Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

En İşlevsel Merdiven Kaydırmaz Bant Çeşitleri Tekzen’de!

Evlerden alışveriş merkezlerine, okullardan hastanelere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan merdiven kaydırmaz bant; özel pürüzlü yüzeyi ile kayarak düşme ve yaralanma gibi problemler için doğru çözüm olur. Genellikle merdiven basamakları üzerine yapışkan alt tarafı sayesinde sabitlenerek kullanılan kaydırmaz merdiven bandı, iş güvenliği açısından da önemli bir role sahiptir. iş güvenliği malzemeleri içerisinde olmazsa olmaz bir yer teşkil eden bu ürünleri hemen şimdi incelemek ve en işlevsel çeşitlerine sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Merdiven Kaydırmaz Bant Ne İşe Yarar?

Kaygan, aşınmış veya ıslak yüzeylerde kaymayı önlemek amacı ile tasarlanmış olan merdiven bandı çeşitleri, merdivenleri güvenle kullanabilmenizi sağlar. Kayma ihtimalinin yüksek olduğu merdivenlerde mutlaka kullanılması gereken bu ürünler, merdivenleri kullanırken denge kaybı yaşamanızın önüne geçer. Bir tarafı yapışkanlı bir tarafı pürüzlü olan kaydırmaz merdiven bandı, farklı ayakkabı çeşitlerinin tabanları ile uyumludur. Bazı iş yerlerinde kullanılması gereken koruyucu ayakkabı ve çizmeler, bu bantlar sayesinde kaymaz. uyarı ve ikaz ürünlerii içerisinde yer alan özel merdiven bantları ise kaydırmaz özelliklerinin yanı sıra farklı tasarımları ile de kullanım alanına uygun mesajlar verir.

İş Yeri Güvenliği İçin Merdiven Kaydırmaz Bantların Önemi

Kayma önleyici bant çeşitleri, iş yeri güvenliği için olmazsa olmaz bir yere sahiptir. iş eldivenleri ve diğer koruyucu ekipmanlar ile birlikte birçok tehlikeyi ortadan kaldıran bu ürünler, hayati bir öneme sahiptir. zincir ve ip halatlar ile koruma altına alınan merdiven kenarlarının yanı sıra merdiven yüzeylerinin de bu ürünlerle güvenli hale getirilmesi gereklidir. Zemin kaydırmaz bant çeşitleri sayesinde merdiven yüzeyleri, her adımınızı güvenle basabileceğiniz bir alana dönüşür. İş yeri güvenliği için belirli alanlara yangın söndürücüler ve acil alarm butonları yerleştirilmesi gerektiği de unutulmamalıdır.

Merdiven Kaydırmaz Bant Nasıl Kullanılır?

Merdivenlerin basamakları arasındaki boşluklar, malzeme türü, toz ve su ve daha birçok unsur kayganlığı artırarak kazalara sebep olabilir. Bu kazaların önüne geçebilmek için kaymayı önleyen sabitleme aparatı olarak da bilinen kaydırmaz bantlar kullanılır. Oldukça kolay kullanımı olan bu ürünlerin yapışkan bant yüzeyleri, merdivene sabitlenmesini sağlar. Bu ürünlerin merdiven basamaklarının uç yüzeylerine yakın alanlara yapıştırılması tavsiye edilir. Özellikle havuz kenarlarında bulunan fayans yüzeylerin ıslaklık ile birlikte daha kaygan olduğu ve ciddi kazaları beraberinde getirdiği bilinir. Bu gibi durumları önlemek için fayans kaydırmaz bant kullanılması gerekir. Mermer taşlar için ise mermer kaydırmaz bant çeşitleri daha etkili bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Her İhtiyaca Uygun Merdiven Kaydırmaz Bant Modelleri

Apartman girişleri, ev, ofis ve daha birçok alanda hayat kurtarıcı bir rol üstlenen kaydırmaz bantlar; her ihtiyaca uygun modelleri ile beğeninize sunulur. Merdiven Kaydırmaz Bant 2,5x25 metre seçeneği; her türlü ahşap ve mermer merdivenlerde, yüzme havuzlarında, granit yüzeylerde, duşakabinlerde ve daha birçok alanda kullanıma uygun olması ile dikkat çeker. Geko Kendinden Yapışkanlı Merdiven Kaydırmaz Bant Şeffaf 25 mm X 5 Metre seçeneği, güçlü yapışma özelliği ve şeffaf rengi ile ön plana çıkan bir diğer model olur. Dikkat çekilmesi istenen alanlar için tavsiye edilen model ise fosforlu merdiven bandı olur. ikaz bantları olarak da bilinen bu modeller, özel tasarımları sayesinde kullanıcıların dikkatini çekerek birçok kazanın önüne geçmeyi başarır.

Aradığınız Merdiven Kaydırmaz Bantlar Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Yaşam alanlarında güvenliği sağlamak için ihtiyaç duyulan kaydırmaz bantlar, geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca uygun model seçeneğini sizlerle buluşturuyor. yangın malzemeleri, korkuluklar gibi güvenlik açısından önem arz eden ürünler ile iş birliği içerisinde kullanılması gereken kaydırmaz bantlar, uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekler. Bütçenize uygun kaydırmaz bant fiyatları ve Zengin ürün çeşitliliği için adresiniz Tekzen olur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT