Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Tilki Kuyrukları


En İyi Tilki Kuyruğu Testereleri Tekzen'de!

Kılıç testere olarak bilinen tilki kuyruğu testere, birçok malzemenin kesiminde kullanılabilir. Testerenin ucuna taktığınız bıçağa göre; ahşap, kemik, metal, plastik, sac ve benzeri malzemeleri kolayca kesebilirsiniz. Tilki kuyruğu testeresine takabileceğiniz bıçak yani uç seçenekleri fazlasıyla geniştir. Özellikle kurban bayramlarında kemik kesmek için testere arayışına girebilirsiniz. Tilki kuyruğu, kemik kesme testeresi olarak da kullanılabilir. Üstelik kullanımı oldukça basittir. Testerenin bıçağını malzemenin üzerinde ileri-geri şeklinde hareket ettirmeniz halinde malzemeleri kolayca kesebilirsiniz. Tilki kuyruğu modelleri, dekupaj testereler, kullanım şartları ve bilinmesi gereken tüm detayları sizler için derledik.

Tilki Kuyruğu Çeşitleri

Tilki kuyruğu testeresinin birkaç çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlendirme testerenin enerjisini neyden aldığına göre değişir. Örneğin elektrikli tilki kuyruğu testere modelleri, elektrik ile çalışmakta olup, kablosunu fişe takmanız halinde çalışır. Tekzen’de tüm kalitesiyle ön plana çıkan elektrikli tilki testere modellerinin kabloları uzun ömürlü ve kaliteli olduğundan yıllarca kullanabileceğiniz bir el aletidir. Bunun yanı sıra testerenin kablosu elime ayağıma dolaşmasın, rahat bir şekilde hareket edebileyim diyenlerin tercih edebileceği testere ise İngco RS8008 Sarı Tilki Kuyruğu modelleridir. Şarjlı tilki kuyruğu testere modellerinin ön plana çıkan özelliği kolayca şarj edilebilir olmasıdır. Şarj ettiğiniz makineyi istediğiniz yerde özgür ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tilki kuyruğu çeşitlerinin enerji kaynağına bağlı olarak sınıflandırılmasının haricinde kullanılan uca göre de sınıflandırılabilir. Birçok testere ucunu tilki kuyruğu testeresi ile kullanabilirsiniz. Geniş bıçak ve model seçenekleri ile tüm kaliteli tilki kuyruğu testere modelleri Tekzen’de! İhtiyacınıza yönelik Stilmax 850 Watt Tilki Kuyruğu Kemik Kesim Makinası Panter Testere 360'' Döner Kafalı seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Testere Modelleri ve Fiyatları

Bir testere satın alınırken bakılan ilk şey testerenin işlevidir. Sonraki aşamada ürünün fiyat performans oranı incelenir. Bu nedenle kılıç testere fiyatları ve ödenilen fiyatların testerenin işlevine uygun olup olmadığı merak edilir. Tekzen, bünyesinde birçok kaliteli tilki kuyruğu testere modellerini ve bıçak çeşitliliğini uygun fiyat ve fırsatlarla barındırıyor. Ahşap, metal, plastik, kemik gibi malzemelerin kolayca kesilmesinde yardımcı olan tilki kuyruğu testere modelleri, kırıcı ve deliciler, tüm kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla Tekzen’de! En ucuz tilki kuyruğu testeresi dandik ve hemen bozulur gibi düşüncelere sahip olabilirsiniz. Tekzen bu düşünceleri yıkıyor ve geniş seçenekleriyle bütçenize uygun testere modelini seçip, satın almanızda size yardımcı oluyor. Kemik kesmek için tercih edebileceğiniz elektrikli kemik testere modellerine, kemik, ahşap, plastik ya da demir kesmek için ayrılan bıçak çeşitlerine, çeşitli daire testereler, planyalar ve tilki kuyruğu testere fiyatlarına Tekzen’den ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Tüm Hırdavat ve Testere Modelleri Tekzen’de!

Her ihtiyaca karşılık gelen farklı testere modelleri bulunmaktadır. Örneğin ahşap tasarımın inceliklerini detaylandırmak için dekopaj testere modellerine, bahçenizdeki ağaçları budamak veya bahçe işlerinde kullanmak için bahçe testeresi seçeneklerine, seramikle ilgileniyorsanız ve seramiğe kesici bir aletle şekil vermeye ihtiyacınız varsa seramik kesme makineleri ve özelliklerine göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz testereyi üst düzey kalitede ve uygun fiyatta satın almak için ise ilk durağınız Tekzen olmalı. Gerek ev güvenliği gerekse evin içindeki tasarımların, eşyaların kolayca tamir edilmesi için ihtiyacınız olan birçok hırdavat ürünleri ve el aletleri bulunmaktadır. Örneğin kapı güvenliği için asma kilit, tesisat işlemleri için plastik boru testeresi gibi araçlar bir evin olmazsa olmazıdır. Kaliteli ürün ve uygun fiyat ise alet edevatta aranan ilk kriterlerdendir. Evin tadilat, tamirat ve güvenlik işleri için gerekli olan üst düzey kalitede ve yıllarca bozulmadan, kırılmadan kullanabileceğiniz elektrikli boru paftaları ve tüm malzemeleri de Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT