Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Menteşeler


En İşlevsel Menteşe Çeşitleri Tekzen’de!

Pencere, kapı kanatları ve mobilya kapaklarının rahat bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan menteşe çeşitleri; en işlevsel seçenekleri ile Tekzen’de sizlerle buluşur. İki parçadan oluşan bir birleştirme aracı olarak karşınıza çıkan menteşe ürünleri; "kapı kilitleri", dolaplar ve mobilyalar için olmazsa olmazdır. Her ihtiyaca uygun tasarımları ile gözler önüne serilen menteşe modelleri ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Menteşe Çeşitleri Nelerdir?

Açılı, dereceli, cam, sabit, kapı menteşesi gibi farklı çeşitler ile gözler önüne serilen bu ürünler; özel tasarımları ve özellikleriyle dikkat çeker. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen mobilya menteşesi çeşidi, mobilyaların en önemli bileşenleri olarak bilinir. Gardrop, masa, dolap ve diğer mobilyalardaki kapıları farklı açılarla açıp kapamaya yardımcı olur. Pimapen menteşe çeşidi ise PVC materyalden üretilen bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Pencere kanatlarının açılıp kapanmasında önemli bir rol oynayan pimapen menteşelerin yanı sıra mutfak dolabı menteşesi de ön plana çıkan çeşitler arasında yer alır. "çekmece rayları" ve dolap kapakları eşliğinde mutfak mobilyalarında kullanılır.

Menteşe Çeşitleri Kullanım Alanları

Menteşe ürünleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Pencereler, mutfak dolapları, iç oda kapıları, giriş kapıları, banyo dolapları ve mobilyalar başta olmak üzere birçok alanda vazgeçilmez bir rolü bulunur. Baza mekanizması üzerinde de görebileceğiniz menteşeler, genellikle açılıp kapanma işlevinin yerine getirilmesini sağlar. Bir dolap kapağının veya oda kapısının güvenli bir şekilde açılıp kapanmasını istiyorsanız dolap kapağı yavaşlatıcısı gibi ürünlerden yardım alabilirsiniz. "kapı stoperleri" eşliğinde kullanacağınız menteşe yavaşlatıcılar ve frenli menteşeler sayesinde kapı, pencere ve dolapların rüzgar ve benzeri sebeplerden dolayı hızlı itilmesiyle hem size hem de çevreye zarar vermesini önlemiş olursunuz.

Her İhtiyaca Uygun Menteşe Modelleri

İster mobilya ister pencere kullanımı için uygun menteşe modellerini bulmak mümkündür. Pencerelerde "ispanyoletler" eşliğinde kullanılabilecek cam menteşeleri her ihtiyaca hitap eden modelleriyle karşınıza çıkar. "Sanex Cam Menteşesi Tekli Takım" , tekli cam kapak için menteşe, itici çıtçıt ve karşılık içerir. "Sanex Menteşe 1840/1.5 (2 Adet)"

Menteşe Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Menteşe seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Pencere ve kapak menteşesi seçiminde yön oldukça önemlidir. Pencere veya kapağın hangi yöne doğru açılmasını istiyorsanız ona uygun bir seçim yapmalısınız. Dilerseniz yönsüz dolap kapağı menteşesi modellerine yönelerek her çeşit kapak için kullanıma uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Dolap menteşe çeşitleri arasından seçim yaparken menteşenin kalınlığı ve boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Mobilyalardaki "raf pimleri" , kapılardaki "kulplar" gibi detayları göz önünde bulundurarak tam uyum sağlayacak kalınlık ve ebatlardaki ürünlere yönelmeniz tavsiye edilir.

Bütçe Dostu Menteşe Fiyatları İçin Doğru Adres!

Bütçe dostu menteşe fiyatları ve kaliteli ürünler için doğru adrestesiniz. Materyal özellikleri, tasarımları ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren menteşeler; geniş ürün yelpazesinde sizleri bekler. Akıllı masa menteşesi, yaylı menteşeler ve daha birçok modeli hemen şimdi inceleyebilirsiniz. "tapalar", kilitler, "asma kilit"ler, kapı kolları gibi diğer kapı ve mobilya aksesuarlarına ve aradığınız menteşe modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak için Tekzen’e göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT