Toplam 31 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Gönye Kesme Makinaları


Gönye kesme makinaları; ahşap, metal ve farklı kompozit malzemeleri, hassas gönye vasıtası ile istenilen açıda kesmeye yardımcı olan elektrikli aletlerdir. Damla testere olarak da bilinen gönye kesme makinesi, bir iş parçasını özellikle yatay ve dikey kesimlerde hızlı ve hatasız olarak şekillendirmeye olanak tanır. Gönye kesme makineleri; kanal açma, şekillendirme, çerçeveleme ve kalıplama gibi işlemler için sıklıkla kullanılır. Bıçağın ve en uzun parça kenarının düzlemi arasındaki hassas kesim açısı, gönye ayarlaması ile kolaylıkla gerçekleştirilir. Bu sayede, çok daha hassas ve milimetrik kesimler dahi yapabilmek mümkün olur.

 

Hırdavat & ev aletleri kategorisi içinde yer alan gönye kesme makinaları, kesim açısı ve kullanım özelliklerine göre değişen fonksiyonel modellere sahiptir. Farklı materyalleri kesme özelliği taşıyan gönye kesme makinası bıçakları, sürgülü hareket veya tek-çift yönlü ilerleme olanağı sunar. Gönye kesme makinası yedek parçaları arasında önemli bir yere sahip olan silindir testereler ise; 15, 30, 45 ve 90 derece gibi gönye endeksinin yaygın açılarına göre kesim yapabilmeye yardımcı olur.

 

Gönye kesme makina fiyatları, cihazın yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Ürünün markası, modeli, teknik özellikleri, tezgah ve sabitleme ünitesi gibi ekstra aparatları, fiyatı belirleyen temel unsurlar arasında yer alır. Marangoz makineleri ve gönye kesme makinaları, sürekli talaş kaldırdığı için vakumlu süpürgelere bağlanabilir. Birçok model, farklı güvenlik donanımlarına ve ergonomi sağlayan aksesuarlara uyumlu yapıdadır. Siz de ihtiyacınıza uygun Makita, Bosch, Dewalt, Einhell ve Felisatti gibi dünyaca ünlü markalara ait ürünlere, Tekzen güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT