Toplam 150 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Uyku Tulumları


Tatil yapmak isteyenler, uzaklara gidip birkaç gün geçirmek isteyenler, kamp yapmak isteyenler için ihtiyaç listelerinde bulunan en önemli şeyler ise çadır, uyku tulumları ve çantadır. Uykunun hayatımızda büyük bir yer alması, en önemli ihtiyaçlardan birisi olması ve gelişim için önemli bir yer tutması insan hayatının doğasında vardır. Tekzen, Spor & Outdoor kategorisinin alt kategorisinde bulunan kamp malzemeleri arasında bulunan uyku tulumu bölümü kamp ihtiyaçları için herşeyi içinde bulunduruyor.


10'dan fazla sayıda marka ile rahatlık ve konfor ayrıcalığı olan uyku tulumu sayısı ise 160'tan fazladır. Tatilinizde rahat etmek için battaniye yorgan gibi şeylere ihtiyacınız kalmadan sadece uyku tulumunu kullanabilir ısınma sorununuz ve konfor sorununuz kalmadan gecelerinizi geçirebilirsiniz.


Uzun ve yorucu bir kamp gününün ardından dinlenmeniz ve rahatlamanız için gereken uykuyu Husky, Never Summer, Trestles ve Sawtooth gibi bilindik, konforlu ve güvenilir markaların bulunduğu kategoride daha farklı seçenekler ve fiyatlar barındıran markalarda bulabilirsiniz. Kamp sürecine ve uyku sürenizin uzunluğuna göre veya vücut ısı değerleriniz ve rahatlık derecenize göre istediğiniz uyku tulumu seçeneğine erişebilir, soğuk bir yere gideceğiniz zaman kışlık, sıcak bir yere gideceğiniz zaman ise yazlık tulum seçebilirsiniz.


İsteğinize ve cinsiyetinize göre farklı seçeneklerde bulunan uyku tulumları sağ ve sol fermuarlı olabiliyor. Çift olarak tatile gidecekler veya ısı kaybını azaltmak isteyen çiftler için birleştirilebilir tulumlar bulabilirsiniz. Tekzen'de konfor için ister dar ister geniş, istediğiniz renkte ve vücut uzunluğunuza göre üretilmiş tulumlar bulabilir taksit seçeneklerinden ve Tekzen'e özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT