Toplam 43 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kamp Sandalyeleri & Yatakları


Ayı Figürlü Çocuk Kamp Sandalyesi
Ayı Figürlü Çocuk Kamp Sandalyesi
Sadece Mağazada
84,99 TL
Ay Sandalye Yeşil
Ay Sandalye Yeşil
Temin Edilemiyor

Kamp Sandalye ve Kamp Yatak Modelleri

Kamp yapmanın keyfi bir kere alındığında bir daha bırakılamaz. Kamp tutkunları, kamp sırasında bütün malzemelerin eksiksiz olması gerektiğini bilirler. Siz de kamp yapmaktan keyif alıyorsanız, kamp sandalyesi veya kamp koltuğunuzu yanınıza alarak konforunuzu ikiye katlayabilirsiniz.

Kamp Sandalyesi Nasıl Seçilmelidir?

Kamp sırasında kullanacağınız sandalyelerin konforunuzu ön planda tutması gerekir. Piknik sandalyesi ve kamp masa sandalyesi seçerken, vücut ergonominize uygun modelleri seçerseniz, doğru oturma pozisyonuna ulaşabilirsiniz. Kamp sandalyelerinde kullanılan malzemeler de seçiminiz sırasında önem taşır. Kumaşının dış etkenlere karşı ve yırtılmaya dayanıklı olmasına özen gösterin. İskelet yapısının dirençli olması ise size avantaj sağlar. Katlanabilir modeller daha az yer kaplar. Tekzen kamp sandalyeleri kategorisinde dilediğiniz özellikte kamp sandalyesi bulabilir, kamplarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Kamp İçin Yatak Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Uzun süreli konaklama yapılacak kamplarda kamp taburesi kadar önemli olan bir başka malzeme de kamp yataklarıdır. Kamp yataklarınızı çadırın boyutuyla orantılı seçerseniz, yerleştirme sorunu ortadan kalkar. Şişirilebilen yataklar kamp sırasında kullanımı en kolay olan ürünlerdir. Kamp yatağınızın taşınabilir ve katlandığında az yer kaplaması en idealidir.

Kampta geçirilecek vakit sürecine yorgunluğunuzu azaltacak kamp sandalyeleri ilk bakışta hafif gelebilir. Hafif olmasına rağmen bu ürünler son derece dayanıklıdırlar. Katlanabilir kamp sandalyesi, kampa giderken bagajınızda boş alan bırakır, diğer eşyalarınıza yer açar.

Plaj Eğlenceleri İçin de Kamp Sandalyesi

Katlanabilir sandalyelerin kullanımı sadece kamplarla sınırlı değildir. Yaz mevsiminin en güzel parçası olan deniz kenarlarında, kamp sandalyelerini plaj sandalyesi olarak kullanabilirsiniz. Plajda kullanılacak seçenekler daha geniştir. Çocuklarınız için de neşeli plaj sandalyeleri arasından seçim yaparak, yoruldukları anlarda rahatça dinlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Katlanabilir plaj sandalyeleri yaz mevsimlerinde sizi ter içinde bırakmamalıdır. Yüzeyinin hava geçiren özellikte olması terleme sorununu ortadan kaldırır. Kamp masa sandalye seçiminde kullanışlılık ve malzeme özelliklerini birlikte değerlendirmek gerekir. Kullanacak kişilerin kilosuna göre taşıma kapasitesi yüksek ürünleri seçmek ise istenmeyen kazaların oluşmasını engeller.

Kamp Sandalyesi Satın Alırken

İster kamp sandalyesi, ister plaj sandalyesi olarak kullanın, satın alacağınız ürünün kaliteli olması uzun yıllar size hizmet etmesini sağlar. Bu tür ürünler çoğunlukla kamp mevsiminin başladığı zamanlarda satın alınır. Profesyonel kamp ürünleri birçok mevsimi sizinle birlikte geçirir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT