Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Yan Keskiler


El aletleri arasında yer alan ve tel ya da kablo benzeri iletken malzemeleri kesmek veya sıyırmak için tasarlanan yan keski çeşitleri Tekzen güvencesi ile sizlere sunuluyor. Penseye benzer ağız kısmı ile tanınan yan keskiler, özellikle montaj ve elektrikçilik alanında kullanılıyor. Tamir yaparken, çeşitli elektrikli aletleri kurarken veya evlere elektrik döşerken kullanılan ürün çeşitlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

 

Yan keskiler arasında paslanmaz çelikten üretilen ürünler yer alıyor. Sağlam çelik ağız kısmı ile uzun yıllar kullanılabilen ürünler, orta sertlikte iletken malzemeleri kolayca kesiyor. Standart elektronik yan keskilerde olduğu gibi yaylı olan ürünleri, bakır gibi hafif sert ürünleri kesme işleminde güvenle kullanabilirsiniz. Yaylı sapı, oval uç kısmı, düz kesim yapmaya imkan veren ağzı ile farklı özelliklere sahip ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Kablo makaslarından farklı olarak orta boydaki kabloları sıyırmak için ideal olan yan keski çeşitlerinin ölçüleri hakkında detaylı bilgi edilebilirsiniz. Boy, ölçü, gövde tasarımı gibi özellikleri çeşitlilik gösteren ürünler arasında PVC kaplama sap kısımları olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kaymaz plastik maddeden üretilen sap kısımları ile sıyırma işlemi yaparken kaymayan ürünler kolay bir kullanım sunuyor ve ergonomik sap kısmı ile rahat ve konforlu bir tutuş sağlıyor.

 

Aynı zamanda elektriğe karşı herhangi bir koruması olmadığı için dikkatli kullanılması gereken yan keskilerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hassas kesin imkanı sunan ağız kısmı ile hobi işlerinde ve çeşitli tamiratlarda da kullanılan keskileri çeşitli markalardan temin edebilir, Tekzen kalitelisi ile kolaylıkla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT