Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Uyku Tulumları


En Rahat ve Sağlam Uyku Tulumları Tekzen'de!

Kampa çıkarken en önemli sorunlardan biri konforlu uyku olur. Doğada uyurken ısınma problemleri, böcekler ve sert zemin gibi çeşitli durumlar sebebiyle rahat bir uyku çekmek çok zor olabilir. Kamp uyku tulumları sayesinde istediğiniz her yerde kalite bir uyku çekebilirsiniz. Siz de kamp malzemeleri arasında önemli bir yer tutan uyku tulumlarını Tekzen’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Uyku Tulumları

Kamp yaparken, uyku tulumları büyük öneme sahip olan malzemeler arasında bulunur. Şişme yatak ve matlar kullanmadığınız zamanlarda uyku tulumları kurtarıcınız olur. Uyku tulumu çeşitleri, çok geniş bir model seçeneğine sahiptir. Modellerin tümü birbirinden farklı tasarımlarıyla da dikkat çeker. Bu sayede farklı tarzlara sahip kullanıcılar, kendilerine uygun modeli rahatlıkla bulabilir. Çadırlar içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uyku tulumları, tek kişilik seçeneklerin yanı sıra çift kişilik modellerle de satışa sunulur. Tek kişilik uyku tulumu modelleri özellikle tek başına kamplara gitmeyi alışkanlık haline getirenler için oldukça uygun ürünlerdir. Siz de birbirinden farklı modellerin tümünü Tekzen’de inceleyebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Uyku Tulumları

Kamp masaları ve uyku tulumları gibi kamp alanında büyük öneme sahip olan ürünlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz ürünler, doğanın zorlu şartlarından kolaylıkla etkilenir ve kısa süre içerisinde kullanılmaz hale gelir. Kaliteli materyallerden üretilmiş olan ürünler, rahatlıkla sert zeminlerde konaklamanızı sağlar. Kışlık uyku tulumları, kalın ve su geçirmez materyallerden üretilir. Bu sayede yağmur, çamur gibi hava koşullarından etkilenmez. Kamp sandalyesi de kalitenin önem taşıdığı kamp malzemelerinden biridir. Siz de tüm bu ürünlere Tekzen kalitesiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleriyle Dört Mevsim Kullanabileceğiniz Uyku Tulumları

Kamp uyku tulumları, engebeli arazilerde en rahat şartlarda olabilmeniz için özel olarak üretilir. Bu sebeple mevsim şartlarına uygun olarak farklı özelliklere sahip seçenekler sunar. Yazlık uyku tulumları, böceklerden korunmak için kullanışlı modellerdendir. İnce ancak kaliteli yapısıyla rahat bir alan sağlarken, terlemenize sebep olmazlar. Kamp mutfak ürünleri arasında önemli bir yeri olan mataraları da uyurken yanınıza alabileceğiniz genişlikte olan bu tulumların kış mevsiminde kullanabileceğiniz seçeneklerinde de yalıtım özellikleri dikkat çeker. Husky Magnum New -15C Uyku Tulumu gibi yorgan tipi uyku tulumları en soğuk havalarda dahi rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir. Siz de bu ürünler sayesinde kamplarda yaz kış harika bir uyku çekebilirsiniz.

Kolaylıkla Kullanabileceğiniz Uyku Tulumları

Uyku tulumları ile ilgili en önemli özelliklerden biri kullanım kolaylığı olur. Kolaylıkla taşınabilen ve kurulabilen ürünler, kamp sırasında size büyük rahatlık sağlarlar. Outdoor çantaları içerisinde rahatlıkla taşınabilen türdeki uyku tulumları, yürüyüş yapmanız gereken durumlarda da büyük yardımcınız olur. Hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu modelleri dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Evolite Uyku Tulumu Mat Seti , rahatlıkla silindir haline getirerek taşıyabileceğiniz ve ihtiyacınız olduğunda açabileceğiniz modellerdendir. Ürün, darbelere dayanıklı olması sayesinde de sert zeminlerde çok kolay bir şekilde kullanılabilir.

Farklı Bütçelere Uygun Uyku Tulumları

Uyku tulumları fiyatları, tüm bu modeller arasında farklılık gösterebilir. Ürünlerin fiyatları tıpkı kamp lambaları gibi ekipmanlarda olduğu gibi hem tasarım özelliklerden hem de işlevsellikten etkilenir. Ürünlerin farklı renk seçenekleri de fiyatlara sahip olabilir. Isıtıcılı türdeki modellerin fiyatları da bu tür bir özelliğe sahip olmayanlara göre kısmen daha yüksek olur. Tekzen birinden yüksek verime sahip olan ürünleri bir araya getirerek kullanıcılarına özel avantajlarla satışa sunar. Siz de tüm bu ürünleri inceleyerek bütçeniz için en uygun seçeneği bulabilir ve rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT