Toplam 31 üründen, 1-31 arası gösteriliyor.

Şişme Havuzlar


Bestway 58093 Filtre
Bestway 58093 Filtre
Temin Edilemiyor

Şişme Havuzlar Kategorisinin Çok Satanları

Sıcaklığın dayanılmaz biçimde arttığı günlerde ferahlamak, çocuğunuzu veya kendinizi serinletmek için en pratik yollardan biri şişme havuzlardır. Pratik kurlumu sayesinde basit ve hızlı biçimde kullanılmaya hazır hale gelen modeller içerisinden bahçenize, terasınıza ya da balkonunuza uygun ölçülerde tercih edeceğiniz ürünlerle sıcaktan bunalmanın önüne geçebilirsiniz.


Spor Outdoor kategorisi altındaki şişme havuz modelleri dayanıklı ve hijyenik malzemeden üretilerek bakteri ve benzeri hastalıkları engelliyor ve yumuşak, dengeli yapısı ve bağımsız hava bölmeleri sayesinde oluşabilecek kazaları önlüyor. Seçilecek ebada göre el, ayak veya elektrikli pompa ile şişirilerek kolayca doldurulan şişme havuzlar; motorlu modellerde su temizliğini elektrikli pompa sayesinde kolayca yapmakta ve havuz örtüsü sayesinde kolaylıkla dolu biçimde muhafaza edilebiliyor.


Bebeklerin kas yapısının ve vücut koordinasyonunun gelişiminde eğlenceli bir alternatif olarak kullanılabilecek şişme havuzlar yaz aylarında bunamadan egzersiz yapmak isteyen hamileler için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. 


Tatil yapma imkanı bulamayan ailelerin havuza gitmek için kilometrelerce yol kat etmesine gerek kalmadan hızla ve güvenle mümkün olan her alanda bu keyfi yaşamasını sağlayan ürünler çocuklarınız ve kendiniz için en güzel karne ve yaz hediyelerinden biridir. Yer kaplamadan saklanması ve taşınması sayesinde suya yakın yerlerde yapılacak outdoor aktivitelerde ya da aile pikniklerinde farklı ve güvenle eğlenmeye imkan tanıyor.


Çocuğunuzun göz önünde güveli ve hijyenik biçimde eğlenmesi, aileniz için eğlenceli bir aktivite olması, kolay ve hızlı kurulumunun yanı sıra yer kaplamadan saklanabilmesi ve şişme havuz fiyatları ile yazın bunaltıcı sıcağından kaçmanın en ekonomik çözümü olarak karşınıza çıkıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT