Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Bez Takım Çantaları


El aletleri ve edevatlarını düzenlemek için kullanılabilecek bez takım çantaları, profesyoneller kadar amatör olarak tamir işleriyle ilgilenenler için de kusursuz çözümler sunuyor. Takım çanta ve dolapları kategorisi içerisinde yer alan modeller, farklı ihtiyaçlar için özelleşmiş fonksiyonel tasarımlarla buluşuyor.


Bez takım çantası seti, tamir için kullanılan alet ve edevatları düzenlemek ve taşımak için benzersiz çözümlerin başında geliyor. Hafif ve esnek oluşları kolay kullanılmalarına yardımcı olurken, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı boyutlarda üretiliyor. Geniş ürün koleksiyonuna sahip ürünler, çalışma esnasında kolaylık sağlamak adına bel tipi ve sırt tipi modelleri de içlerinde barındırıyor. Aletleri her zaman yanınızda taşımanıza yardımcı olan modeller, hafiflikleri ve ergonomik yapıları nedeniyle hareket özgürlüğünüzü kısıtlamıyor. Profesyonel tekstil çantaları, birçok farklı göz ve bölmesi ile çok sayıdaki aleti düzenlemenize ve kolaylıkla yanınızda taşımanıza yardımcı oluyor. Taşıma kolaylığı için sırtta kullanılabilir formda üretilen modeller olduğu gibi yanında fazla eşya taşımak durumunda kalan kullanıcılar için tekerleklerle desteklenen modeller fazlasıyla talep görüyor. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yaparak bez formda düzenleyici ve taşıyıcıların sunduğu kullanım kolaylığı ile tanışabilirsiniz. 


Bez takım çantası fiyatı; kullanılan malzeme, marka, profesyonellik seviyesi ve eklenen fonksiyonel bölmeler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Birkaç el aletinin anlık olarak taşındığı bel tipi formda üretilen çeşitlerin fiyatları, profesyonel amaçlı toparlayıcılar ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlar arasında seyrediyor. Ürünler içerisinden işinize yarayan bir model rahatlıkla bulabilir, düzenleme ya da taşıma amaçları için değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri, kaliteleri onaylanmış markalardan seçmek için Tekzen'i tercih edebilir, zahmetsizce beğendiğiniz ürünlere kavuşabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT