Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Çekiçler ve Balyozlar


En Sağlam Balyoz ve Çekiç Modelleri Tekzen'de!

Çekiç, evde her türlü tadilat işinizde en çok ihtiyaç duyduğunuz gereçler arasında yer alır. Kolay kullanımı sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Çivi çakarken, bir yeri kırarken veya bir şeyi çıkarırken çekiçten yardım alabilirsiniz. "hırdavat malzemeleri" arasında yer alan önemli bir malzemedir. Balyoz ise daha profesyonel bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle taş kırma, kazık çakma vb. işlerde kullanılır. İnşaat ve onarım işlerinde önemli bir yere sahip olan çekiç ve balyoz çeşitleri için Tekzen doğru adres!

En İyi Çekiç Tavsiyeleri

Piyasada oldukça fazla çekiç çeşidi bulunur. Bunlar arasından seçim yaparken kullanım alanı dikkate alınmalıdır. "Tekzen Ağaç Saplı Çekiç 200 gr" oldukça sık tercih edilen bir alternatiftir. Hafif yapısı sayesinde kolay bir şekilde kullanılabilir. Özellikle küçük işler için ideal kullanım alanına sahiptir. Küçük çekiç arayışındaysanız, bu model ihtiyacınızı ideal şekilde karşılayabilir. "SJ-BPH4 Ahşap Saplı Makinist Çekici 113 gr" da kaliteli özellikleri ile beğeni kazanmıştır. Kafa kısmı üstün kaliteye sahiptir ve sapı da sağlam ağaçtan üretilmiştir. Kafasının bir tarafı düz, diğer tarafı ise yuvarlaktır. Böylece çok yönlü kullanım avantajı sağlar. Profesyonel kullanımlar için bu demir çekiç oldukça uygundur. Pek çok işinizi pratik ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Özel Çekiç Çeşitleri

Çok fazla sayıda çekiç modeli bulunur; bunlar arasından seçim yaparken kullanım amacınızı belirlemelisiniz. Örneğin; marangoz çekici ahşap nesneleri montajlarken kullanılır. "testereler" de marangozların sıkça kullandığı aletler arasında yer alır. Bu alet ile ahşap malzemeleri kesmek ve şekil vermek oldukça kolaydır. Daha büyük çekiç modelleri profesyonel kullanımlara hitap eder. Bazılarının arka kısmında bir kesik bulunur; bu kesik ile çiviler kolayca çıkarılabilir. Mıknatıslı modeller ise çivi çakma işlemini daha hızlı ve kolay hale getirir. "eğe ve törpüler" çekiçle yapılan işleri tamamlamak ve ürünlere son halini vermek için oldukça önemlidir. "anahtarlar" ve daha fazlası için Tekzen doğru adres.

İnşaatların Vazgeçilmezi Balyozlar

İnşaat çekici olarak da adlandırılan balyozlar, çekiçlere göre daha büyük ve ağır bir yapıya sahiptir. Özellikle taş, tuğla, duvar kırmak için kullanılır. İki ucu keskin olan bu aletler, özellikle inşaatlarda sıklıkla kullanılır. Önemli işlevlere sahiptir ve işlerin daha hızlı halledilmesini sağlar. "demir kesme makasları" da inşaatlarda sıklıkla tercih edilen aletler arasında yer alır. Özel olarak demirleri keserken kullanılır ve zor kesilen demirleri keserken kolaylık sağlar. Ev içi tadilat ve onarımlarda kullanım için ise daha çok küçük balyoz tercih edilir. "zımpara ve kazma bıçakları" gibi inşaat ve hırdavat malzemeleri Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor!

Profesyonel Kullanımlara Hitap Eden Çekiçler

Özellikle inşaatlarda kullanılan çekiçler daha profesyoneldir. Farklı alanlarda çekicin işlevlerinden yararlanılır. Demir dövme çekici sağlam ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkar. Demire şekil veren ustalar da bu profesyonel çekiçleri kullanır. Özel kullanım alanına sahip bu çekiçler, çivi çakmak için uygun değildir. Çünkü çok ağır ve güçlüdür. "yan keskiler" gibi profesyonel kullanım alanına hitap eden ürünler ile daha kolay çalışabilirsiniz. Tırnaklı çekiç modelleri de sıklıkla tercih dilen çekiçlerdendir. Arka kısmındaki kısım sayesinde çivileri kolayca çıkarabilirsiniz. "ahşap keskiler" ve aradığınız tüm profesyonel hırdavat malzemelerini Tekzen kalitesiyle elde edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çekiç ve Balyozlar

Çekiç fiyatları belirlenirken modeli, büyüklüğü, malzemesi göz önünde bulundurulur. Tırnaklı çekiçler ile düz olanlar farklı fiyatlara sahiptir. Tutma sapında kullanılan materyale göre de farklı fiyatlar söz konusudur. Oldukça fazla model bulunduğundan balyoz fiyatları için de geniş bir aralık vardır. Yani her ihtiyaca ve bütçeye göre bir seçenek bulunabilir. Tekzen sizlere hem uygun fiyat hem de kaliteyi bir arada sunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT