Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Gönye Kesme Makinaları


Gönye Kesme Makinaları Modelleri

Metal, alüminyum, ahşap ve plastik gibi ürünlerin kesiminde kullanılan gönye kesme makinasına ait tüm model ve renkleri Tekzen.com.tr'de bulabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan gönye testereler farklı özelliklere sahiptir.

Gönye Kesme Makinesi Ne İşe Yarar?

Gönye kesme makineleri en başta da bahsettiğimiz gibi metal, ahşap ve plastik gibi malzemelerin kesiminde kullanılmaktadır. Hassas bir kesim gerçekleştiren bu ürün, materyali her açıdan kolaylıkla kesmenizi sağlayacak. Gönye aletleri aynı zamanda toz emme özelliğine sahip olduğu için kolay ve uygun bir çalışma sağlar.

Kesme makinesinin bıçak ucuna göre birçok malzemenin kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerde elektrik kaynağı bulunduğu için yanınızda taşıyabilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Tekzen.com.tr'de yer alan testereleri modellerine göre inceleyebilir ve birkaç adımda sipariş verebilirsiniz.

Gönye Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır?

Ürünler sabit kesme makinesi ve hareketli kesme makinesi olarak iki gruba ayrılmaktadır. Gönyeli testere makinesinin bu iki modelinde de kullanım oldukça kolaydır. Sabit kesiciyi keseceğiniz materyalin üzerinde elinizle hareket ettirmeniz yeterliyken, hareketli kesme makinesini kesilecek malzemenin üzerine indirmeniz yeterli olacaktır.

Gönye kesme makinelerinde fren ve sağlam yay sistemi bulunmaktadır. İşinizi kolaylaştıran bu ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Zorlu kesme işlemlerinizde en büyük yardımcınız olan testereleri Tekzen.com.tr farkıyla hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gönye Kesme Modelleri ve Fiyatları

Gönye testere modelleri geniş özellikleri ve tasarımlara sahip olmakla birlikte fiyatlarıyla da her bütçeye hitap etmektedir. Kullanmak istediğiniz alan ve tercih edeceğiniz özelliğe göre bütçenize en uygun testereyi kolayca bulabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan metal gönye kesim makinası birçok marka tarafından üretilmektedir. Seçeceğiniz marka, ürünün fiyatını etkileyen en önemli detaydır. Üretimi sırasında kullanılan malzemesi ve sağlamlığı da fiyatlar arasında değişikliğin sebeplerinden biridir. Satın almadan önce ürünleri karşılaştırabilir ve marka kıyaslaması yapabilirsiniz.

Gönye Kesme Makinesini Hangi Markalar Üretiyor?

15 derece, 30 derece, 45 derece kesim aparatı ve 90 derecelik kesim aparat seçenekleri bulunan bu ürün; Makita, Dewalt, Ryobi, Klpro, Bosch, Maestro, Einhell gibi pek çok marka tarafından üretilmektedir. Dünyaca ünlü bu markalar Tekzen güvencesiyle sizlerle.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT