Toplam 258 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

El Fenerleri


El Fenerleri Modelleri

Şarjlı el feneri modelleri günlük hayatta işleri kolaylaştıran pratik el aletleri arasında yer alıyor. Basit bir mekanizma yardımı ile çalışan el lambası çeşitleri farklı alternatifler ile değişik ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

El Feneri Çeşitleri Nelerdir?

Fener modeller tasarım bakımından olduğu kadar kullanım alanları bakımından da farklılık gösterebiliyor. LED el feneri modelleri, lambasının uzun ömürlü bir yapıya sahip olması dolayısıyla sıklıkla tercih ediliyor. Fener çeşitleri arasında özellikle kamp alanlarında kurtarıcı niteliği ile öne çıkan ışıldak formuna sahip ve daha uzun süre işlevini koruyan ürünleri de bulabilirsiniz.

Modern ve kullanışlı detayları ile öne çıkan kafa üstü fener modellerinde ise kemer kısmı rahatlıkla ayarlanabiliyor. Suya karşı direnci artırılarak tasarlanan modeller ise özellikle seçimlerini su geçirmezlikten yana kullanmak isteyenler tarafından kullanılıyor.

El Fenerlerinin Özellikleri Nelerdir?

El fenerleri genellikle kullanım alanlarına ve işlevselliklerine bağlı olarak farklı özellikler taşıyor. Paslanmaz çelik malzeme yapısına sahip olan kaliteli el feneri modelleri çarpmalara karşı dayanıklı yapıları ile de öne çıkıyor. Mineral optik lense sahip seçenekler ise parlamayı engelleyerek daha kaliteli bir aydınlatma yapıyor.

Akıllı özelliklere sahip el feneri modelleri sıklıkla kullanılan parlaklık oranını hafızada tutuyor. Böylece her seferinde parlaklık oranını yeniden ayarlamaya gerek kalmıyor. Ürünler şarjlı ve pilli olmak üzere de farklılık gösterebiliyor.

El Feneri Nasıl Çalışır?

El feneri çeşitlerinin çalışma prensibi genellikle tasarıma bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Tercih ettiğiniz model şarjlı el feneri ise ürünü kullanabilmeniz için cihazı belli bir süre prizde tutmanız gerekiyor. Cihaz bu esnada içerisine güç depoluyor.

Kullandığınız fener çeşitleri pilli bir yapıya sahipse cihaz üzerinde bulunan pil yuvasına el fenerini çalıştıracak güce sahip voltajda bir pil yerleştirmeniz gerekiyor. Böylece pilde bulunan elektrik akımı el fenerine geçiyor. Elektrik akımı sayesinde ise el fenerinin ışığı ortamı aydınlatmaya başlıyor.

El Feneri Fiyatları

Tekzen tarafından satışa sunulan ve her biri kalitesi ile dikkat çeken LED el feneri modelleri özellik bakımından çeşitlilik gösterdiği gibi fiyat bakımından da farklılık gösteriyor. "Kamp Malzemeleri" ürün grubunda ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri inceleyip ürünlerin özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT