Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Falçatalar


Agromak JH-100 Maket Bıçağı
Agromak JH-100 Maket Bıçağı
Sadece Mağazada
32,99 TL
Agromak JHB-01Yedek Bıçak 10'Lu
Agromak JHB-01Yedek Bıçak 10'Lu
Sadece Mağazada
32,99 TL

Evinizde, ofisinizde ve iş yerinizde ihtiyacınız olan bakım, temizlik ve tadilat ekipmanlarına el aletleri kategorisi içinden ulaşabilir; aksesuar setleri, lokma takımları, kabin anahtarları, makaslar, kerpetenler, ahşap keskiler ve falçatalar gibi fonksiyonel aletleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Falçata modelleri; ahşap tasarımı, kağıt ve karton kesimi, kazıma işlemleri, şablon ve şema çıkarma gibi işlerde sıklıkla kullanılır. Keskin ve ayarlanabilir bıçakları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz açıda hareket edebilir, hassas kesme işlemlerinde kolaylıkla başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Hobi amaçlı maket uçaklar, otomobiller ve evler tasarlamak istiyorsanız ya da işiniz gereği profesyonel tasarım ile uğraşıyorsanız; özel kutu içinde taşınabilen, tamamı çelikten üretilmiş, çok parçalı fonksiyonel setler ile harika işler çıkarabilirsiniz. Koli açma ve bant kesme gibi günlük işlerinizde ise, değiştirilebilir bıçaklı falçatalar, işinizi fazlasıyla görecektir.

 

İnce kesim işleri için kullanılan son derece keskin bıçaklara sahip emniyetli falçatalar, kademeli olarak ayarlanabilir, hazne içinde muhafaza edilir ve kilitli açma sistemi sayesinde, bıçağın güvenli bir şekilde kullanılması sağlanır. Farklı renk ve tasarıma sahip ürünleri; alçı, ahşap, karton ve plastik gibi malzemeler üzerinde oyma, kesme ve düzeltme gibi işlerde kullanabilir; birbirinden harika tasarımlar elde edebilir ve şahane figürler ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Falçata fiyatları; ürünün markasına, modeline, tasarımına ve malzeme kalitesine bağlı olarak farklılık arz eder. Kullanım amacınıza en uygun ürün, sizin için en ideal olandır. Stanley, Agromak, Hobisan, Soma, Hetaş, Tekzen, Sonax ve Einhell gibi markaların özel kullanım için tasarlanan çoklu falçata setlerine veya tekli maket bıçaklarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT