Toplam 257 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

El Fenerleri


Her türlü ürün çeşidini bulabileceğiniz ev dekorasyonu kategorisinde, kullanımı kolay olan el fenerlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ev dekorasyonu kategorisi altında bulabileceğiniz fenerler, günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz fenerler olarak öne çıkıyor. Kategorinin içeriğinde birçok el feneri çeşidini bulabilirsiniz. Bu çeşitler arasında kafa fenerleri, kamp fenerleri, çalışma fenerleri, anahtarlık fenerleri, ledli fenerler gibi ürünler yer alıyor. Kategoride Makita, Steweld gibi markaların ürünlerini de bulabilirsiniz.

 

İnşaatlarda, evinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz el fenerlerinden ihtiyacınız olana elektrik& aydınlatma kategorisi altından ulaşabilirsiniz. El fenerlerini oldukça kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. El feneri modellerinden biri olan kafa fenerleri; başınıza göre ayarlanabilir ve size rahat bir kullanım sağlıyor. Kategoride bulunan bir başka çeşit ise floresanlı fenerler. Ağırlık bakımından hafif olan bu fenerler sizlere gerekli olan aydınlatmayı sağlıyor.

 

Anahtarlık şeklinde olan fenerleri ise kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz ve ihtiyacınızın olduğu anda kullanabilirsiniz. Anahtarlık fenerlerinde ekstra olarak usb girişi de bulunuyor. Hem anahtarlık, hem fener, hem de usb girişi olan bu el feneri çeşidini çok uygun fiyatlara ev dekorasyonları kategorisi altında bulabilirsiniz.

 

Ev dekorasyonu kategorisi altında birçok markanın ürünü olan el fenerlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu kategorinin altında el fenerleri dışında; ışıldak ve gece lambası çeşitlerine ulaşabilirsiniz. El fenerlerinin su altı için olanları ve zumlu led olan çeşitlerini de kategori içeriğinde bulmanız mümkün. Elektrik& aydınlatma kategorisinden ihtiyacınız olan masa lambalarından bir tanesini beğenip satın alabilirsiniz.

 

Hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen Tekzen güvencesiyle elektrik & aydınlatma kategorisi altında el fenerlerine ulaşabilir ve ihtiyacınıza göre olan fenerlerden bütçenize uygun olanı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT