Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

En Sağlam Testere Modelleri Tekzen'de!

Farklı kullanım alanlarına sahip testere, eski dönemlerden beri kullanılan önemli bir alettir. Testere çeşitleri tasarımlarına göre farklı isimler almaktadır. Özellik bakımından çok çeşitledikleri için işlevli kullanım imkânı sunarlar. Üretimde kullanılan malzeme, teknoloji, şekil gibi özellikler de testerelerin oldukça fazla model sunmasında etkilidir. Ağaç kesimi, mobilya yapımı gibi işlerde kullanılır. Pek çok aletin tamirinde ve yapımında testereler kadar "ahşap keskiler" de kullanılır. Çivi çakmak, oyuk açmak, eşyayı kırmak için kullanılan keskiler ile işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Bakım, onarım, tasarım için ihtiyacınız olan testereler, Tekzen kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Testereler

Testere modelleri farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı şekillerde tasarlanır. Kullanım alanınıza uygun olarak testere seçimi yapmalısınız. Böylece daha verimli bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. "Spear and Jackson B98LAMINATE El Testeresi Yumuşak Döşeme Tahtaları İçin" özel olarak üretilmiştir. Yumuşak döşeme tahtalarını, blok ve plakaları kolayca kesmek ve şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Bıçağı sert olduğu için yaylanma ve titreşim oldukça azdır. Bu sayede güvenilir bir kullanım imkânı sunar. "Eclipse FS22 El Testere Yedeği Fretsaw-Kıl Testere Yedeği" 125 mm uzunluğa ve her diş 25 mm’e sahiptir. Hassas kesimler için idealdir.

Geniş Kullanım Alanı İmkânı

Testere oldukça geniş kullanım alanına sahip bir alettir. Fakat farklı alanlar için özel olarak üretilen modeller de vardır. Mobilya testereleri, üretimde kullanılan materyalleri kesmek ve şekillendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede mobilya yapımını çok daha kolay bir hale getirir. Mobilya yaparken "balyoz ve çekiçler" önemli işlevler sunar. Parçaları birleştirmek, sabitlemek ve birbirinden ayırmak için kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarıma ve dayanıklı yapıya sahip balyoz ve çekiçler için Tekzen kaliteli bir seçenek! Ayrıca ihtiyacınız olabilecek "zımpara ve kazıma bıçakları" gibi diğer her türlü malzemeyi de bulabilirsiniz.

Eşya Kesimi için Kullanılan Testereler

Eşyaları kesmek daha kompakt tasarıma sahip el testereleri gerekir. Genellikle daha küçük bıçaklara sahip bu testereler, ergonomik tasarıma sahiptir. Bu sayede uzun süre kullanım yapsanız bile yorulmamanızı sağlar. Daha çok ince dişli testereler eşya, mobilya vb. kesimi için uygundur. Ayrıca eşya kesiminde "falçatalar" da kullanılabilir. Tahta, kauçuk, deri gibi malzemeleri rahatlıkla kesmek için üretilmiştir. Ayrıca tutuşu itibariyle hassas şekillendirme imkânı sunar. Eşyalardaki küçük parçaları kolayca çıkarabilmek için "yan keskiler" de oldukça işlevli özellikleri ile ön plana çıkar. Mobilya kesmek, şekillendirmek vb. için ihtiyacınız olan tüm kesici aletler Tekzen’de sizi bekliyor!

El Yapımı Dekorasyon Ürünleri için Uygun Aletler

Eviniz için kendi mobilyalarınızı ve dekorasyon ürünlerinizi yapmak istiyorsanız, küçük testere gibi pek çok aleti kullanmanız gerekir. Yapacağınız mobilyaya, keseceğiniz materyale, vereceğiniz şekle göre bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle "demir kesme makasları" mobilya ve eşya tasarlarken oldukça işinize yarar. Demirin sert yapısına uygun olarak tasarlanan bu makaslar sayesinde dilediğiniz boyda demir kesebilirsiniz. Eğer önünüzde ham ağaç varsa ve işleme sürecini sıfırdan siz yapacaksanız, ağaç testeresine ihtiyacınız olacaktır. Ağacı kabaca kestikten sonra "hırdavet ürünleri ve el aletleri" ile birleştirme, şekil verme gibi son dokunuşları yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Testereler Tekzen’de!

Farklı kullanım alanları için farklı özelliklerde üretilen testereler, farklı fiyatlara sahiptir. Bu yüzden her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Testere fiyatları şekline, boyutuna, sahip olduğu teknolojiye vb. göre belirlenir. Ne için kullanacaksanız buna uygun testereyi alarak daha verimli bir performans elde edebilirsiniz. Testerelerle kesim ve şekillendirme yaptıktan sonra "allen setleri" gibi farklı malzemelere ihtiyacınız olabilir. Bunun için Tekzen kalite, zengin yelpaze ve uygun fiyatı bir araya getiriyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT