Toplam 87 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Uyarı ve İkaz Ürünleri


Uyarı ve İkaz Levha Çeşitleri

Tekzen’in sizlere sunduğu koleksiyonda birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı uyarı levhaları bulabilirsiniz. Tekzen, Mastercare, Zen Home gibi kaliteyi sizlerle buluşturan markaların çok çeşitli ve kullanım amacınıza uyan ürünler bu katalogda mevcut.

Uyarı ve İkaz Levhaların Kullanılması Gereken Renkler Nelerdir?

Uyarı ve ikaz levhaların kullanılması gereken renkler levhaların kullanım amacına ve yerine göre farklılık gösterir. En çok kullanılan levhalardan biri olan açık kapalı levhası farklı renklerde üretilmştir. Seçeceğiniz açık kapalı levhalarını tamamen işletmenizin konseptine ve sizin zevkinize bağlı olarak kullanabilirsiniz.

Rengi sizin zevkinize bağlı olan uyarı levhaları olduğu gibi, belirli renklerde kullanılması gereken uyarı levhaları da mevcuttur. Örneğin park yapılmaz uyarı levhası yasak belirten bir levhadır ve kırmızı renkte kullanılmalıdır.

Uyarı Levhalarının Hayatımızdaki Önemi Nedir?

Uyarı levhaları hayatımızda olmazsa olmazlardandır. Özellikle trafikte çokça karşılaşılan ikaz ürün çeşitleri trafikte hayati öneme sahiptir. Trafik uyarı levhalarının olmadığı bir yolda kaos ve karışıklık meydana gelecektir. Kişilerin uyarılması gereken yerlerde eksik olan uyarı levhaları sürücülerin tedbirsiz davranmasına neden olacaktır.

Yine uyarı levhaları içerisinde sıkça kullanılan iş güvenliği levhaları da oldukça önemli bir yere sahiptir. Örneğin kaygan zemin uyarı levhasının olmadığı kaygan bir ortamda kişilerin kayarak düşmesi ve canlarını tehlikeye atmaları olasıdır.

Hangi Türde Uyarı Levhaları Mevcuttur?

Uyarı levhaları birbirinden farklı türlerde bulunur. Trafik uyarı levhaları, iş güvenliği ikaz levhaları ve herhangi bir işletmede kullanılabilecek türde ikaz levhaları Tekzen.com da sizlerin beğenisine sunuluyor. Herhangi bir işletmede kullanılabilecek ikaz levhaları çok çeşitlidir.

Her işletmede kullanılabilen uyarı levhaları kullanım amacına göre çeşitlilik gösterir. Örneğin özellikle asansör karşısına konulan ve binalardaki kat numaralarını gösteren uyarı levhaları oldukça faydalı olmaktadır. Yine binalarda sıklıkla kullanılan ve çıkışı gösteren uyarı levhaları özellikle acil durumlarda hayati önem taşımaktadır.

Kapı Uyarı Yazı Türleri Nelerdir?

Kapı uyarı yazıları içerisinde sıklıkla kullanılanlar içerisinde çıkışı gösteren uyarı levhaları bulunmaktadır. Ayrıca işletmelerde ve işyerlerinde bulunan ve çoğu zaman hayati önem taşıyan uyarı yazıları da mevcuttur. Örneğin hastanelerde veya diğer işyerlerinde sadece personelin girmesi gereken yerlerde uyarı levhaları önem taşımaktadır

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT