Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

İş Güvenlik Kıyafetleri


İş Güvenliği Kıyafet Modelleri

işçi tulumu modelleri işçilerin çalışma saatleri boyunca rahat bir kullanım sağlamaları yönünde özel olarak tasarlanmış kıyafetlerdir. Değişik model ve özeliklerin yanı sıra, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu kıyafetler iş güvenliği açısından son derece önemlidir.

İş Güvenliği Kıyafetleri Neden Önemlidir?

inşaat tulumu adı verilen kıyafetler ise işçilerin çalışma şekillerine göre farklı özellikler taşımaktadır. Bu özel tulumlar arasında yer alan boya elbisesi ve diğer tulum modelleri işçilerin faaliyet alanlarına göre işlevsel olarak tasarlanmaktadır. Çalışanları dış etkenlerden koruyan bu giysiler iş verimliliğinin artması sağlar.

Kolay giyilip çıkarılabilen kıyafetler arasında kimyasallara karşı koruyucu özellik taşıyan tulumlar da yer alır. Çalışma esnasında tehlike oluşturabilecek olan kimyasal önleyici tulumlar, ayak ve el bileklerinde bulunan koruma bantları sayesinde sıvı geçmesini engelleyen yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunar.

İş Güvenliği Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

İşçilerin çalışırken giydiği kıyafetlerin seçimi iş güvenliği açısından son derece önemlidir. İşçinin görev alanına göre değişkenlik gösteren bu kıyafetler yanmaz özellikte, reflektörlü, korumalı ya da cepli gibi farklı özelliklere sahiptir. Çalışan her işçinin güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan kıyafetlerin iş yerlerinde kullanılması büyük önem taşır.

Çalışan işçileri kaza riskine karşı koruma özelliğine sahip olan kıyafetleri seçerken, dünya genelinde belirlenmiş olan güvenlik standartlarını taşımasına önem verilmelidir. Riskli meslek gruplarında çalışan işçiler için iş kıyafetleri seçilirken meydana gelebilecek olan kazalar göz önünde bulundurulmalıdır.

İşçi Tulumu ve Fiyatları

İşçi tulumu taşıdığı özellikler ve markalarına göre farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden ürünleri bulabileceğiniz Tekzen.com'da Ascor, Emka, Remtaş, Starline gibi sektörün önde gelen markalarının inşaat kıyafetleri modellerini bulabilirsiniz.

Kalitesi ve güvenilirliği ile öne çıkan ürünler arasında uygun fiyatlarda satışa sunulan boya tulumları, ikaz yeleği, reflektörlü yelek ve pantolon, iş önlüğü gibi ürünler de yer alır. Paket halinde de satılan tüm bu ürünler işçilerin çalışma esnasında ihtiyaç duyabileceği beklentiyi karşılayacak özelliklere sahiptir.

İşçi Tulumları Nereden Alınır?

İşçi tulumları ve inşaat kıyafetleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tekzen.com'da her meslek grubu için özel olarak tasarlanmış kıyafetleri bulabilirsiniz. İş güvenliği açısından son derece önem taşıyan bu kıyafetler farklı renk ve özellikleri ile Tekzen.com'da sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT