Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Masa Tenisi


Masa Tenisi Masası Profil Metal Ayaklı
Masa Tenisi Masası Profil Metal Ayaklı
Sadece Mağazada
2.599,00 TL
Tekzen Pratik Masa Tenis Seti Tt-62
Tekzen Pratik Masa Tenis Seti Tt-62
Sadece Mağazada
79,99 TL

Spor yapmak, birçok kesimden insanın hayat kalitesini belirleyen en önemli faktörler arasında yer alıyor. Amatör ya da profesyonel olsun, her kesimden spor sever sitemiz üzerinde yer alan spor branşı kategorisinden dilediği ürünü listeleyebilir, ürünlerin üzerine tıklayarak ürünün detaylarını öğrenebilir. Eğer siz de pinpon malzemeleri arayan bir amatör ya da profesyonel iseniz spor branşı kategorisinde yer alan masa tenisi bölümünde gerekli olan tüm malzemelere kolaylıkla ulaşabilir, bu ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 


Spor branşı kategorisi altında yer alan masa tenisi bölümünde Adidas marka profesyonel pinpon masası haricinde birçok farklı pinpon malzemesi marka ve modeline erişebilirsiniz. Bu bölümde yer alan pinpon raketleri, topları ve çantaları gibi malzemelerin detaylarına ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ürün hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Özellikle profesyonellerin tercihi olan marka ve ürünleri de akıllı filtreleme özelliği sayesinde kolayca listeleyebilirsiniz.


Raketler arasında Donic Schildkröt Carbotec ve Delta markaları ön plana çıkarken diğer malzemeler arasında ise Adidas, Voit ve Dynamic markaların ürünleri ön plana çıkıyor. Tercihiniz daha ağır ve sağlam bir pinpon sporu malzemesine sahip olmak ise demir ayaklı ürünleri tercih ederek daha stabil modellere sahip olabilirsiniz. Eğer pratiklikten yanaysanız daha hafif malzemelerle üretilen ürünlere de yönelebilirsiniz. Ayrıca raketlerin detaylarına bakarak da size en uygun raketi sipariş verebilirsiniz.


Bu malzemelerin haricinde fileler, topları, raketleri ve raket çantaları gibi ürünlerin detaylarını üzerine tıklayarak tüm bilgileri öğrenebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile size en uygun malzemeyi site üzerinden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT