürünler rahat bir yatma deneyimi sunar. Çift kişilik ve tek kişilik modelleri bulunan şişme yatakları hızlı ve pratik bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Farklı renk, tasarım ve stil seçeneklerine sahip olan ürünler arasından beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz. Çeşitli şişirme yöntemleri ile sunulan bu ürünlerin bazı modelleri harici pompa ile şişirebilirken bazı modellerde entegre pompa sistemi bulunur. Kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza uygun pompa seçerek konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Açık havada kullanmak için çakmak şarjlı el pompalarını ya da ayak pompalarını tercih edebilirsiniz. Elektrikli pompa modelleri evde kullanmak için idealdir. Bu pompalar sayesinde tekli, ikili ya da üç kişilik şişme yataklarınızı kısa sürede şişirebilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri sunan Tekzen’deki kamp malzemeleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Şişme Yatak Modelleri ve Fiyatları

Kamp alanlarında oldukça fonksiyonel bir kullanım sunan en iyi şişme yataklar pratik bir şekilde şişirilip söndürülebilir özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Çeşitli boyutlarda seçenekleri bulunan şişme yatakları çadırda, evde ya da bahçede konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyaç duymadığınız kolaylıkla katlayıp kaldırabileceğiniz bu ürünleri birçok yaşam alanında pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Kampta ya da evde kullanabileceğiniz bu ürünler zengin ürün yelpazesine sahiptir. Şişme yataklar hafif ve ergonomik tasarımları ile rahat bir uyuma ve dinlenme alanı sunar. Farklı kalıp, renk, materyal ve dokulara sahip olan bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun modeli bulabilirsiniz. Çeşitli kullanım amaçları için tercih edebileceğiniz bu ürünler son derece işlevseldir. Balkonda, evde ya da plaj gibi birçok alanda kullanabileceğiniz tekli şişme koltuklar pratik bir kullanıma sahiptir. Çadır işinde kullanabileceğiniz kamp şişme mat modelleri konforlu bir kullanım sunar. Bununla birlikte şişme yastıklar kullanarak daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi ile sunulan bu ürünlerin fiyatları kullanılan materyale ve boyuta göre farklılık gösterir.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Şişme Yataklar

Açık hava aktivitelerinde ve kamp alanlarında kullanabileceğiniz önemli ekipmanlar arasında yer alan kamp sandalye ve yatakları fonksiyonel ve konforlu bir kullanım sunar. Farklı boyutlarda seçenekleri bulunan çadır modelleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiz. Kamp alanlarının vazgeçilmez parçalarından olan uyku tulumu modelleri ve outdoor çanta modelleri, kamp aksesuarları çeşitleri arasında yer alır. Çadırların içine sığabilen farklı boyutları ile konforlu kullanım sunan şişme mat modellerini hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kampçılık için ideal olan Husky Frosty şişme mat mumya formunda tasarlanmıştır. Hafif yapıya sahip olan bu matları çantanıza yerleştirerek açık hava yürüyüşleri yapabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürün yırtılmalara karşı dirençlidir. Her yüzeyde konforlu bir şekilde yatmanıza olanak sağlayan Husky Freak 6 mm şişme mat modelleri uzun süreli kampçılık için idealdir. Ürün sayfasında yer alan şişme yatak tavsiye ve beğenilerini inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Güne enerjik başlamanıza yardımcı olan bu ürünleri oturma alanı olarak da kullanabilirsiniz. Uyku tulumları kullanarak konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Şişme yatakları hem kamp alanlarında hem de çadırda oturma alanı olarak kullanarak fonksiyonel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Şık ve Rahat; Şişme Mat ve Yataklar

Farklı materyaller kullanılarak tasarlanan Tekzen şişme mat ve yatak modelleri, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunar. Tek ve çift kişilik seçeneklere sahip olan bu ürünler konforlu bir uyku deneyimine sahip olmanızı sağlar. Su geçirmez özelliğe sahip olan şişme matlar işlevsel spor ve outdoor ürünleri arasında yer alır. Suya karşı dayanıklı kumaşlardan üretilen mat çeşitleri fonksiyonel bir kullanım sunmasının yanı sıra yumuşak kadife kumaşlarla kaplı modelleri ile modern ve şık bir görünüm sunar. Rahat ve sıcak bir uyku deneyimi sunan bu ürünler arasından zevkinize uygun tasarıma sahip olan modeli bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok şişme yatak modelinde yastık bulunur. Bu yataklar yastıklı olduğu için yastık kullanmadan pratik bir kullanım sunar. Taşınması ve saklanması oldukça kolay olan bu ürünleri kolaylıkla şişirebilirsiniz. Bununla birlikte istediğiniz zaman havasını indirerek muhafaza edebilirsiniz. Farklı renk ve materyallerden üretilen bu ürünler rahatlık sunmasının yanı sıra uzun süre dayanıklı bir yapıya sahiptir. Konforlu uyuma ve dinlenme alanı sunan şişme mat modelleri ve şişme yatakları kısa sürede kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Modern ve şık tasarımlara sahip olan şişme mat fiyatları ve ürünlerin özelliklerini Tekzen üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kolay ve Pratik Kullanım Sunan; Şişme Mat ve Yatak Modelleri

Ev konforunda bir kullanım sunan şişme yatakları hem dinlenme alanı hem de uyuma alanı olarak kullanabilirsiniz. Tekzen şişme yatak modelleri sayesinde daha konforlu ve fonksiyonel bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Pratik kullanım sunan bu ürünleri kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Farklı renk, tasarım ve boyutlarda seçeneklere sahip olan bu ürünler arasından kullanım alanınıza ve zevkinize uygun modeli bulabilirsiniz. Kullanılan materyale ve ebatlara göre şişme yatak fiyatları farklılık gösterebilir. Şişme yataklar kamp alanlarında kullanılmasının yanı sıra evlerde de ideal bir kullanım sunar. Havasını indirdiğinizde konforlu bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bu ürünler sayesinde misafirleriniz için rahat bir uyuma alanı oluşturabilirsiniz. Şişme yatak kullananlar bu ürünlerin oldukça rahat olduğunu söylemişlerdir. Kampta, bahçede ya da açık havalarda yatak olarak kullanabileceğiniz bu ürünleri aynı zamanda koltuk olarak da kullanabilirsiniz. Kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan bu ürünler sayesinde konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Şişme yataklar kullanım kolaylığı ve yer kaplamayan özellikleri sayesinde kurtarıcı kamp malzemeleri arasında yer alır.

Dayanıklı Malzemelerden Üretilen Şişme Yataklar ile Uzun Ömürlü Kullanım

Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen şişme yatak ve mat modelleri uzun ömürlü bir kullanım sunar. Gece boyu rahat uyumanıza yardımcı olan bu ürünler sayesinde güne dinç ve enerjik başlayabilirsiniz. Her zemine uyum sağlayan bu ürünler konforlu ve fonksiyonel bir kullanım sunar. Konforlu dinlenme ve uyuma alanları sunan şişme yatak ve matları istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanan bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz. Üst düzey konfor sunan bu ürünleri katlanabilir ve hafif yapısı sayesinde doğa yürüyüşlerinde sırtınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kampta, çadırda, yazlıkta ya da evinizde misafirleriniz için kullanabileceğiniz şişme yatakların kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi oldukça önemlidir. Şişme mat yorum ve beğenilerini inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kurulumu hızlı ve kolay olan en iyi şişme mat modellerini Tekzen üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT