Toplam 118 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Şişme Yataklar & Matlar


Rahatlığı ve pratik kullanımı ile tercih edilen şişme yatak modelleri puf minder outdoor & şişme yatak çeşitleri arasında yer alıyor. Tek kişilik, iki kişilik, katlanabilen, tek katlı veya çift katlı yatakları ve çeşitli yardımcı ürünleri bu kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Şişme yatak çeşitleri arasında farklı ebatlarda ürünleri bulabilir, katlanır ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Taşıma çantası ile kolay taşınan ve kolay şişirilip indirilebilen ürünler, tatillerde rahat bir kullanım sunuyor. Ergonomik yapısı sayesinde rahatça uyumanıza imkan veren ürünler arasında ortalama boyu ile kamp yaparken kullanıma uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Şişme yatak koltuklar arasında kir tutmayan ve su geçirmeyen yüzeyi olan ürünler açık havada uygun bir kullanım sunuyor ve kolay temizleniyor.

 

Terleme yapmayan dış yüzeye sahip ürünlerde ise kafide kaplama yatakları seçebilir, bu ürünleri örtü olmadan kullanabilirsiniz. Katlanan yataklar arasında baş kısmında yastık bölümüne sahip ürün çeşitleri de bulunuyor. Katlandığında tek kişilik koltuk olan ve açıldığında çift kişilik yatak olan işlevsel ürünler de şişme yatak ve aksesuarlar arasında yer alıyor. Yükseklikleri birbirinden farklı olan ürünler arasında oval ve kare yataklara ulaşabilirsiniz.

 

Şişme yatak çeşitleri ile birlikte pompa gibi gerekli malzemeler de bu kategoride bulunuyor. Pompa çeşitleri arasında el ile veya ayak ile çalışan ürünlere ve elektrikli pompa çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Çeşitli aparatları ile birlikte satılan şime yatak pompasını farklı şişme ürünler içinde kullanabilirsiniz. Ürünleri Intex, Bestway, Square gibi markalardan temin edebilir, Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT