Toplam 37 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Merdiven Kaydırmaz Bantları


“İş Güvenliği Malzemeleri” kategorisi içinde yer alan merdiven kaydırmaz bantları, kaygan zeminlerde olabilecek kazaları önlemek amaçlı kullanılıyor. “Zemin kaydırmaz” olarak da bilinen bu ürünleri banyo-tuvalet gibi ıslak zeminlerde, apartman girişlerinde, marley- parke gibi kaygan yer döşemelerinde, havuz kenarlarında, tekne güvertelerinde, ıslanabilen koridorlarda ve çocuk oyun alanlarında kullanabilir, bu sayede kayarak düşme tehlikesini azaltabilirsiniz. 


Kış mevsiminde kayganlaşan kapı önleri için merdiven kaydırmaz bant uygulaması yapmak, bu alanları güvenli hale getirmek ve kaza riskini azaltmak açısından önem taşıyor. Bimeks, Agromak, Geko, Minybaby, Tekzen, Tesa ve SGS gibi kaliteli çizgileriyle tanınan markaların bant ürünlerinden ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilir, bu sayede iş yerinizde veya evinizde güvenlik adına önemli ve pratik bir adım atabilirsiniz. 


Merdiven bant modelleri genellikle sarı/siyah şeritli, siyah, şeffaf, fosforlu sarı gibi renklerde tüketiciyle buluşuyor. Sıcak soğuk hava değişimlerinden etkilenmeyecek şekilde tasarlanan ürün, ustalık gerektirmeden evlere, apartman girişlerine veya ofislere kolaylıkla uygulanabiliyor. Güvenli yürüme gereken, aksi halde düşme tehlikesi olan zeminlere bu bandı yapıştırarak düşme riskini minimize edebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı olan ürün, üzerindeki koruyucu malzeme çıkartılarak istenilen yere kolayca yapışabiliyor. Kısa sürede gerçekleşen montaj işlemi için zeminin kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.


Rulolar halinde satılan ürünlerin  genişlik  ölçüleri 2,5 cm- 5 cm- 3,8 cm 1,9- cm gibi farklı ihtiyaçlara uygun çeşitlilikte sunuluyor. 5 metre, 10 metre, 15 metre, 25 metre gibi farklı uzunluklardaki rulolar arasından ihtiyacınız olan uzunlukta ve genişlikte ürünü seçerek Tekzen kalitesi ve güvencesinde kolaylıkla satın alabilir, zemin güvenliğinizi bu pratik ürünle sağlayabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT