Toplam 44 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ayakkabı ve Çizmeler


Hırdavat & El Aletleri kategorisinde yer alan ürünler ile tamirat işlemleri kolaylaştırıldığı gibi daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanına sahip olunuyor. İş güvenliği malzemeleri arasında bulunan seçenekler sayesinde işte çalışırken yaşanabilecek olası olumsuzluklara karşı tedbirler alabilir, sağlığınızı koruyarak çalışabilirsiniz. Ayakkabı ve çizmeler kategorisindeki onlarca markanın yüzlerce ürünü arasından ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çizme ve iş ayakkabısı ürünlerini kullanarak hem daha verimli bir şekilde çalışma şansı yakalayabilirsiniz hem de can güvenliğinizi had safhaya çıkararak huzurlu bir şekilde çalışabilirsiniz. 


Ayakkabı modelleri arasında renk seçenekleri ve numaralar açısından oldukça geniş bir yelpaze bulunuyor. Uzun çizme modelleri ile ıslak çalışma ortamına sahip alıcılar ayakları ıslanmadan çalışma şansını yakalıyorlar. Deri ayakkabı modelleri sayesinde dayanıklı bir ayakkabıya sahip olup ayağa gelecek darbelerin şiddetinin azalması sağlanıyor. Çelik burunlu ürünler sayesinde ağır işlerde ayağa düşebilecek metallere karşı korunma sağlanıyor.


Su geçirmeyen ürünler arasından iş ortamınıza en uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz. Maske ve gözlüklerin de yer aldığı iş güvenliği malzemeleri ile can güvenliğinin sağlandığı bir iş ortamı elde edebilirsiniz. Uyarı ve ikaz ürünleri arasından yapacağınız tercihlerle iş yerinizde hatırlatmalar yaparak çalışanlarınızı bilinçli tutabilirsiniz. Yangın malzemeleri ile iş kazaları sonucu oluşabilecek yangınlara karşı tedbir alabilirsiniz. Baret ürünleri başınızı olası kazalara karşı koruma altına alabilirsiniz.


Bu kullanışlı ürünler arasında arama yaparken fiyatlarına, markalarına, isimlerine göre sıralama seçeneklerini kullanarak aradığınız ürünü daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sepete ekleme seçeneğini kullanarak ihtiyacınız olan güvenlik malzemelerini pratik bir şekilde hemen sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT