Toplam 109 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Uyarı ve İkaz Ürünleri


Hırdavat&el aletleri kategorisindeki iş güvenliği malzemeleri altında yer alan uyarı ve ikaz ürünleri bölümünden kaygan zemin tabelasından dikkat köpek var uyarı levhasına, yangın tüpü gösterir levhadan itiniz, çekiniz, park yapılmaz, sigara içmek yasaktır, dikkat, girilmez, yangın çıkışı gibi uyarı levhalarına kadar birçok uyarı levha çeşitlerine ulaşabilirsiniz.


Bu bölümden hayatı kolaylaştıran ve yönlendiren ihtiyaca uygun uyarı levha modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Muhasebe, idari işler, depo, danışma, müdür, pazarlama gibi bölüm bildiren ürünlere ulaşabileceğiniz gibi gözlük kullan, baret kullan, yanıcı madde, vinç altından geçmeyin gibi mutlaka dikkat gerektiren konularda da bu bölümden tercih yapabilirsiniz.


Ayrıca kullanım yerlerine göre çok önemli olan ayakkabı ile girilemez, telefonu kapatınız, çimenlere basmayınız, lütfen duş almadan havuza girmeyiniz gibi ürünleri de bu bölümden seçebilirsiniz. Bunun yanında asansör, dinlenme salonu, posta kutusu, bar gibi yönlendirici levhaların dışında 2. kat, 3. kat, 4. kat gibi kat bildiren ya da bay-bayan wc, klozete kağıt atmayınız yazılı ürünlere de bu bölümden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Bölümden iş güvenliği açısından özellikle fabrika ve iş yerlerinde kullanabilen fosforlu ve yere yapışabilen özellikte yönlendirme sağlayan çıkış/exit levhasına ulaşabilirsiniz. Bu şekilde, diğer ürün modellerinde de olduğu gibi çok önemli olan iş güvenliğini, dikkati dolayısıyla yönlendirmeyi en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.


Olmazsa olmaz uyarı levha fiyatları ise ürünlerin çeşitlerine göre farklılık gösterdiği için dilerseniz bu bölümden ürünlerin üzerine tıklayarak hem ürün detaylarına ulaşabilir hem de istediğiniz ürünleri Tekzen kalitesi ve güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT