Toplam 40 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Menteşeler


Hırdavat & El aletleri kategorisi altında ihtiyacınız olan kapı ve mobilya aksesuarları listeleniyor, bu alt kategoride ise tamirat, iş ya da hobi için ihtiyaç duyduğunuz çeşitli tipte menteşeler bulabilirsiniz. Bu menteşeler nerelerde kullanılır konusunda fikir vermek gerekirse; bu parçaları kullanarak kapı, mobilya gibi eşyanın açılır kapanır bölümlerini bağlayabilir, mobilya rafları ve kapakları tutturabilirsiniz. Frenli mekanizmalarla açılış ve kapanışı yumuşatabilir, kapak ses silikonu ile kapanıştaki sesi azaltabilir, gazlı piston sayesinde kapak açılış yönünü değiştirebilir, ya da dekoratif nitelikler ekleyerek, eşyaya ergonomik özellikler katabilirsiniz.


Bu kategoride kapı, dolap, cam, PVC, pano, duşakabin gibi eşya ve malzemeye uygun olan menteşeler sunulmakta, ayrıca dekoratif, kelebek, antik, mobilya, raf pimi, kapak pistonu, kapak makası, kilitli, yaylı, yaprak gibi özel niteliklere sahip standart boy ve mini menteşe çeşitleri de yer almaktadır. Frenli menteşe, tırnaklı çektirme, t bağlantısı, l köşe, mıknatıslı çıtçıt, tırnaklı çıtçıt, sandık askısı, etejer ayağı, montebent, plastik modül bağlantı, askı elemanı, gibi ürünler de, işlev ve kullanım amacının benzer olduğu göz önünde bulundurularak, farklı çeşitler ve üretim malzemesinden olmak üzere, bu bölüme dahil edilmiştir.


Bu ürünleri almak isterseniz Hobisan, Kristal, Sanex, Tekzen gibi markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Birden çok ürün alacaksanız menteşe fiyatları tercihinizi belirleyecek bir etken olabilir, bu durumda listeleme türüne tıklayarak fiyat sıralaması yapabilir, ürünleri bütçenize göre almak üzere fiyata göre sıralı inceleyebilirsiniz. İncelemek istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün özellikleri ve kargo süresi hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir, alışverişinizi Tekzen güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT