Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Gerek ofisinizde gerekse fabrikanızda çalışanlarınızın güvenliği ve sağlığını korumayı amaçlayan iş güvenlik kıyafetleri, ihtiyaçlarınıza en iyi uygun şekilde cevap vermeye hazırlanıyor. İş tulumu, bez galoş, temizlik önlüğü, çivi önlüğü, boyacı tulumu, naylon galoş ya da çelik koruyuculu bağcıksız ayakkabı gibi farklı ürünleri bir arada incelemenize olanak tanıyan kategorideki ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, çalışanlarınız için daha verimli bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz.

 

Cepli ya da cepsiz olarak beğeninize sunulan iş tulumu modelleri, gerek şantiye, fabrika ya da sahada çalışan personellerinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada sunar. Güvenlikli ve korumalı yapılarının yanı sıra işlevsel olmaları ile de öne çıkan ürünler sayesinde iş kazalarının önüne geçebilir, kapaklı cepleri ile çalışanlarınızın ihtiyaç duyabileceği gereçlere kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güvenliğin yanı sıra işletmelerde insan sağlığı açısından son derece önemli olan ürünleri de bir arada bulabileceğiniz kategoride, bez galoş, naylon galoş ya da temizlik önlüğü gibi ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

 

Fermuarlı mont ve pantolon gibi takım halinde satın alabileceğiniz ürünlerin yer aldığı iş güvenlik malzemeleri kategorisinde, ürünleri tek parça olarak da inceleyebilirsiniz. Farklı beden seçenekleri ile beğeninize sunulan modeller çalışanlarınızın bedenlerine en uygun ürünü seçmelerini ve çalışırken çok daha verimli hareket etmelerini sağlar. Kaymayı minimize eden özel Antislip tabana sahip çelik ayakkabı modelleri, aşınma, zarar görme ya da hasar alma gibi istenmeyen durumların önüne geçmeyi amaçlar. Deri malzemesi ve bağcıksız tasarımı ile güvenli bir kullanım sunan iş güvenlik ayakkabısı, iş kazalarının azaltılmasına yardımcı olur.

 

Gerek çalışanlarınızın gerekse projenizin verimliliği ve güvenliği için her işletmede bulunması gereken iş güvenlik kıyafetleri ve iş güvenliği malzemeleri arasından seçim yapmak için kategorideki ürünleri detaylı olarak görebilir, Tuğbasan, 3m, Doğaner Otomativ, Eltos, Mastercare gibi değerli markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT