Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Beton ve duvarlarda; çekiçleme, keskileme, delme, kırma ve vidalama işlemlerini pratik şekilde, fazla efor harcamadan yapmayı sağlayan kırıcı - deliciler güçlü darbeleri ile olduğu kadar, ergonomik yapılarıyla da tercih ediliyor. Makineler kategorisinde sunulan küçük ebatlı ürünler her an el altında bulundurulmaları ile tercih sebebi olurken, daha iri kırıcı ve deliciler yüksek potansiyelleri ile rağbet görüyor.

 

Kırıcı - delici el aletleri modelleri arasında bulunan akülü kırıcı - deliciler bir yandan kablosuz yapılarıyla hareket serbestliği sağlarken, diğer yandan elektrik olmayan yerlerde çalışmaya imkan tanıyor. Öte yandan elektrikli modeller yaygın olarak kullanılıyor. Kırıcı ve deliciler ebatlarıyla olduğu kadar, teknik özellikleri ile de birbirlerinden ayrılıyor. Dakikadaki devir sayısı, vuruş gücü, kullandığı güç (Watt), ağırlığı gibi özellikler kırıcı - delici matkapların kapasitesini ve performansını belirliyor. Kablolu ürünlerde ise, kablo uzunluğu bir diğer önemli kriter olarak göz önüne alınıyor.

 

Kırıcı - delici fiyatları ürün özelliklerine göre geniş bir skalada yer alıyor ve farklı kesimlere hitap edebiliyor. Dişli ayırma sistemi olan ürünler ile delici ucun sıkışması sorunu yaşanmazken, pnömatik kırıcı - delici cihazlardaki piston ile cihazlar hava sıkıştırarak daha yüksek darbeli vuruşlar yapabiliyor. Böylece çok daha sert zeminler kolayca kırılabiliyor. Titreşim önleme özelliğine sahip cihazlar ise daha rahat çalışmanıza olanak sağlıyor. Çift akülü modeller akü bitme sorunu yaşamazken, kompakt yapıdaki cihazlar, dar yerlerde çalışmayı kolaylaştırıyor.

 

Çantada set halinde sunulan ürünler, hem farklı uçları içeriyor hem de kolay taşınma imkanı sağlıyor. Bosch, Black&Decker, Makita, Dewalt gibi kalitesiyle anılan kırıcı - delici markalarını Tekzen’de bulabilirsiniz. Kırıcı - deliciler içinden ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepete atarak kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT