Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

En Uygun Alyan Takımı Fiyatları Tekzen'de!

Alyan takımı, birçok alanda kullanılabilen işlevsel bir araçtır. Bulunduğunuz ortamlarda vidanın kolay bir şekilde dönmesi için kullanılır. Bunun yanı sıra cıvataların, vidaların çıkarılıp takılmasında da kullanılmaktadır. Genel bağlamda tadilat tamirat işlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Alyan seti farklı boyutlarda alyan anahtar parçalarının bir takım oluşturmasıdır. Farklı boyutlarda olmasının sebebi kullanıldığı araçlardır. Yani vidalar, cıvatalar farklı boyutlarda olduğu için allen anahtar da farklı boyutlarla uyum sağlar. Her allen anahtar, her vidaya ya da cıvataya uygun değildir. Her boyu farklı vidalara özel olarak kullanılır. Kullanım için muhakkak matkap kullanımı gerektirmez. Allen anahtarın döndürmek için özel aparatı da bulunmaktadır.

Geniş Kullanım Alanıyla Allen Setleri

Tesisatçıların muhakkak tadilat çantaları, malzemeleri arasında bulunan alyan seti şarjlı matkap kullanımına uygundur. Alyan anahtarın L şeklinde bir formu vardır. Bu nedenle L anahtar seti olarak da bilinmektedir. Paslanmaz çelikten üretilen alyan anahtar seti, uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Alyan anahtar seti satın aldığınızda gerekli işlerde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Tekzen, en kaliteli ve uzun ömürlü allen anahtar ile ön plana çıkıyor. "İzeltaş Allen Anahtar 6 MM T TIPI IZELTAS- 4920220060" ergonomik tasarımı ile dikkat çeken ürünlerden biri oluyor. Allen set kullanmak isteyenler için tasarlanan "Bondhus 10936 BLX12 Top Başlı L Anahtar Seti" de pek çok farklı alanda ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor.

Alyan Seti Hakkında Her Şey!

Bir araç gereç almadan önce özellikle işlevsel bir araçsa o araç hakkında detaylı bilgi edinmek daha verimli bir kullanışın kapısını aralar. Alyan seti hakkında bilmeniz gereken ilk şey alyan anahtar ölçülerinin değişkenlik gösterdiğidir. Metrik ve whitworth olarak sınıflandırılabilen alyan ölçekleri doğru iş için doğru aracı tercih etmenizde büyük birer etkendir. Örneğin; metrik olarak 2,5, whitworth olarak 1/8" ölçüsündedir. Kullanacağınız vidaya göre alyan anahtarının ölçüsünü seçebilir ya da her ölçüde alyan anahtarlardan oluşan alyan setini satın alabilirsiniz. Tekzen kalitesiyle üretilen alyan anahtar fiyatları ya da alyan seti fiyatları rahatlıkla inceleyebilmeniz için kullanıcılara sunulmaktadır. Bunun yanı sıra "anahtarlar", tadilat tamirat bağlamında geniş çeşitliliğe sahiptir. İhtiyacınız olan her şey Tekzen’de!

Alyan Seti Avantajları

Alyan seti, evinizdeki, ofisinizdeki vidaları kolayca söküp takmanıza yardımcı olur. Tekzen’de bulunan üst düzey kalitede alyan setleri, tüm vidalara uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Alyan seti sayesinde çeşitli tadilat işlerinizi kendiniz yapmanız mümkün olacaktır. Ev veya ofislerde bulunan pek çok eşyanın alyan anahtar ile tamiri de mümkün olmaktadır. Set ürünlerde bulunan çeşitli ölçüdeki alyanlar sayesinde ihtiyacınız olan araca rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca taşıması oldukça kolay olan bu aletler ile en zorlu alanlarda dahi etkili bir tadilat yapabilirsiniz. Bu ürünler "ahşap keskiler" veya "lokma takımları" gibi aletlerle de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Evinizin Her İhtiyacı Tekzen’de

Tekzen, yalnızca alyan anahtar ile değil birçok tadilat tamirat aletini satın alabileceğiniz bir kolaylık sunuyor. Çivi, vida ve benzeri bileşenleri takarken kullanabileceğiniz "tornavida setleri", geniş ürün çeşitliliği ile Tekzen’de! Tamirat sıkma işlemlerinde kullanabileceğiniz penseler de her evin ihtiyacı. Tekzen’de bulunan "pense modelleri" ile evinizin ihtiyacını karşılayacak penseleri bulabilir, tadilat masrafını en aza indirebilirsiniz. "kerpetenler" en az penseler kadar tadilatta önemlidir. Kerpetenin keskin ve kuvvetli ağzı sayesinde ev içinde boru, tesisat ve benzeri tamirat işlerini kolayca halledebilirsiniz. Benzer işlerde kullanmak için "kurbağacık ve boru anahtarları" gibi ürünlerden de faydalanabilirsiniz veya "testereler" gibi hobi aletlerine de ulaşabilirsiniz. Tüm bu ürünler yaşam alanınızda size ekstra kolaylık sağlayacaktır. Tamirciye para ödemeden, kendi tamirat işlerinizi halletmenizi sağlayacaktır. Geniş çeşitliliği olan tadilat ürünleri Tekzen’de! İhtiyacınız olan tamirat ürününü belirledikten sonra detaylı bir araştırma yapmalı ve Tekzen’in kaliteli ürünleriyle tanışmalısınız. Tadilat ürünleri ile eviniz eskisinden daha yeni ve onarılmış olacak!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT