Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Şişme Havuzlar


Bestway Şişme Havuz +2 Yaş 51104
Bestway Şişme Havuz +2 Yaş 51104
Sadece Mağazada
329,90 TL

En İyi Şişme Havuz Modelleri Tekzen’de!

Yaz aylarında her zaman havuza ya da denize gitmek için fırsat bulamayabilirsiniz. Özellikle çocuklar yaz tatilinde havuzda oynamaya bayılır. Tatile gitmeye imkan olmadığı zamanlarda terasınıza ya da bahçenize kurabileceğiniz şişme havuzlar oldukça kurtarıcıdır. Yerleştireceğiniz ortama ya da havuzu kullanacak kişi sayısına göre farklı boyutlarda şişme havuz modellerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca havuzun yüksekliği de genişliğine orantılı olarak artmaktadır. Yaz aylarında kullandıktan sonra söndürülüp yer kaplamadan kolayca muhafaza edilebilir.

Yaz Tatilinizi Bahçenize Taşıyan Şişme Havuzlar

Bebekler için uygun olan havuzlar daha küçük çaplıdır ve küçük balkonlarda dahi kullanılabilir. Şişme havuzlar bebeğinizin suyla tanışması ve suya alışması için büyük bir fırsattır. Ebeveyn kontrolünde su ile rahatça oynayabilir. Havuzun tabanı da bir miktar yüksekliğe sahiptir. Bu sayede çocuğunuz ayağını bastığında zemini daha yumuşak hisseder. Pek çok alternatife sahip su aktivite ürünleri ile havuz keyfinizi daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu kategoride şişme yelekler, simitler, kolluklar ve deniz topları yer almaktadır. Tatil yaparken ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri plaj malzemeleri arasında bulabilirsiniz.

Farklı Boyutlara Sahip Şişme Havuz Modelleri

Bu havuzları şişirmek için pompalardan yardım alabilirsiniz. Bu sayede birkaç dakika içerisinde havuz tamamen şişmiş ve kullanılmaya hazır hale gelir. Küçük çaplı havuzları, biraz daha uzun sürse de üfleyerek şişirmek de mümkündür. Ancak büyük ve geniş çaptaki havuzları üfleyerek şişirmek mümkün değildir. Bunun için havuz ve yatak pompaları kullanmanız gerekir. Havuzu tamamen şişirdikten sonra dilediğiniz yüksekliğe gelene kadar suyu doldurun. Havuzu suyu doldurmadan evvel konumlandırmanız gerekir. Sonrasında taşımak mümkün olmayabilir. Ayrıca suyun taşmaması için doldururken üst kısımda ortalama 10 cm kadar boşluk bırakılması gerekir.

Hem Serinleten Hem de Eğlendiren Şişme Havuz Modelleri Tekzen’de!

Şişme havuzların kenar kısımları genellikle kalın ve boğumlu şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede hem güvenli hem de konforlu kullanım imkanı sunar. Tek renk ya da rengarenk havuz modelleri mevcuttur. Denizde ya da havuzda kullanabileceğiniz, özellikle çocukların ilk yüzme öğrenmeye başladığı dönemde güvenliğini sağlamak için bazı yardımcı ürünler bulunmaktadır. Yüzme simitleri ve şişme deniz kollukları bu ürünlerdendir. Simitler ve kolluklar çocukların hoşuna gidecek tasarımlara sahiptir. Ayrıca çapları da yaşa uygun şekilde genişler. Çocuğunuzun gövdesini ya da kolunu tam olarak sarması için kendi yaşına uygun boyutta ürün tercihi yapılmalıdır.

Aileniz ile Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz Şişme Havuzlar

Şişme havuzu kurduğunuz zeminde sivri ya da delici maddelerin bulunmamasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde havuzun yüzeyini zedeleyebilir ve patlamasına neden olabilir. Bestway 57265 Büyük Şişme Havuz 244cm x 66cm ölçüleri ile 2300 litreden fazla su alma kapasitesine sahiptir. Ekstra katmanlıdır ve son derece dayanıklıdır. Küçük ailelerin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla eğlenmek için deniz yatakları ya da şişme deniz topları alabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizle kendi bahçenizde tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Yüksek Kalitesi ile Dikkat Çeken Şişme Havuz Seçenekleri

Şişme havuzlar özellikle çocuklar için birçok avantaj sunmaktadır. Çocukların suya girmeye alışması ve tatil döneminde hareket edip aktif olmalarında önemli etkiye sahiptir. Bestway 54121 Şişme Aile Havuzu 305x183x56 cm ölçülere sahip modeli ailenizle rahatça kullanabilirsiniz. Şişme havuz fiyatları ürünün boyutlarına ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip şişme havuz modelleri arasında kendi ihtiyacınıza ve bütçenize göre ürün bulabilmeniz mümkündür. En avantajlı fiyatlara sahip yüksek kalite şişme havuzlar Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT