Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Baret


Remtaş Baret
Remtaş Baret
Temin Edilemiyor

Baret Modelleri

Endüstriyel ve kaliteli ekipmanları uygun fiyatla kullanıcılara sunan tekzen.com, iş güvenliğinde kullanılacak baretlerde de fark yaratıyor. Çene bağlı baret modelleri ve birbirinden kullanışlı ürünlere kolaylıkla ulaşabilir aynı zamanda toplu baret siparişi verebilirsiniz.

Baret Renkleri ve Anlamları Nelerdir?

Tekzen Remtaş, Agromak, Buffer, Coghlans, Kovea, Starline, Trekmates ve birçok kaliteli markayı bünyesinde barındırıyor. Dayanıklı ürünler ve kullanım amacınıza uygun seçenekleri bir arada bulabilirsiniz. Baretler kullanım amacına bağlı olarak farklı renklerde üretilmiştir. Mühendis bareti, ziyaretçiler ve üst düzey yöneticilerin baretleri beyaz renkte üretilmektedir.

Baret renkleri, baret kullanıcısına bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle bareti kullanacak kişilerin kullanım amacına uygun ürün seçmesi gerekir. Örneğin işçi personelin baretleri sarı, yangın savunma personeli ve kalite kontrol grubu ise kırmızı renkte baret kullanmalıdır.

Baret Nerelerde Kullanılır?

Baretler, iç kısımlarına konulan sünger yapı sayesinde darbeyi emici özelliğe sahip olup tehlike anında başı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu baretler yüz ve solunum için üretilmiş diğer koruma ürünleri ile de uyumludur. Baretlerin kullanım alanı çok geniştir. Baret iş güvenliği tehlikesi olan her ortamda kullanılmalıdır. İş yerlerinde, şantiyelerde ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Baret; ambarlar, depolama tesisleri, havaalanları, demir çelik sanayi, otomotiv endüstrisi, beton santrallerinde kullanımı zorunlu güvenlik gerecidir. Bunun yanı sıra gemi inşaat sektörü, lojistik firmaları, akaryakıt sektörü, cam sanayinde hayati önem taşır. Kullanım amacına göre uygun seçeneği temin etmek de önemlidir.

Baret Nasıl Takılır?

iş güvenliği bareti kullanım bakımından da oldukça kolaydır. Yapmanız gereken kullanmadan önce bareti ve iç yüzeyinin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmektir olmalıdır. Daha sonra içlik kısmında bulunan üç kademeli sistem sayesinde, içliği kullanacak kişiye göre ayarlamalısınız.

Baretin ayarlamasını kullanacak kişiye göre yaptıktan sonra içlik kısmını kenarlarda bulunan özel bölmeler sayesinde kolayca barete takabilirsiniz. iş baretinin iç kısımlarını taktıktan sonra bareti kafanıza yerleştiriniz. Daha sonra yan kısmında bulunan vidayı saat yönünde çevirerek baretin başınıza tam olarak oturduğundan emin olunuz.

Baret Nasıl Temizlenir?

iş güvenliği baretlerinin temizlenmesi oldukça kolaydır. Baretlerin dış kısımlarında oluşan kirler bez ve uygun bir deterjan yardımıyla silinebilir. Silinerek temizlenmesi zor lekelerde baret doğrudan yıkanarak da temizlenebilir. Baretin dış kısmı gibi iç kısmında oluşan kirler de yine uygun bir bezle temizlenebilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT