Toplam 69 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Baret


İş güvenliği malzemeleri başlığı altında bulunan bu kategoride birbirinden farklı renk ve modelde baret ve çeşitli ledli kafa lambalarına ulaşabilirsiniz. 3M, Kriter, Nexos, Remtaş ve Steweld gibi sektörün önde gelen markalarına ait ürünlerin yer aldığı bu reyonda tercih edebileceğiniz baretlerin renkleri ve anlamları ile ilişkili olarak her iş grubuna özel olarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.


Beyaz, sarı, yeşil, lacivert, kırmızı ve turuncu gibi farklı baret renkleri bu reyonda kolaylıkla bulabileceğiniz şekilde sizlere sunulmuştur. İnşaat işleri, elektrik işleri, hafif ve ağır endüstri işleri, ormancılık ve pektör gibi çoklu meslek gruplarına yönelik standart ürünlerin yanı sıra farklı meslek gruplarına yönelik özel olarak tasarlanmış modeller de bu kategoride yer almaktadır. Farklı teknik özelliklere sahip olan bu ürünlerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.


Bu kategoride bulunan çeşitli sertifika ve kurum onaylarına sahip ürünlerin dayanıklılığı ve havalandırmasına ilişkin bilgileri ürün açıklamalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Benzer şekilde baret ağırlıkları ile ilgili olarak da ürün açıklamalarına tıklayarak farklı modelleri birbiri ile kıyaslayabilirsiniz. 


Bu ürünler ile birlikte iş sahasında kullanılacak diğer araçların kullanımı göz önünde bulundurulduğunda özellikle farklı meslek gruplarına yönelik özel olarak tasarlanmış modellerde bu meslek grubunda kullanılan ek donanımların entegrasyonuna uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Ek donanımların entegrasyonu için ürünlerin üzerinde bulunan slot delikleri gibi teknik detayları yine ürün özellikleri sekmesinden inceleyebilir; böylece ihtiyacınıza en uygun ürünü tek tık'la satın alabilirsiniz.


Tekzen sayesinde kullanıcı hareketliliğine uygun, etkin havalandırmaya sahip ve geniş görüş alanı sağlayan oldukça fonksiyonel ürünlere ulaşmak artık çok kolay.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT